Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
ashley0301

Marcòweczki 2015

Rekomendowane odpowiedzi

A tak w ogóle od trzech dni pije zurawinke i sikam co chwile juz szalu dostaje bo nie moge wyjsc na dluzej z domu ale w pon wizyta dostane leki i mam nadzieje szybko sie z tym uporam poki co pije pije sikam i znowu pije ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak miałam 17 lat to mi wykryto torbiel wielkości 7 cm na jajniku. Mieli ją usunąć ale w szpitalu mi pękła sama i nie było co zbierać. Później już nie miałam torbieli aż do tej ciąży. Ale malutka się zrobiła i mam ją zostawić w spokoju.

//www.suwaczki.com/tickers/3jgxgzu3b3j2gka0.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja miałam duże cysty na początku ciąży 8x7,5 cm.To była chyba największa. Do końca nie wiem ile ich było, lekarz powiedziała, że jest jedna na drugiej.
Już się jednak wchłonęły. :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg656zfgdg.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oj, widzę, że większość z nas miała jakieś przeboje... U mnie też torbiele były na porządku dziennym, ale na szczęście same się wchłaniały. Co do endo- mam/miałam podejrzewaną po zakończeniu szerokiej diagnostyki gastrologicznej. Na razie ciąża odgoniła ode mnie tę myśl.

Mnie wczoraj tak bardzo bolał brzuch, najpierw żołądek, później ból przeniósł się w okolice jajnika... Dwie godziny mordęgi i na szczęście jakoś przeszło... Ale już byłam gotowa jechać na IP :( Nie mam pojęcia co to było... na szczęście bez żadnych plamień.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

my też po wizycie maleństwo dobrze zwineło nóżki pod pupę i tyle widzieliśmy :(.....na 24 mam kolejne prenatalne z echem serca. okazało się że mam za moło żelaza więc dostałam pigułeczki ale za to odstawiam luteinę i duphaston. Co do moich wyników z moczu bakterii jest malutko więc nie katujemy mnie i maleństwa lekami tylko żurawinka i woda z sokiem z cytrynki :) a na basen mam biegać jak najbardziej tylko przed i po stosować multi gyn activgel :) szyjka trzyma super i wszystko jest oki.....ewentualne kłucia i uczucie rozciągania to moje endometrialne rosty jakie zostały po operacji i beda pobolewac w miare rośnięcia macicy ale jak tylko coś bedzie sie nasilac mam mówić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyny a ja z takim pytankiem, która z was poczuła już ruchy ?
Bo ja czuje jakieś gilgotanie kilka razy dziennie, ale za wcześnie u mnie na to chyba co ?

Zuzanna jest już z nami :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czytam sobie Wasze wypowiedzi już od dłuższego czasu i w końcu postanowiłam się przywitać :)
Cześć ;)
Z tego co widzę to jesteśmy z mężem szczęściarzami, bo pół roku po tym jak postanowiliśmy zacząć starać się o dziecko, a właściwie to po prostu przestać się zabezpieczać, zobaczyliśmy 2 kreski.
Tym sposobem planowo 19.03 na świecie pojawi się nasze maleństwo.
Póki co ciąża idzie książkowo. Mamy doskonałe wyniki, dziecko rozwija się prawidłowo. Moje dolegliwości też są książkowe. Pierwszy trymestr mdłości i wymiotów, senność itp. Teraz zostały juz 'tylko' bóle głowy i pewien dyskomfort w dole brzucha.
Mam jednak to szczęście, że pracuję z domu więc mogę sobie spokojnie odpoczywać i układać tak, żeby jak najmniej to odczuwać.
To co boryka mnie najbardziej to problemy ze snem, nigdy tego nie miałam, a teraz budzę się bardzo wcześnie, a i w nocy zdąża mi się godzinne przekładanie z boku na bok :/
Jeśli chodzi o lekarza to trafiłam doskonale, warszawski szpital na Inflanckiej póki co jest idealny. Świetni lekarze, wszystko za darmo, pełen profesjonalizm, usg przy każdej wizycie (+dodatkowo te genetyczne, połówkowe itp) i w razie jakiejkolwiek wątpliwości infolinia.
To chyba narazie tyle :)
Pozdrawiam Was serdecznie!
J.

http://www.suwaczki.com/tickers/oar8gox1nuaw0dbb.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyny pomocy czy dalej meczah was wymioty mdlosci itp.jaod rana nie wychodze z lazienki tak mnie wymiotuje:(

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg1f38ei6b.png]Tekst linka[/url]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hejka Dziewczyny,
witaj Jusss,
odnośnie tych ruchów... Właśnie się zastanawiam co tam mi puka dość nisko, raz z jednej raz z drugiej strony, ale dość tak pośrodku... Tylko że czasem mnie puknie rano i wieczorem, a na drugi dzień tylko w południe. Raz mnie puknie serią 10 razy, a raz tylko 2. MOże to moje jelita, nie wiem, ale czasem jak czuję, że mam wzdęcia, to mnie puka zupełnie gdzie indziej. Przede wszystkim wyżej i nie miejscowo tylko tak wiecie jak... A tamto puka mnie w jednym miejscu jakby...
I wiecie, jak dziś puknęło mnie tak 2 razy tylko dobitniej, to już schizuje, czemu tylko 2. Ale wiecie, myślę, że jeszcze teraz nie ma co się stresować, jak puknięć nie ma. Czytałam, że na początku ruchy mogą być wyczuwalne nawet raz na kilka dni... Co myślicie?
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgc9t18dxq.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej wam ola wspolczuje...moje nudnosci odeszly w zapomnienie
Mamax widzialas wyniki dupa nie udalo sie :-(
Co do ruchow to jak dostaniecie kopniaka to bedzie wiedzialy ze to jest to ja ciagle czekam laskotanie czuje ale wiem ze to jelita
No i dzis sie dowiedzialam ze bedzie synek czyli bede miec parke hihi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ashley super :)
Ja też mam takie łaskotanie w brzuchu właśnie kilka razy dziennie , czasami mogę to nazwać "pukaniem" tak jak u Sylwii,ale że to moja pierwsza ciąża to wiem, że to nie ruchy a właśnie jelita . Z niecierpliwością czekam na te pierwsze kopniaki :P
Ale póki co to trzymajcie kciuki za mnie i moje maleństwo , jutro rano wizyta u gin :)

Zuzanna jest już z nami :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...