Skocz do zawartości
Forum

Marcòweczki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Mamuskaa, Rerenata dziękuję za przyjęcie do grona marcóweczek.
Co do wychodzenia na pierwszy spacer z dzieckiem to ja syna rodziłam siedem lat temu dokładnie 20.03 :) pierwszy pięciominutowy Spacer zaliczyliśmy po dwóch tygodniach od narodzin. Córkę rodziłam 10. 08 . 11. Pierwszy spacer miałyśmy w dzień wypisu ze szpitala. Zaczynałam od 5 min i codziennie trwał od troszkę dłużej. Teraz po tym porodzie również będę chciala juz po tygodniu wychodzić z maleństwem na małe spacery.

http://www.suwaczek.pl/cache/d46be97652.png[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość blanka15

U mnie początki karmienia były ciężkie, 24h mała nie jadła, ale to niby w normie jest. Nie umiała chwycić brodawki a ja nie umialm dobrze podać. Było chwilami ciężko ale prosiłam położne i przychodziły mi pomóc dostawać. Teraz juz mija 12 dzień i. Nie ma problemu, tyle że przez złe odstawienie młoda pogryża skutek i karmie 1 piersią. Dziewczyny jak ktoś chce korzystać z nakładek na brodawki a małe skutki zdecydowanie odradzam. U mnie się nie sprawdzily

Odnośnik do komentarza

Bubs, gratulacje! :* kolejne weekendowe dzieciątko :D

Natalia, na początku mogą być trudnosci, przystawiaj często, w końcu się nauczycie siebie wzajemnie :) ja karmie w dzień co 2 godziny, w nocy czasami się uda pospać do 3 godzin :) a zaleca się nie robić dłuższych przerw niż w ciągu dnia 3 godziny, a w nocy 4 :)

Mamuskaa, proszę bardzo :) masz rację, całe lato jeszcze przed nami, a wcześniej wiosna ;)

Odnośnik do komentarza

Bubuś gratulacje, dużo zdrówka dla ciebie i Małej. Kinga 87- witamy, ja chyba powinnam przywitać się z kwietniówkami bo z terminem na 29 i pierwszą ciążą istnieje duża szansa że urodzę w kwietniu (mąż obstawia prima aprilis). Jutro wizyta u gina- ciekawe co powie.... normalnie zaczynam się denerwować.

Odnośnik do komentarza
Gość Kasia Nie

Bubs - gratuluje :) 17 marzec a mamusiek zaczyna przybywać :)
zuzak - trzymam kciuki i daj znać jutro po wizycie. Nie ma co się martwić na zapas.

Ja po dwóch nie przespanych nocach spróbuje spać. Idę już. Zobaczymy ... Dobrej nocki

Odnośnik do komentarza
Gość Edysia83

Hej my już jesteśmy w domu. Na początku miałam kłopoty z mlekiem chyba sobie wmówiłam że nie dam rady tym bardziej że na jednym z obchodów lekarka dotknęła mi piersi i mówi tu nic nie ma... Przez jeden dzień dostawał mleko modyfikowane postanowiłam że spróbuję zawalczyć zaczęłam pić dużo wody herbatę laktacyjną itp następnego dnia przyszła na obchód położna która przywróciła wiarę że się uda... Po południu pożyczyłam laktator i było sporo mleka i od tej pory mały jest na cycu mamy a ja się odblokowałam

Odnośnik do komentarza
Gość Edysia83

A w ogóle to bardzo polecam dziewczynom z Warszawy Instytut Matki i Dziecka cudowne położne zarówno na porodówce jak i na położnictwie jak tylko któreś płakało to zaraz przybiegały sprawdzić czy nie trzeba pomóc Dzieci przebadane od stop do głów położna przychodziła nawet i 10 razy żeby jeszcze raz pokazać jak przystawić dzieci do piersi... Byłam w sali 5 osobowej i fajnie bo jak szłam umyć się to wiedziałam że Karolek nie jest sam i koleżanka go uspokoi... Jak tylko będę kiedyś rodzić to na pewno w Instytucie

Odnośnik do komentarza
Gość Kasia Nie

Witam dziewczynki,
ja dziś miałam bardzo ruchliwy dzień i dużo spotkałam marcóweczek i świeżo upieczonych mam :) dużo spacerowałam, łaziłam po sklepach i domowe obowiązki. Znajomi wysyłają sms kiedy zniosę jajeczko a tu cicho sza. Chociaż dziś specjalnie dużo chodziłam - padam. Ciągnie mi brzuszek w dół i bolą lekko kości. Jutro rano wizyta u lekarza. No i muszę się pochwalić, że w końcu przespałam noc :) co prawda budziłam się na siku ale automatycznie zasypiałam :) Dobrej nocki i coraz bliżej weekend :)

Odnośnik do komentarza

A jakies soki czy cos , bo kurde nudzi mi sie woda , herbaty ogolnie czesto nie pije ;)

Kasianie- no to gratulacje , ale tez z tym chodzeniem i przemeczaniem sie uwazaj , wszystko z umiarem ;) kurde tych marcoweczek to ogolnie duzo jest. Ja jak rodzilam we Wroclawiu to nawal mamusiek po porodzie byl ;) wiec mysle ze za pare lat tez nawal w szkolach znowu bedzie ;)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/21243http://www.suwaczki.com/tickers/x7g1egz2xvcderxt.png[url=]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...