Skocz do zawartości
Forum

Marcòweczki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rerenata

No właśnie, 1 marca. Bo mojemu Smykowi to się chyba pomyliło z 1 kwietnia... Zaraz po północy się obudził, nakarmilam, wyplul cyca, znaczy się, że ma już dosyć. No to przebrać chciałam, bo czuć było, że pamper pełny ;) rozebralam, dupcie umylam, czystego pampera wsunelam pod dupcie, a tu nagle sruuuu! Mikołaj okupkal mnie, nowego pampera i łóżko. :D Nie ma to jak poczucie humoru takich maluchów, nie uważacie? :D

Odnośnik do komentarza

Witam koleżanki w słoneczny marcowy Dzień :) no to została nam ostatnia prosta... :)))nie wiem jak u Was ale u mnie szczęście łączy się ze strachem przed porodem, i nie ukrywam ze z jednej strony boje się ze nie poradzę sobie z takim maleństwem (to moja pierwsza ciąża a nigdy takim malutkim dzieciątkiem się nie opiekowałam). Ale z drugiej strony obudzony instynkt mówi mi "spokojnie spokojnie dasz rade mamuśka przecież chcesz dla dzieciątka jak najlepiej ":))

Dziewczyny Mam pytanie, tez mialyscie tak ze gdy brzuch /macica wam opadala to bolało Was z prawej strony bo mnie od kilku dni tak kluje tam, nie wiem czy dziecko mi tak pokopalo czy to z powodu tej macicy -wyraźnie widzę różnice ze się obniża, dodam że jestem w 36 tygodniu a wizytę u lekarza Mam dopiero w piątek :(( pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza

mamita13- ja mam brzuch nisko ale nic mnie nie boli.
Ja dziś spać nie mogłam :( i jakoś biodro mnie boli... :(
Wczoraj byłam na KTG w szpitalu wszystko oki ale lekarz który tam był bardzo nie miły i krzyczał troche podniósł mi ciśnienie normalnie!!!no i tak dziwnie ze mną rozmawiał mój lekarz prowadzący wyliczył termin porodu na 16.03 po dacie z okresu a z USG wyszło 23.03 ale zawsze kierował się tą datą 16.03 no i ja też a ten wczoraj na mnie się drze czemu tak... już sama nie wiem... a jak jest u Was?? jak z tymi terminami??a mam newsa moja kuzynka miała termin na 16.03 i dzis 1 marca urodziła zdrową dziewczynke :) :)

Odnośnik do komentarza

Teta - biedna ale się nie denerwuj bo z tymi lekarzami to czasami tak jest że trafisz na jakiegoś pół główka tym bardziej w szpitalu gdzie niektórzy chyba pracują za karę... choc pensje mają niezłe... a termin porodu którym wszyscy się kierują to ten z ostatniej miesiączki... nie kierują się tym z usg ze względu na to ze dzieciaczki różnie przybierają na wadze i to nie może być wyznacznik... jedynie twój lekarz w luźnej rozmowie może podejrzewać ze to będzie np wcześniej lub później ale też się może nie sprawdzić bo to dzidzia sama decyduje kiedy jest gotowa do wyjścia... ale najważniejszy jest ten termin ostatniej miesiączki... dam Ci mój przykład : termin na z OM na 7.03. Z usg termin był na 28.02. Czyli wczoraj ;) a my dalej w dwupaku... ;) trzymaj się kochana terminu z OM a jak będzie to i tak dzidzia zadecyduje ;) a następnym razem trafisz do innego lekarza i nie będzie problemu... ten był jakiś wyjątkowo dziwny ;) Mamita13 - jak obniżał mi się brzuch to nic mnie nie bolało, nic nie doskwieralo... po prostu z dnia na dzień był coraz niżej... jesteś w 36 tygodniu to normalne że gdzieś coś kluje, pobolewa... jeśli po czasie lub przy zmianie pozycji przestaje to jest ok... chyba ze ból jest ostry i nie puszcza to możesz skonsultować się z lekarzem dla własnego i dzidziusia spokoju ;)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/20949

Odnośnik do komentarza

U mnie brzuch zaczal sie obnizac z poczatkiem 36tyg.ale zadnych boli przy tym nie mialam,moze faktycznie dzidzia troszke okopala brzuszek,jesli jednak bole byly by mocniejsze i nie ustepowaly tez wolalabym skonsultowac to z lekarzem.

Co do terminu porodu to ja mam wyznaczony z daty ostatniej miesiaczki i tez mysle ze lekarze bardziej ta data sie kieruja niz z usg :)

Odnośnik do komentarza

Teta gdy leżałam w szpitalu to co dyżur był inny lekarz jeden bardzo w porządku inny podnosił ciśnienie, a jeszcze inny taki, że chciało się uciekać. Niestety to jest loteria :/

Chętnie bym się wypowiedziała na temat opadającego brzucha, ale u mnie zaczął się 38tydz. a brzuszek wciąż wysoko :/

http://www.suwaczek.pl/cache/bb8f719397.png

Odnośnik do komentarza
Gość Rerenata

Aregulska90, współczuję, ja mam to szczęście, że mały tylko jak bardzo głodny to mu się zdarzy ugryźć podczas łapania cyca, a tak to jest super. A nie mówili Ci, że co 3 godziny musisz ją budzic na karmienie jeśli sama się nie obudzi? Ja tak musiałam. No i z tą butla to uważaj jeśli chcesz karmić piersią, bo jak się córa przyzwyczai do butelki to już piersi Ci się nie złapie.
Ale super, że już wychodzicie, w domu najlepiej :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...