Skocz do zawartości
Forum

Marcòweczki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Tess - dokładnie tak samo mówiła moja położna, żeby nie przemęczać się na samym początku bo to na końcówkę będę potrzebowała najwięcej siły... zobaczymy dziewczyny jak nam to pójdzie jak już nadejdzie ten moment... ważne aby słuchać położnej :) one nam pomogą ;) ale opcja przespania pierwszej fazy porodu jest świetna... jeśli by się dało to jestem za :D

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/20949

Odnośnik do komentarza
Gość Rerenata

Hej dziewczyny, my jeszcze w szpitalu i nie wiem kiedy wyjdziemy... Jeszcze godzinę temu myślałam, że może pod koniec tygodnia się uda, bo mały musi mieć kroplowke, bo mu się wszystko na początku ulewalo, a już od wczoraj tak ładnie jadl i nic nie zwracał. Także czekałam na wyniki badań, bo jeśli by były dobre to mieli mu odłączyć kroplowke, a tu się okazuje, że mu wyszła ostra zoltaczka i muszą go naswietlac. Jak go zobaczyłam takiego biednego w tym inkubatorze, to się popłakałam... Wiem, że to mu przejdzie, ale taki przykry to widok i nawet dotykać się go nie da... Dodatkowo będą go karmić teraz sztucznym jedzeniem :-(

Odnośnik do komentarza
Gość Rerenata

Wieczorem będzie miał powtórzone badania i się okaże, czy mu spada. Oby. Wiem, że to nic takiego, ale jakoś tak nawet postać przy nim nie mogę, bo od razu mi łzy same lecą... Nawet teraz jak tylko o tym myślę to nie jestem w stanie się powstrzymać...

Odnośnik do komentarza

Witam was dziewczyny,mnie ogarnal straszny len:-) doslownie nic mi sie nie chce,nawet torby do szpitala pakowac poprostu niemam natchnienia:-) :-) dzisiaj prawie caly dzien w lozku,juz tak nieduzo zostalo 28 dni a jednak juz bym chciala byc po.mala tez ma lenia bo tylko raz za czas sie przeciaga:-)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg1f38ei6b.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczynki :)
U mnie też taki leń. Wczoraj pół dnia w łóżku, a potem znów noc nieprzespana, przerywana 70 razy na wizytę w wc, żeby oddać 2 kropelki. Dziś pewnie też spędziłabym pół dnia w łóżku, ale wnerwiłam się i machnęłam dwa okna. Jeszcze jedno zostanie na jutro... albo kiedyś tam :D

Rerenata musisz być dzielna. To trudne dla mamy przeżycie, ale najważniejsze, żeby maluszek szybko doszedł do siebie ;) Wszystko będzie dobrze kochana! Trzymamy kciuki, a Ty trzymaj się ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/1usatgf609k7s1z4.png
15.03.2015 - 3500 g i 56 cm Szczęścia :*

Odnośnik do komentarza
Gość Rerenata

Dzięki za wsparcie dziewczyny :) Juz jest lepiej z moja psychika, chyba było nagle za dużo emocji i dlatego, potem się przespalam i nastawienie się zmieniło. Musi być dobrze i będzie, mały jest bardzo dzielny :) wierze, ze juz po wieczornych badaniach usłyszę, że jest lepiej i nie trzeba całodobowo naswietlac :) zresztą jak powiedziałam przed chwila synowi, że ma zdrowiec, bo przecież trzeba iść do domu to się zaczął uśmiechać, wiec wierze, ze zrozumiał i się ze mną zgadza ;)
Jeszcze tam chciałam o tej lewatywie, bo ja mimo cesarki miałam robiona i powiem, że nic strasznego to nie jest (chyba, że się ma przy okazji tak potężne i częste skurcze jak ja ;)), a komfort psychiczny jest duży :) Także śmiało się można decydować ;)

Odnośnik do komentarza

ola12- moja mała też czsami tylko się wypchnie i mało rusza bo wydaje mi się że po prostu ma mało miejsca.
Rerenata- na pewno wszystko będzie oki :) nie martw się na zapas.A jak już widzisz jak się uśmiecha to już w ogóle suuuper uczucie na pewno :)
Torba nie spakowana ale wszystkie rzeczy do zabrania leżą w jednym miejscu :) także już bliżej niż dalej :) ja w sobote do lekarza już się do czekać nie mogę :) a to ciąża do noszona jest od początku 37 tygodnia ?? myślałam że 36...

Odnośnik do komentarza

Teta - ciąża donoszona jest od 38 tygodnia jedni mówią że od początku drudzy że z końcem 38 tyg... moja ginekolog mówi że od początku 38 tygodnia ciąży :) Rerenata - mały się uśmiecha bo jest silny i chce żeby mamusia się do niego uśmiechała a nie smuciła :) Pozdrów maluszka od ciotek forumowiczek które są z Wami myślami :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/20949

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...