Skocz do zawartości
Forum

Marcòweczki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny co do ubranek to ja tez z lumpa kupuje ale same perelki co jak nowki wygladaja i rozmiar 62 ale pare mniejszych tez bo moja corka miala 55cm i szlak mnie trafial bo wszystko duze bylo wiec teraz kilka wyjsciowek w mniejszym rozmiarze tez mam a ze za grosze to nie bedzie mi szkoda jak nie ubiore
Z mebli tylko lozeczko kupujemy bo dostawimy do pokoju dziecięcego
a wozek chcielismy papas and papas ale znalezlismy graco podobne obejrzelismy w sklepie i kupilismy uzywane
x landery city sa fajne ale to nowa kolekcja to nie ma uzywek

Odnośnik do komentarza

No to masz - my będziemy mieć materacyk chociaż zadbany to po kuzynce i kuzynie :/

Ja do lumpa muszę się przejść po jakieś ciuchy dla siebie, bo robi się zimno, a ostatnie spodnie w które się mieszczę są materiałowe i się zmechaciły strasznie. No i kurtka... jeszcze się dopinam :)

Co do wózków to mam kołowrót w głowie, ale już postanowione, że kupuję używany. Mnóstwo fajnych opcji ludzie wystawiają na sprzedaż w ogłoszeniach i tak naprawdę jak będzie nam się źle sprawdzał to nie szkoda sprzedać za podobną cenę i kupić co innego.

http://www.suwaczki.com/tickers/ckaivflokh9el5dt.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny co do ciuszków to wstyd się przyznać , ale ja jeszcze nie kupowałam nic, ale tak jak piszecie to ja też zamierzam z lumpów dorwać coś taniego i ładnego , bo maleństwo szybko rośnie i nawet nie zdąży zniszczyć , więc nowych szkoda kupować , takie moje zdanie :)
Co do wózka to już mamy , używany , ale w świetnym stanie firmy espiro.
Teraz jestem już po wizycie u gin - na szczęscie wszystko oki , tylko mała o 2 tygodnie mniejsza niż wskazuje OM ;/
ale to chyba nić takiego bo lekarz powiedział , że wszystko dobrze z nią .

Zuzanna jest już z nami :)

Odnośnik do komentarza

Nasze maleństwo ma wielu starszych kuzynów i kolegów więc ubranek nam nie zabraknie, chociaż jak zobaczę coś naprawdę ładnego to nie mogę się opanować i muszę kupić;)
Co do łóżeczka to dostaniemy je od szwagierki, a wózek kupią moi rodzice, bo stwierdzili, że skoro jeden wnuk dostał to drugi też dostanie i koniec kropka;)

A tak z innej beczki, jak u Was przygotowania do świąt? bo ja odkąd związałam się z moim przyszłym mężem, dostałam gratis ośmioro siostrzeńców i siostrzenic i każdemu trzeba coś pod choinką schować;)

http://www.suwaczki.com/tickers/p19uskjodhkw731g.png

Odnośnik do komentarza

sznuroffka - to super, tym przesunięciem się w ogóle nie przejmuj, ja na początku też miałam przesunięcie o dwa tygodnie wieku usg, względem daty miesiączki, aż... przeglądając jakieś stare badania zorientowałam się, że walnęłam się z datą miesiączki ;) Także, w ogóle nie patrzę teraz na tę rozpiskę, tylko to co wyjdzie z usg, a cały czas wychodzi dokładnie 20 marca :)

Dziewczyny ja też nie mam jeszcze ani jednego tyciego ciuszka - czekam na te obiecane przez siostrę wory :)

justyska28 - a mnie się zdaje, że do tego marca to już tak mało czasu i nie zdążę z niczym...

http://www.suwaczki.com/tickers/ckaivflokh9el5dt.png

Odnośnik do komentarza

Na święta dla dzieciaków z rodziny polecam prezenty zrobione własnoręcznie :) Zwłaszcza tym, którzy chwilę czasu jednak w tej ciąży mają.

Ja mam taki plan, a jakiś czas temu nauczyłam się (z youtuba) robić na szydełku. I tak powstają kulki-misiaczki, kulki-kotki itp. a dla chłopców kulki z angrybirds :) Super sprawa, a proste jak nie wiem co :)

http://www.suwaczki.com/tickers/ckaivflokh9el5dt.png

Odnośnik do komentarza

Ależ dawno mnie tu nie było! :)
Ja sobie obiecałam, że z wyprawką rusze dopiero po nowym roku. Oczywiście nie całkiem mi sie to udało, bo kilka ciuszków już kupiłam ;)
Staram się póki co takie praktyczne: pajacyki, bodziaki, ale Pan Tata oszalał na punkcie swojej księżniczki i kupuje jej sukienki :D
Sporo rzeczy też dostaliśmy i dostaniemy więc raczej na spokojnie do tego podchodzę.
Póki co rozglądam się za kołyską, komodą i wózkiem, bo to najtrudniejsze. Cała reszta wyprawkowa już na liście z detalami i linkami do produktów rozpisana ;)

A na święta ciesze się ogromnie, bo absolutnie uwielbiam ten okres. Moi bracia się na szczęście specjalnie nie postarali i z dzieciaków mam do obdarowania 2 chłopaków (7 i 6 lat) i 2letnią dziewczynkę i w sumie już kupiłam praktycznie wszystko :) Została mi jeszcze połowa prezentu mężowi i 1 tacie.

http://www.suwaczki.com/tickers/oar8gox1nuaw0dbb.png

Odnośnik do komentarza

justyska - ja mam termin dzień wcześniej, ale jak spojrzałam na Twój suwaczek to się przeraziłam, Boże jeszcze tylko 3 miesiące! :)

Mój głód chyba sięga zenitu, wyżeram w domu wszystko co się da... ostatnio nawet dorwałam rodzynki i słonecznik do ciast ;)
Mąż ma stanowczy zakaz przynoszenia do domu słodyczy, ja też staram się nie kupować, bo potrafię się nimi napchać jak wieloryb i tylko one mi dają na jakiś czas ukojenie :D Także korzystam tylko jak są goście ;)

No i powoli robi mi się ciężkawo... nie przytyłam dużo, ale trudniej łapię oddech... no i cały czas do łazienki biegam, co jest problematyczne jak chcę się wybrać na dłuższe zakupy na miasto :) Zwiedzam sobie w ten sposób restauracyjne toalety :P

http://www.suwaczki.com/tickers/ckaivflokh9el5dt.png

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie mamusie po kilkudniowej przerwie :)
Ja właśnie postanowiłam zwolnić tępo i przez te kilka dni nieobecności przekazywałam mężowi firmę co przyszło mi z ogromnym trudem... :( A jak to jest z Wami nadal pracujecie czy już odpoczywacie??
Mnie czeka test obciążenia glukozą ostatni dzwonek żeby go zrobić tak jak trzeba między 24 a 28 tygodniem... już na samą myśl o wypiciu tej glukozy robi mi się niedobrze :( Czy któraś z mama już robiła ten test?
Zapomniałam napisać o świetnym specyfiku na rozstępy i pielęgnację skóry... Tani ok 7-10 zł za 50 ml i w 100 % naturalny bez ani grama chemii... OLEJ ze słodkich migdałów do kupienia w aptekach. Na prawdę POLECAM. Jestem Kosmetologiem i sprawdziłam go na swoich klientkach a także na sobie kiedy dużo ćwiczyłam...
Od kilku dni zauważyłam u siebie bardzo rozpulchnione dziąsła a że mam fioła na punkcie zębów i w ogóle higieny jamy ustnej poleciałam od razu do swojej dentystki i powiedziała że tak w ciąży jest i nie ma się czym martwić i nic się na to nie poradzi bo zęby są zdrowe i zadbane... Myślałam że to od szczoteczki elektrycznej ale powiedziała że w ciąży szczoteczka elektryczna jest wręcz polecana kazała tylko zmienić końcówkę na sensitive oraz mycie i płukanie ząbków preparatami meridol tymi na wrażliwe dziąsła... Czy Wy też macie taki problem ??
No to nadrobiłam... Jak zwykle się rozpisałam...
Pozdrawiam serdecznie

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/20949

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...