Skocz do zawartości
Forum

Marcòweczki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Ha, mojego też coś ostatnio ciągnie na Dawida :)

Mnie się podoba jeszcze Antoni, ale mamy już w rodzinie, więc odpada.

Pytanie czy się chce popularniejsze imię czy takie na które nikt inny w piaskownicy nie zareaguje :)

Aśka - Mieszko ładne i rzadkie, Leonów chyba ze dwóch znam w wieku dziecięcym, oba fajne chłopaki :)

Uliczka - Janek też mi się bardzo podoba, ostatnimi czasy wróciło do łask i bardzo popularne jest podobnie będzie pewnie z Franciszkiem, bo się fajny papież trafił ;) Błażej i Dominik też fajne, mam dobre skojarzenia z tymi imionami akurat... z Karolem akurat mam złe, więc się nie wypowiem :)

My na pewno wybierzemy dwa imiona :)

Odnośnik do komentarza

u nas miał być na początku chłopak i podobały nam się imiona: Konrad, Tomasz, Hubert, Dawid. Okazało się , że będzie dziewczynka. Wahamy się między Oliwią , Polą, Dominiką, Izą. Wydaje mi się, że nie ma co dawać dziecku zbyt wymyślnych imion, bo to ono potem całe życie będzie musiało się nim przedstawić, a to co fajnie pasuje do malutkiej dziewczynki/chłopca może już czasami tak fajnie nie brzmieć za kilka lat.

Odnośnik do komentarza

Moje bliźniaki to Karol i Konrad i już nic się pewnie nie zmieni w tej kwestii.

co do wózków to ja mam x-landera do sprzedania (fotelik, gondolka, spacerówka) w bardzo dobrym stanie, wyprany, naoliwiony, tylko rysy ma gdzie nie gdzie bo używany przez jedno dziecko
prowadzi się lekko i sprawnie, do obejrzenia w Warszawie na Sadach Żoliborskich
tylko nam się adaptery zawieruszyły więc trzeba dokupić chyba zanim do sprzedania go wystawię, chyba że któraś z Was go chce bo bliźniaków w niego nie wsadzę.

Odnośnik do komentarza

Samopoczucie ok, pomijając fakt, że coś mnie zaczęło ,,kłuć" no i się okazało, że stan zapalny :/

Leki są, ale mam nadzieję, że to nie jest groźne dla małego.

p.s. miałyście jakieś problemy ze zwolnieniem ciążowym od lekarza z nfz?

Odnośnik do komentarza

Ola - z tego co piszesz to wygląda jednak, że to ruchy :) U mnie tak się zaczęło - zazwyczaj po położeniu się wieczorem. Teraz to już mały daje wieczorem do wiwatu, rusza się też rano po przebudzeniu i pojedyncze kopniaki w dzień. Ostatnio nawet męża skopał jak ten położył policzek na brzuchu :)

sznuróffka - jak z usg ciąża wychodzi młodsza to może jeszcze za wcześnie? Zdaje się, że to od ułożenia dziecka też zależy, ja np. mam wysoko na przedniej ścianie i teraz czuję wyraźnie, ale jak nie czułam to mówił lekarz - dzidziuś musi zebrać trochę siły żeby się przebić przez to i owo :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...