Skocz do zawartości
Forum

Marcòweczki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Koleżanka mówiła, że ona w 18 tygodniu czuła ruchy dopiero przy drugim dziecku, a przy pierwszym to po 20 nawet.

Weź pod uwagę, że im więcej stresu tym bardziej dzidziuś siedzi cicho. Ja się kiedyś zestresowałam tuż przed wejściem na usg i jak mi doktorka pokazała malucha to taki biedny skulony i przytulony gdzieś w kąciku się zaszył. Jak mieliśmy pogrzeb w rodzinie i nerwy to też słabo z ruchami było.

Mnie znajoma gin mówiła, że jak się jajeczko dobrze zagnieździ to już połowa sukcesu, także nie ma co sobie dodatkowych stresów fundować. Myślę, że do tygodnia, dwóch poczujesz już całkiem wyraźnie kopniaczki jak się położysz wygodnie na dłużej.

p.s. a jak Wy śpicie? Bo niby powinno być na lewym boku, ale mnie się ciągle na plecach śpi lepiej :)

Odnośnik do komentarza

ola12 Dobrze, że z Maluszkiem wszystko ok. :)
Miałaś jakieś dolegliwości czy badanie moczu coś wykazało?

Ja śpię i na bokach i na plecach, ale strasznie kręcę się w nocy- plecy bolą od leżenia dziennego i faktycznie nogi szybciej drętwieją, a oba, pokłute boki też bolą :/
W szpitalu położne mi mówiły, że lepiej leżeć na lewym boku, ale co osoba, to inna opinia ;)

Ja mam jakieś gorsze dni ostatnio, idę wcześniej spać.
Dobranoc :)

Odnośnik do komentarza

Mnie się marzy spanie na brzuchu, ach... ulubiona pozycja :)

Dobrze, że wizyta udana - jeszcze Cię skopie, zobaczysz :)

U nas już wiadomo, że będzie chłopak :) Jeszcze mieliśmy cień nadziei na dziewczynkę, ale tym razem ustawił się pupą i wszystkimi okazałościami do nas, więc nie było wątpliwości :) Za to ,,foto" buźki brzydkie, bo ciągle sobie zasłaniał... wolał inne części pokazywać :P

Mnie zaczyna nawalać dolna część kręgosłupa - to rodzinne, chyba mus jednak na jakieś ćwiczenia się wybrać, jak mam dotrwać do końca.

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich,
od jakiegoś czasu śledzę forum, ale się jeszcze nie udzielałam. Jestem w 23 tyg :) Mam do Was pytanie, czy kupujecie w ogóle ciuszki w rozmiarze 56?? Czy od razu 62? Słyszałam, że tych najmniejszych nie warto kupować bo dzidzia szybko wyrasta, a czasami w ogóle w nie nie wchodzi.

Odnośnik do komentarza

No to mus nadrobić tę ilość ;)

My sporo ciuszków dostaniemy od szwagierki. Jedynie wózek i łóżeczko trzeba będzie skombinować.

Ale na razie jesteśmy na etapie raczej wyrzucania niż zakupów :) Tzn. trwa przemeblowanie sypialni i wyprzedawanie wszelkich możliwych zagracających sprzętów - czyli coś na co wcześniej nigdy nie mieliśmy czasu.

Odnośnik do komentarza

A ja jeszcze zadam pytanie, które u nas jest ,,zapalne" w rodzinie - wybrałyście już imię? :)
Jakie?
Zwłaszcza ciekawa jestem męskich propozycji. Nie możemy dojść do zgody, bo mąż chce jakieś popularne, a mnie się podobają takie rzadsze, albo ,,dostojniejsze" :)
Ryszard, Jerzy, Andrzej... ech, dla dziewczynki mieliśmy już uzgodniony typ :)

Odnośnik do komentarza

Ha, dla dziewczynki to mieliśmy cały zestaw (wrzucam poniżej), ale ostatecznie miała być Weronika (lub jako skrót Nika), Marcelina, Basia lub Gabrysia :) Staraliśmy się omijać te najbardziej popularne :)

Ada
Adela
Antonina (Tosia)
Barbara (Basia) POPularne
Berenika
Blanka POP
Cecylia----
Celestyna
Dagmara
Elżbieta
Ewa
Gabriela POP
Hanna POP
Jana
Julia POP
Julita
Ksenia
Laura POP
Lidia, Lilianna POP, Lila
Lucyna
Łucja POP
Madlen
Maja POP
Marcelina
Martyna POP
Mira
Nela
Nika
Nina
Olga
Oliwia POP
Weronika
Zoja
Zuzanna POP

Odnośnik do komentarza

Heh, no wybrane z niej zostały Weronika Marcelina, ale cóż z tego jak chłopak :)

Lista na chłopaka jest mniejsza, no i z żadnego jakoś nie jesteśmy w 100% zadowoleni. Zwłaszcza mąż staje ,,okoniem" przed moimi propozycjami, że woli jakieś pospolite imię ;)

Uwaga lista i popularne zdrobnienia, czekam na krytykę ;)

Ireneusz (Irek)
Jerzy (Jurek)
Ryszard (Rysiek)
Emil(ian)
Ernest (jak to zdrobnić?)
Eryk
Hubert
Maksymilian (Maks)
Michał (po dziadku, Michaś, Misiek)
Mikołaj
Sebastian (Bastek)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...