Skocz do zawartości
Forum

Marcòweczki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Racuszku Wydaje mi się, że plecy bolą mnie właśnie od leżenia :/ Ale już oczywiście przeszło mi przez myśl odklejenie łożyska... z tym, że łożysko mam na przedniej ścianie ;) nie wiem czy daje to takie same objawy ;) Najważniejsze, że dziś plecy prawie nie bolą, w przeciwieństwie do brzucha :/

Piłkę mamy i wszyscy, łącznie z Olą, używamy :) Mój A. kupił ją po tym, jak wypadł mu dysk i lekarze wysyłali go na operację pleców... Na szczęście na razie się uspokoiło.

Ja nie mogę się już doczekać jutrzejszego badania :D

Odnośnik do komentarza

ja też myślę o zakupie piłki do pilatesu, ale miałam już kiedyś jedną i wydaje mi się, że była za duża... niewygodnie się jej używało do siedzenia, jedynie poleżeć było można... jak masz rozmiar tej piłki?

Dziecię dziś już intensywnie kopie, nawet mąż co nieco wyczuł, ale jakieś nadpobudliwe jest, bo podobno się liczy w zaawansowanej ciąży tak około 10 ruchów dziennie (wyraźnych kopnięć), a ja czuję, że rano i wieczorem mam w brzuchu ring bokserski ;)

Odnośnik do komentarza

Sznuroffka ja mam ten bol dzisiaj taki sam jak przed okresem,zastanawiam sie czy to ma zwiazek z tym ze teraz mialabym normalnie okres,jutro mialabym ostatni dzien chyba zazyje na noc nospe zebym mogla spac bo ostatniej nocy nie zmruzylam oka przez ten wiatr.w poniedzialek wizyta mam nadzieje ze wszystko jest w porzadku.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg1f38ei6b.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny,Uliczka zazylam nospe dzis popoludniu bo bol byl dosc silny,a w poniedzialek mam wizyte.teraz leze bo chyba za duzo robie po domu tzn mycie garow ,sprzatanie itp.zastanawiam sie tez czy czasem nie boli mnie bo wydaje mi sie ze zaczelam czuc ruchy dziecka a do tej pory ich nie bylo.ale nie jeste pewna na 100% ze to ruchy.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg1f38ei6b.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Ja też nie wiem czy coś czuję czy mi się tylko wydaję, w dzień niby takie łaskotanie i sama nie wiem czy to jelita czy moja mała.
Dziewczyny co do bóli to mnie w nocy taki ból obudził ,że myślałam ,że już nie przejdzie (jak na @ tylko taką bardzo obfitą ;/) ja nie biorę żadnych leków, ale zauważyłam ,że jak mnie zaczyna boleć podbrzusze czy właśnie ten ból na @ to za chwile zacznie mi się chcieć do łazienki i z reguły po wszystkim ustaje, nie wiem czy to ma jakiś wpływ.
Czytałam ,też gdzieś w necie , że w połowie ciąży macica zaczyna ćwiczyć skurcze, wiec może to to nas nęka ?
A często boli was podbrzusze?

Zuzanna jest już z nami :)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny - jak chcecie poczuć ruchy to trzeba zjeść coś słodkiego np. pod wieczór i się położyć :)

Moje dziecię dziś po glukozie dawało niezłe akrobacje w poczekalni ;) Swoją drogą, nie wiem czemu się tak bałam tego badania (krzywa cukrowa) - wystarczyło wcisnąć pół cytryny do kubeczka (polecam wcisnąć całą) i smakuje jak lekko przesłodzona oranżada :) Potem człowiek lekko śpiący się tylko robi jak czeka na kolejne pobrania i tyle :) No i warto mieć ze sobą kanapkę i picie na ,,po wszystkim".

Co do bólu w podbrzuszu - miewam często i takie ciągnąco-kłujące i takie jak na @. Z tym że nie biorę leków, bo o ile pierwszego dnia @ wymiotuję z bólu to teraz jest to dla mnie pikuś :)

Ja mam z usg 20 tydz. i 2 dni, bo niestety data miesiączki jest ,,nieznana" :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...