Skocz do zawartości
Forum

Marcòweczki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Co do zbliżeń to u mnie raczej brak chęci, chociaż czasami jednak mam przebłyski :P
Ale jakoś mało ochotna na figle jestem.
Tak jak pisze tess to nie wygodnie to coś i tak oooo...
Co do nawilżenia to fakt , faktem jakoś go mniej niż przed ciążą..sama się zastanawiałam nad specyfikiem może coś ala Durex? no sama nie wiem...

Zuzanna jest już z nami :)

Odnośnik do komentarza

Sznuroffka, gratuluję córci i ja będę miała córcię :))
Super, że wszystko oki, a na połówkowe Cię zapisali?

Jeżeli chodzi o żele, to ja bym polecała unimil naturalny bezzapachowy hipoalergiczny. Durexy strasznie uczulają. Nie wiem tylko co tam w tych unimilach siedzi, więc może faktycznie do apteki najlepiej się przejść i podpytać o bezzapachowe hipoalergiczne żele.

:)

Odnośnik do komentarza

Może się przy następnym usg zapytam jakich żeli oni do tych swoich aparatów używają :)

Myśmy bardzo chcieli dziewczynkę, ale na ostatnim przeglądzie lekarka stwierdziła, że do końca nie widać, ale jest szansa, ze chłopak... a potem się dziwiła, że mąż posmutniał :)

Ja wciąż nie mam ruchów, co więcej mam wrażenie, że zniknęło nawet to co mi się wcześniej wydawało, że jest ruchami... a wizytę zaliczę (mam nadzieję!) dopiero w poniedziałek, ach te wizyty na nfz... grrr...

Ale staram się nie schizować, na pewne rzeczy i tak nie ma wpływu... głód wzrósł, siara leci - jak się rozkręci to będą potrzebne jakieś wkładki.

Czy znacie ten sposób na hartowanie sutków, że się wkłada kawałek lnianego materiału do stanika? Tak mi radziła kiedyś ciotka, że potem mniej bolą i nie pękają podczas karmienia.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, nie martwcie się brakiem ruchów :) Ja w 1. ciąży poczułam w trakcie 21tc i to przecież też norma :) Tak samo jak poród między 38 a 42 tc :) ;)

Jeśli chodzi o sex, to teraz nie możemy, a ja w zasadzie i tak nie mam ochoty... Za to w ciąży z O. temperament mocnoooooo poszybował w górę ;)

Jakoś tak dziś mi nieswojo... Nie byłam na grobie ukochanej Babci :( To po prostu zbyt daleka droga, wiem, że dużo gorzej bym się czuła :( Wiem też, że nie to jest najważniejsze, a modlitwa, myśl, ale po prostu mi źle...

Ehhh, idę wziąć relaksującą kąpiel, a Wam życzę spokojnej nocy

Odnośnik do komentarza

Gabi, gratulacje!
Ula, nie martw się. Dzisiaj czytałam, że dzieci ruszają się cały czas, a my czujemy tylko te ruchy najbardziej dynamiczne. Spoko, ja dziś zaczęłam 24 tydzień, a ruchy Małej tak naprawdę intensywnie, to czuję od 2 dni, częściej od tygodnia dwóch. Mój Mąż ruchy Małej poczuł pierwszy raz dopiero w sobotę,wcześniej to było tak delikatne, że tylko ja czułam od wewnątrz.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg656zfgdg.png

Odnośnik do komentarza

Ula ja też mam takie dni , że nie czuje ruchów ale to podobno normalne, tak jak napisała Raisin nie ma co się zamartwiać, bo to nie służy maluszkowi :)

po połówkowych z maluszkiem wszystko dobrze, rozwija się prawidłowo, lekarz stwierdził, że to raczej dziewczynka, ale cały czas mam przeczucie , ze chłopiec się urodzi , nie wiem czemu ...

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3yx8dy6f4pimp.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

A u mnie zaskakująco regularne ruchy, o 9 Mała się budzi, w dzien po jakiejś słodkiej przekąsce daje znaki, no i wieczorem jak oglądamy film.
W międzyczasie tez jej sie zdarza, już nawet jak chodzę :)
Tatuś jak rano gada z córeczką też już wyczuwa :)

Jednak podręczniki mówią, że w pierwszej ciazy czasem trzeba czekać nawet do 22 tc. wiec nie macie sie jeszcze co martwić, wiadomo, ze każda ciąża jest inna.

http://www.suwaczki.com/tickers/oar8gox1nuaw0dbb.png

Odnośnik do komentarza

Ha, są ruchy :)

Tak naprawdę to teraz widzę, że ,,gmerało" mnie w brzuchu cały czas tylko mnie się zdawało, że to jelita tak dają czadu :)

Nawet się dziś lekarka dziwiła przy słuchaniu tętna: ,,o, to był ruch, nie czuje Pani tego?" :) Dopiero ze dwa dni maluch postanowił mocniej dać w kość parę razy jak się nachylałam czy zginałam - protestował pewnie, że mu niewygodnie :P

Mnie na szczęście plecy jeszcze nie bolą - to ciekawe, bo przed ciążą było z tym dużo gorzej. Może to dlatego, że mimo wszystko mniej mam siedzenia przed kompem i staram się chodzić na piechotę wszędzie gdzie się da.

W sobotę połówkowe usg genetyczne... trzeba będzie wyskoczyć znowu z kasy... już na pół wózka lub zmywarki by się uzbierało ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...