Skocz do zawartości
Forum

Marcòweczki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie czuję ruchów dziecka i tego tzw "przelewania " też nie czuje. mam 19 tc , a w ogóle nic nie czuje...
Zaczynam się zastanawiać czy to tak ma być, raz na jakiś czas coś tam mnie załaskocze w brzuchu ale tylko tyle, wizyte mama w piątek u gin to z nim pogadam o ruchach.
Chociaż wiem , że kobiety które pierwszy raz będą mamami później mogą poczuć ruchy.

Zuzanna jest już z nami :)

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny, ja tylko z małym wtrąceniem redakcyjnym, wchodzą zmiany na forum i pierwsze już się pojawiły, a następne będą w dziale 9 miesięcy ciąża. Proszę napiszcie odpowiedź na pytanie Redakcji w tym dziale: http://forum.parenting.pl/komunikaty/3150385,zmiany-na-parentingu,2
i jeszcze jeden komunikat, zapraszamy również to tego, abyście utworzyły sobie swoje prywatne forum:) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

To od razu się wypowiem...

Na zaparcia i inne dolegliwości bólowo-klujące najlepiej w moim przypadku działa ruch... raczej jestem typem domatora, ale wiem, że jak nie zrobię nawet krótkiego spaceru w stylu dwa kółka po osiedlu to może być nieciekawie :)

Z babcinych sposobów działa też woda z miodem lub cytryną, albo oranżada z oboma na raz :)

Wchodzę właśnie w 20 tydz. i z ,,czuciem" ruchów też słabo, bo strasznie buzują mi w międzyczasie jelita i mam wrażenie, że wtedy się właśnie najchętniej dziecko rusza :)
Mam wypróbować metodę na odpoczynek po zjedzeniu czegoś słodkiego :)

Odnośnik do komentarza

Majówka 2014 pozdrawia Marcówki 2015! Gratulacje Dziewczyny!

Jeśli chcecie dowiedzieć się:
- które spodenki nie uciskają brzuszka, a przy tym nie spadają z pupy,
- które butelki najłatwiej utrzymać w czystości,
- jakie zabawki warto kupić, a które są stratą pieniędzy,
- kiedy trwają najlepsze promocje i wyprzedaże na artykuły dziecięce,
zapraszam na mojego bloga!

http://www.babymanager.pl/

Teraz założyłam fanpage na fb, polub mój profil i wygraj zestaw 4 łyżeczek do rozszerzania diety austriackiej firmy MAM.

https://www.facebook.com/BabyManagerPL

Życzę szybkich porodów i zdrowych maluszków! Buziaki!

Odnośnik do komentarza

Wadera - ale fajnie :) Mój z kolei czasem mnie tonuje, bo twierdzi, że za bardzo się ,,wzniecam" jak mówię o ciąży i dziecku ;) Brzuch mi urósł dopiero w ostatnim tygodniu, bo wcześniej to niewiele było widać.

Przyjemnie się za to tak ,,powzniecać" z innymi na forum :)

Mnie też czeka w piątek wizyta, a w przyszłą sobotę usg połówkowe (co prawda będzie to już 21 ty ale może i lepiej będzie widać). Nie mogę się doczekać kiedy poznam płeć, a wciąż nic nie widać... część koleżanek wiedziała już od 13 ty, ale jedna z kolei to dopiero w 7 miesiącu ;)

Odnośnik do komentarza

a ja jeszcze nie znam terminu połówkowego, mam nadzieję jutro się dowiedzieć od lekarza kiedy mam się stawić na to badanie.
Jutro wizyta i podgląd maluszka :)
Czekam z niecierpliwości :)
Co do brzucha to mój rośnie z dnia na dzień i wydaję mi się , że coś tam zaczynam czuć (jakieś przelewanie czy coś )
ale spokojnie czekam na mocniejsze znaki z brzuszka :)
A piersi - mnie w zasadzie bolą sutki..czasami mocniej czasami lżej , plus do tego zauważyłam ,że czasami coś z nich poleci. Nie dużo ale coś tam się sączy, ale to chyba przygotowanie organizmu do karmienia , dobrze myślę ?

Zuzanna jest już z nami :)

Odnośnik do komentarza

sznuroffka - jak miło słyszeć o podobnych dolegliwościach ;) jak mnie się zdarzyło ostatnio nie w pełni sytej pójść spać to w nocy miałam potop z biustu ;)

To ja się zapytam bezpruderyjnie - zdradźcie dziewczyny jak to jest u Was z ,,tymi" sprawami damsko-męskimi?

Bo mnie chęci niby nie brakuje, ale teraz cały czas jest jakoś niewygodnie, lub boleśnie, nie mogę znaleźć komfortowej pozycji jakoś... lekarz przeciwskazań nie widział. Może kwestia nawilżenia? Tylko co polecacie zakupić by było nieszkodliwe...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...