Skocz do zawartości
Forum

Marcòweczki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Olcia nie martw się .... Mi na całe szczęście przeszło ... Miałam potworne bóle brzucha .... Bezsenność .... Zaparcia ... Ból kręgosłupa... zgaga ... Miałam dosyć ... W końcu nadszedł przełom... pozostały zaparcia ... Ja na szczęście już ruchy czuje i to zadziwiające dosyć często i mocno. Trzymam kciuki aby i Tobie się polepszyło :)

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73hdgeaev9qi0p.png

Odnośnik do komentarza

Hejka Dziewczyny,
Olcia ściskam mocno i chyba wszystkie borykamy się z podobnymi problemami, co Ty. U mnie do tego bóle kości łonowej, że czasem chodzę jak kaczka. Dziś na szczęście jakoś jest lepiej. Niedługo poczujesz dzidziusia, może już go czujesz, tylko nie wiesz, że to on. Ja myślę, że każda z nas ma czasem ochotę trochę oderwać się od ciąży i na to namawiam. Zająć się czasem sobą: iść na zakupy, do kina, spotkać się z koleżanką, poczytać książkę, zanurzyć się pod kołderkę z mężem. Po prostu przez chwilę zapomnieć o dziecku. Przez to nabieramy trochę dystansu i te dolegliwości przestają aż tak bardzo martwić.

Odnośnik do komentarza

Za to od tygodnia mecze sie z gardlem w ciagu dnia jest ok ale w nocy czuje suchosc drapanie i duszę sie przez co nie moge spać bylam u lekarza to debil przepisal mi syrop ktorego w żadnym wypadku nie wolno stosować w ciąży a trzy razy mowilam ktory to tydzień i czy na pewno mogę. ....dostałam szału. ....to bylo w weekend ns dyzurce....tak wiec ciagne domowe sposoby jest lepiej bo wcześniej kłócie czulam w plucach i caly dzień teraz tylko te gardlo w nocy...macie na to jakies pomysly

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...