Skocz do zawartości
Forum

Marcòweczki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Paulina - gratuluje córeczki :)
ja już się nie mogę doczekać wizyty u gin (31.10 ) może też uda się podejrzeć kto tam mieszka u mnie :)
Waderka - mam pytanie słuchaj wiem z fb ,że miałaś / masz sporo stresu powiedz proszę jak sobie z tym radzisz ??
mnie czeka trochę stresu na początku listopada i nie chce zaszkodzić dzidzi a wiem ,że sama melisa może nie pomóc.
chcę poprosić lekarza na wizycie o rade odnośnie tabletek na uspokojenie , może mi coś doradzi.

Zuzanna jest już z nami :)

Odnośnik do komentarza

Ola, myślę, że Twój lekarz to jakiś truteń leniwy. Ale fakt faktem już jesteś po USG genetycznym, a najważniejsze sprawdził, więc nie ma co się stresować.
Na połówkowym będą wszystkie miary. :)
My, z Waderą dziś idziemy na połówkowe właśnie, także trzymajcie kciuki!

Paulina, gratuluję dziewczynki! My też będziemy mieć kobietkę. :)

Sznuroffka, leki lekami, ale może się po prostu do psychologa umów i to już teraz. Jak się z kimś omówi własne lęki, zwłaszcza ze specjalistą, można bardzo łatwo zmienić perspektywę i się okazuje, że 99% zmartwień, to strachy na lachy. Często też boimy się czegoś, myślimy o tym i nakręcamy, a potem życie toczy się tak, że to się nigdy nie wydarza,chociażby schiza przed badaniami prenatalnymi. Chyba każda z nas się nakręcała (rzygała nie spała, etc.) a się zawsze okazywało, że jest ok. A jaka strata nerwów i zdrowia??? Dopóki się coś nie wydarzy nie ma sensu zawracać sobie tym głowy. I wiem z doświadczenia oczywiście, że łatwo powiedzieć, ale właśnie terapeuta jest od tego żeby pomóc nam i to ułatwić. Czasami proste zachowania asertywne przećwiczone (!) wcześniej pomagają skonfrontować się z trudnym szefem, teściową, czy kto nas tam trapi.
Powodzenia!

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg656zfgdg.png

Odnośnik do komentarza

Hej :)
my też mieliśmy już badanie połówkowe 13 października.
Na szczęście maluszek cały i zdrowy, rozwija się prawidłowo :) i będziemy mieli córeczkę ! :D
Także oboje z mężem jesteśmy bardzo szczęśliwi.
Teraz jesteśmy w polsce na trochę to tylko podejdę do mojego gina bo skierowanie na mocz, krew i cytologie chce tak dla samej siebie :)

Odnośnik do komentarza

Wadera, Klaudia Gratuluje udanych połówkowych! :D Dobrze, że Dzieciaczki zdrowe :)

Ola Mnie w nocy też obudził skurcz, ale na szczęście uspokoiło się. Ja niestety codziennie odczuwam ból i skurcze... raz mniejsze, a raz większe. Teraz, kiedy biorę leki, jest na szczęście lepiej. W którym jesteś tygodniu? Próbowałaś brać No-spę i Magnez, do tego nie masować/głaskać brzucha i leżeć na lewym boku? Powinno pomóc, jeśli nie, najlepiej iść do swego gin. lub w razie skurczowego bólu- prosto na IP.

Ja już codzienne czuję Maleństwo, delikatnie, ale jednak :)
Miłej niedzieli :)

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny!
Byłam w weekend u mamy :) Troszkę odpoczęłam, ale dzisiaj znowu do pracki :/
Sznuroffka pytałaś ostatnio o sposoby radzenia sobie ze stresem. Niestety to jest ciężka praca i w tydzień nie da się tego nauczyć. Są różne techniki relaksacji i pewna zmiana myślenia odnośnie danej sytuacji, ale mimo że naprawdę naczytałam się o tym, omawiałam z psychologiem itp. nie potrafię w stresowej sytuacji zastosować wszystkich technik tak, żeby stres wyłączyć. Raisin proponowała wizyte u psycho i ogólnie ja jestem bardzo za tym, żeby faktycznie taką terapię radzenia sobie ze stresem i lękami omawiać ze specjalistą, to jednak terapia trwa minimum pół roku i w gruncie rzeczy nie opiera się tylko na wizytach, ale również pracy w domu. Daje naprawdę świetne efekty, ale potrzeba czasu, żeby pomogło. Czasem to, co wydaje nam się, że z pozoru pomaga (pocieszanie innych, pocieszanie samej siebie, wyrzucanie na siłę czarnych myśli) potęguje stres i lęki zamiast łagodzić (działanie różowego słonia).
Ola, jeżeli dalej Cię boli, radziłabym jednak wizytę u lekarza.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...