Skocz do zawartości
Forum

Marcòweczki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Ja te dwa dni weekendowe spędziłam bardzo aktywnie - podróż do Janek w celu odwiedzin Ikei - niestety nie było nic co by mnie zainteresowało :/ a dzis byliśmy w Kielcach w DEK meble i zamówiliśmy sobie łóżko do sypialni :)) szukałam lozeczek dla bobasow ale nic nie było :/
I powiem Wam ze niedawno wróciłam i chyba padnę jak Pies Pluto . Jestem wykończona.
Dziewczyny , a Wy gdzie kupujecie / zamawianie łóżeczka dla swoich Szkrabow ??

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3qqmz5om3gp2j.png

Odnośnik do komentarza

Blonde_girl
Ja te dwa dni weekendowe spędziłam bardzo aktywnie - podróż do Janek w celu odwiedzin Ikei - niestety nie było nic co by mnie zainteresowało :/ a dzis byliśmy w Kielcach w DEK meble i zamówiliśmy sobie łóżko do sypialni :)) szukałam lozeczek dla bobasow ale nic nie było :/
I powiem Wam ze niedawno wróciłam i chyba padnę jak Pies Pluto . Jestem wykończona.
Dziewczyny , a Wy gdzie kupujecie / zamawianie łóżeczka dla swoich Szkrabow ??

My też na początku myśleliśmy, że zakupy łóżeczka, pościeli itp. zrobimy w Ikei ale jakoś nie spodobały mi się tamte rzeczy. Dlatego myślę, że kupimy ze znajomej str www (nie wiem czy moge podać nazwę żeby nie było kryptoreklamy) mają duży wybór - najbardziej podoba nam sie łóżeczko Hyzio Jardrew :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg5p842qgd.png]

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny, wszystkie, których nie znam witam serdecznie.
Wreszcie wróciłam do pracki, a tam tyyyyyyle meili. Będę to dziś ogarniać pewnie cały dzień.
Uliczka, cieszę się, że sobie odpoczywasz w domu. Ostatnio te skurczowe sprawy nieco zelżały u mnie i chociaż czasem się coś pojawia, to raczej jako dyskomfort po bokach niż coś konkretnego w macicy. Ale i tak nie wiem, czy nie wybrać się wcześniej do gin. Dzidziuś regularnie kopie i nawet już tato czuł kilka kopnięć. Dzisiaj na przystanku popukał mnie, a potem w autobusie :) bardzo miłe :)

Odnośnik do komentarza

Paulina ja to zielona w tych sprawach jestem ;)
Łaskotanie to już jakiś czas temu czułam,ale też nie jestem pewna czy to mój maluch, przelewanie to jak leżę na lewym boku i trzymam za podbrzusze to też czyje,ale wczoraj to wydaje mi się, że był kopniak,ale nie mam pewności na 100%.
Chyba poczekam na takiego kopniaka którego nie da się pomylić: D

Zuzanna jest już z nami :)

Odnośnik do komentarza

Sznuroffka ja jestem w pierwszej ciąży i ruchy poczułam już w 14 t i 5d. Lekarz z USG powiedział, że chyba to nie to i że byłabym chyba pierwsza. Ale dziewczyny na fejsie też pisały, że poczuły w 15 tc mimo że to pierwsza ciąża. Poza tym teraz to na bank dzidziuś i uczucie jest podobne, tylko silniejsze.
Ty też na pewno czujesz bobasa i pewnie tak ja wtedy wypierałam, że to pewnie nie dzidziuś. Od tego kiedy czujemy ruchy płodu naprawdę zależy dużo czynników. I wszystkie dziewczyny powinny poczuć do końca 22 tyg. I jest to zupełnie normalne.
Nie miałam jeszcze zgagi, więc mój dzidziuś jest łysy :D

Odnośnik do komentarza

Paulina, bardzo ciekawe są te ruchy małżeństwa, zastanawiam się, czy już je czuję :D:D:D

A co do tycia - ja nie tyłam do końca pierwszego trymestru, wręcz schudłam od zmiany diety itp, natomiast wczoraj weszłam na wagę i się lekko przeraziłam (oczywiście pozytywnie, bo w końcu jak waga idzie do góry, to znaczy, że dzidziuś rośnie) bo jest +4. Chyba teraz musimy tyć pół kg tygodniowo.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...