Skocz do zawartości
Forum

Marcòweczki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny.
Ja niestety od wczoraj leże w szpitalu. Bardzo bolal mnie brzuch, pojechalam na Ip, a na USG okazało sie, ze mam skurcze :( Teraz dostaje zastrzyki rozkurczowe, po których jest lepiej. Mam nadzieje, ze jutro pójdę do domku. Trzymajcie za nas kciuki.
Na fejsa nie mogę sie zalogowac, wiec pisze tutaj.
Buziaki!

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie Marcowe Mamusie :)
Jak miło popatrzyć jak zbieracie się w jednym miejscu :) Z chęcią dołączę do was dziewczyny :) Mam termin na 16 marca. Z Usg prenatalnego dowiedziałam sie że na 90% to chłopczyk i z całego serca trzymam kciuki żeby tak pozostało:)
Moj lekarz na zwykłym Usg jeszcze niczego nie widzi a jak powiedział strzelać nie będzie :) Nareszcie się dobrze czuje :) Jedyny problem to z nadaniem imienia .... Ja parę typów mam ale Tatusiowi do piłkarza nie pasują :) Życzę Miłego dnia :) PO korzystajmy z pogody i ze spacerów póki nie sapiemy jak cieżaróweczki :)

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73hdgeaev9qi0p.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, dziekuje Wam bardzo.
Teraz znów niestety boli mnie i czekam na zastrzyk :( Nie wiedza dlaczego mam te skurcze...Czekaja na wyniki posiewu. Szyjka jest w miarę ok., a najważniejsze, ze Maluszek ma sie dobrze. Muszę odpoczywac, nie masowac brzcha, nie dzwigac oczywiscie, mamy tez zakaz wspolzycia. No inajwazniejsze- nie stresowac sie...
Trzymajcie sie ciepło!

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, co do ruchów to ja też ich nie czuje jeszcze ( w końcu pierwsza ciąża i może ich po prostu nie rozróżniam)
, ale czuje moje maleństwo w inny sposób a mianowicie , kładę się wieczorem na lewym boku i łapie za brzuch , tak mniej więcej pod pępkiem i jak tak chwilę po leże to czuję taką "rybkę" - raz mocniej , raz lżej :)
ale przy tym nie czuje nic, tylko ręką wyczuwam ,że coś się tam rusza :)

Zuzanna jest już z nami :)

Odnośnik do komentarza

~Uliczkaz
Dziewczyny, dziekuje Wam bardzo.
Teraz znów niestety boli mnie i czekam na zastrzyk :( Nie wiedza dlaczego mam te skurcze...Czekaja na wyniki posiewu. Szyjka jest w miarę ok., a najważniejsze, ze Maluszek ma sie dobrze. Muszę odpoczywac, nie masowac brzcha, nie dzwigac oczywiscie, mamy tez zakaz wspolzycia. No inajwazniejsze- nie stresowac sie...
Trzymajcie sie ciepło!

Kochana trzymam kciuki za Ciebie! Będzie wszystko dobrze.

Łooo dawno mnie tu nie było.;) Witam wszystkie nowe mamy. Jak Wasze samopoczucia?

Ja niestety wymiotuję do tej pory, w sumie rzadziej na szczęście (nie tak jak poprzednio kilka razyu dziennie, tylko co dwa trzy dni). Wczoraj odwiedziłam Panią doktor, ponieważ niestety miałam krwawienie. Kontrolne usg wykazało, ze prawdopodobnie będziemy mieli córeczkę, ale czekam do połówkowego i póki co się nie nastawiam. Jedna z Was pisała o dylemacie z imieniem - u nas jest to samo.:DS Co chwilę chwalę się innym a do żadnego nie jestem przekonana.

Pozdrawiam!

http://www.suwaczek.pl/cache/77226d9017.png

http://www.suwaczek.pl/cache/c9d4087487.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...