Skocz do zawartości
Forum

Marcòweczki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Oj, widzę, że większość z nas miała jakieś przeboje... U mnie też torbiele były na porządku dziennym, ale na szczęście same się wchłaniały. Co do endo- mam/miałam podejrzewaną po zakończeniu szerokiej diagnostyki gastrologicznej. Na razie ciąża odgoniła ode mnie tę myśl.

Mnie wczoraj tak bardzo bolał brzuch, najpierw żołądek, później ból przeniósł się w okolice jajnika... Dwie godziny mordęgi i na szczęście jakoś przeszło... Ale już byłam gotowa jechać na IP :( Nie mam pojęcia co to było... na szczęście bez żadnych plamień.

Odnośnik do komentarza

my też po wizycie maleństwo dobrze zwineło nóżki pod pupę i tyle widzieliśmy :(.....na 24 mam kolejne prenatalne z echem serca. okazało się że mam za moło żelaza więc dostałam pigułeczki ale za to odstawiam luteinę i duphaston. Co do moich wyników z moczu bakterii jest malutko więc nie katujemy mnie i maleństwa lekami tylko żurawinka i woda z sokiem z cytrynki :) a na basen mam biegać jak najbardziej tylko przed i po stosować multi gyn activgel :) szyjka trzyma super i wszystko jest oki.....ewentualne kłucia i uczucie rozciągania to moje endometrialne rosty jakie zostały po operacji i beda pobolewac w miare rośnięcia macicy ale jak tylko coś bedzie sie nasilac mam mówić.

Odnośnik do komentarza

Czytam sobie Wasze wypowiedzi już od dłuższego czasu i w końcu postanowiłam się przywitać :)
Cześć ;)
Z tego co widzę to jesteśmy z mężem szczęściarzami, bo pół roku po tym jak postanowiliśmy zacząć starać się o dziecko, a właściwie to po prostu przestać się zabezpieczać, zobaczyliśmy 2 kreski.
Tym sposobem planowo 19.03 na świecie pojawi się nasze maleństwo.
Póki co ciąża idzie książkowo. Mamy doskonałe wyniki, dziecko rozwija się prawidłowo. Moje dolegliwości też są książkowe. Pierwszy trymestr mdłości i wymiotów, senność itp. Teraz zostały juz 'tylko' bóle głowy i pewien dyskomfort w dole brzucha.
Mam jednak to szczęście, że pracuję z domu więc mogę sobie spokojnie odpoczywać i układać tak, żeby jak najmniej to odczuwać.
To co boryka mnie najbardziej to problemy ze snem, nigdy tego nie miałam, a teraz budzę się bardzo wcześnie, a i w nocy zdąża mi się godzinne przekładanie z boku na bok :/
Jeśli chodzi o lekarza to trafiłam doskonale, warszawski szpital na Inflanckiej póki co jest idealny. Świetni lekarze, wszystko za darmo, pełen profesjonalizm, usg przy każdej wizycie (+dodatkowo te genetyczne, połówkowe itp) i w razie jakiejkolwiek wątpliwości infolinia.
To chyba narazie tyle :)
Pozdrawiam Was serdecznie!
J.

http://www.suwaczki.com/tickers/oar8gox1nuaw0dbb.png

Odnośnik do komentarza

Hejka Dziewczyny,
witaj Jusss,
odnośnie tych ruchów... Właśnie się zastanawiam co tam mi puka dość nisko, raz z jednej raz z drugiej strony, ale dość tak pośrodku... Tylko że czasem mnie puknie rano i wieczorem, a na drugi dzień tylko w południe. Raz mnie puknie serią 10 razy, a raz tylko 2. MOże to moje jelita, nie wiem, ale czasem jak czuję, że mam wzdęcia, to mnie puka zupełnie gdzie indziej. Przede wszystkim wyżej i nie miejscowo tylko tak wiecie jak... A tamto puka mnie w jednym miejscu jakby...
I wiecie, jak dziś puknęło mnie tak 2 razy tylko dobitniej, to już schizuje, czemu tylko 2. Ale wiecie, myślę, że jeszcze teraz nie ma co się stresować, jak puknięć nie ma. Czytałam, że na początku ruchy mogą być wyczuwalne nawet raz na kilka dni... Co myślicie?
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgc9t18dxq.png

Odnośnik do komentarza

Ashley super :)
Ja też mam takie łaskotanie w brzuchu właśnie kilka razy dziennie , czasami mogę to nazwać "pukaniem" tak jak u Sylwii,ale że to moja pierwsza ciąża to wiem, że to nie ruchy a właśnie jelita . Z niecierpliwością czekam na te pierwsze kopniaki :P
Ale póki co to trzymajcie kciuki za mnie i moje maleństwo , jutro rano wizyta u gin :)

Zuzanna jest już z nami :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...