Skocz do zawartości
Forum

Marcòweczki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Śmiało możecie kremy z kwasem glikolowym- w kremach mają dość powierzchowne działanie. Pamiętajcie że nie wolno Wam w trakcie stosowania wychodzić na słońce nawet jeśli jest to krem na noc- można się wtedy pięknie załatwić...
Co to za moda na te kwasy w ciąży ;) :D
Generalnie zaleca się stosowanie delikatnych kosmetyków, bo te... po prostu nie wiele wam pomogą- w ciąży cera albo się pogorszy albo polepszy a po tym wraca do normy sprzed ciąży.
Czy warto się katować dość silnymi kosmetykami?
Może starczyłyby maseczki z cytryn? Naprawdę działają cuda

Olej ze słodkich migdałów- dowolna ilość na każdą część ciała :)

//www.suwaczki.com/tickers/3jgxgzu3b3j2gka0.png

Odnośnik do komentarza

Kurcze dziewczyny, a ja dzisiaj mam doła, pół ranka pod biurkiem w pracy przeryczałam. Byłam dzisiaj na badaniu krwi i martwię się o moje wyniki moczu i ogólnie glukozą też się martwię, bo niby zawsze miałam w normie, ale jednak na górnej granicy i sobie ubzdurałam jakieś wady serca u dzidziusia i boję się iść na USG w pon. i w ogóle czuję, że wszystko już mnie przerasta. :(((
A dzisiaj mija nam 12 tygodni

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgcotc4goo.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczynki, trzymajcie się mocno.
Ja doła nie mam, wycie o 4 - 5 rano i wizje tego, że mi macicę wytną i nie będę miała więcej dzieci mi się skończyło jak opowiedziałam o tym gin i mi kazała drugą tab. relanium brać, nie jak se brałam 18-19, tylko 24-1. Teraz śpię bardzo dopsz. :)
Głowy do góry, musimy się trzymać, bo jeszcze wieeele czasu przed nami.

Dzięki za info o kosmetykach. Ja kwas glikolowy chciałam, bo myślałam, że to na zmarchy działa...

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg656zfgdg.png

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny, jak wam weekend mija ?
ja wczoraj bawiłam się na weselu koleżanki:)
trochę się zrelaksowałam , zwłaszcza ,że cały tydzień sprzątam w domu a jeszcze malowanie nas czeka ;/
jutro wizyta u lekarza ,a ja spanikowana ;/
z jednej strony nie mogę się jej doczekać, ale z drugiej boje się jej wiecie.

trzymajcie kciuki ,żebym wyszła uśmiechnięta od gin :)

Zuzanna jest już z nami :)

Odnośnik do komentarza
Gość karolka1989

Cześć Dziewczyny :) gratuluję maleńkich serduszek :) pierwszy raz jestem na forum, też mam termin na marzec, dokładnie na 05.03 to dopiero 15 tydzień a już nie mogę się doczekać. Jest na forum może jakaś przyszła mamusia, która będzie rodzić w Oleśnie?

Odnośnik do komentarza

Uliczka u nas pogoda też cieplutka, nic tylko na spacer i korzystać z ciepłego dnia :)
Na od stresowanie się dobre :P
cały dzień dziś myślę o tym jutrzejszym badaniu i może dlatego tak się nakręcam, ale tyle już słyszałam ,że aż szkoda gadać.
Mam nadzieję ,że jutro wyjdę z uśmiecham na twarzy i dobrymi wiadomościami dla siebie i dla was + jakaś sweet focia mojego lokatora :D he he
z tego co pamiętam to jeszcze Sylwia ma jutro badanie z rana .
oj...już chciała bym być po i wiedzieć ,że wszystko oki :)
jutro jak wyjdę od lekarza to dam wam znać co i jak :)
dziękuje za wsparcie :)

Zuzanna jest już z nami :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...