Skocz do zawartości
Forum

Marcòweczki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

ashley0301
Ewulcia witaj fajnie ze nas coraz wiecej

Ja dzis caly dzien mam bol jajnikow wiec rano lezalam jak przeszlo to ogarnelam dom i znowu bol
A sluchajcie jakie macie brzuchy bo rano mam maly a pozniej juz duzy ze spodnie ciazowe nosze i jak ktos mnie zobaczy to mowi ze juz widac

no tak samo mam. a dziś rano zrobił się taki płaski że się zdenerwowałam ale już znowu piłka :P

//www.suwaczki.com/tickers/3jgxgzu3b3j2gka0.png

Odnośnik do komentarza

Ola12,
witam na forum, tutaj kilka dziewczyn też ma to bolesne doświadczenie za sobą. O dziwo też mnie coś mnie dzisiaj lekko brzuch pobolewa, albo w pachwinach... :/
W przyszłym tygodniu i ja mam to badanie gen. Też się stresuje i czekam na nie, tak jakby życie dzieliło się na przed i życie po badaniu, a przecież to jest w końcu standardowe dość badanie w ciąży. Ja swojego bobaska już kocham i nic tego nie zmieni.
Wiecie, że jak się przyłoży rękę do brzucha to dzidziuś podobno przytula się do ściany, żeby poczuć jej ciepło?? Strasznie to jakieś wzruszające.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgpai9t0zg.png

Odnośnik do komentarza

Ola 12 - ja tez przeżyłam stratę w 7tc. - kwiecień 2014 r.
te każdy ból, ukucie powoduje, że zastanawiam się co to może być i z czym to się wiąże.. strach jest i to duży zwłaszcza jak się przeżyło już stratę.
i ja pewnie po części też dlatego tak się boje tego badania genetycznego, w głębi wierze z całego serca , że wszystko jest oki, ale strach zawsze zostaję, ale wszystko się wyjaśni już niebawem :)
Sylwia to bardzo dobrze ujęła "tak jakby życie dzieliło się na przed i życie po badaniu, a przecież to jest w końcu standardowe dość badanie w ciąży..." - niby standardowe, ale to badanie powie nam czy z naszymi lokatorami wszystko oki ,czy dobrze się rozwijają i dlatego tak o tym myślimy.

Zuzanna jest już z nami :)

Odnośnik do komentarza

sznuroffka
violaa ja mam w poniedziałek i też już na samą myśl lekki stres mnie łapie..czy jest oki.

Ja też idę w poniedziałek, na 14. W zasadzie powinnam napisać 'idziemy', bo Mąż idzie ze mną, a i Córa strasznie chce :-)

Ja jestem po wizycie u mojej gin.
Z Maleństwem wszystko w jak najlepszym porządku, na początku odwracało się do nas pleckami, a później, po prośbach dr pokazało się :-) Machało rączkami- ogólnie cuuuuudo! Z miesiączki i USG dokładnie ten sam tydzień i dzień!
A na mój ból głowy i strasznie niskie ciśnienie mam pozwolenie na min. jedną kawę dzienne. Najlepiej z cytryną (o tym mówiła mi też siostra pielęgniarka).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...