Skocz do zawartości
Forum

Marcòweczki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Chyba każda ma ochotę co tydzień iść na prywatne USG. Mi ostatnio lekarz już zabronił chodzić, podobno jak wszystko jest dobrze, to trzeba dziecku dać odrobinę prywatności i jakoś mnie to rozczuliło. Czekam cierpliwie do poniedziałku, a potem mam nadzieję zrobię dopiero kolejne połówkowe. Chyba, że jak ostatnio nie będę mogła wytrzymać.

A do mnie teraz mama przyjechała i mam pyszne jedzonko - na śniadanko placki z jabłkami, na kolacyjkę pyszny barszczyk, pierogi z kapustą i z grzybkami, a na obiad do pracy sola z kapustą kiszoną :D jednak co mama to mama:) Ale mąż dzisiaj wraca i koniec laby :D

Brakii czy to było to badanie genetyczne USG?? Super, że wszystko super, kurcze też bym chciała już je mieć za sobą i żeby wszystko było dobrze

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgg7s08jlg.png

Odnośnik do komentarza

ja miałam takie bóle , tak mnie kuło i do tego ciągnięcie w podbrzuszu jak na @ , pogadałam z lekarzem powiedział ,że to macica się odzywa, tylko skąd ten ból jajników ? ale mi to przeszło po 1 tyg. podobno jest tak, że jak zbliża się termin @ to można to właśnie poczuć, ale ile w tym prawdy :)
ja co do "zapachów" z budzi też czuje taki kwas , plus do tego mówią ,że trochę mi zalatuje z buźki he he
takie to nie komfortowe...
a co do badań to dziewczyny zazdroszczę wam ,że te genetyczne macie już za sobą, ja jeszcze "cierpliwie " czekam :)
oby do poniedziałku eh...

Zuzanna jest już z nami :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...