Skocz do zawartości
Forum

Marcòweczki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Blonde_girl
Waderka , weno rozwiej po raz kolejny wątpliwości ... Opuściłam chyba wątek Twoich porad :)

odrobina jakiegokolwiek kwasu w kosmetyku, który zawiera 50 innych składników naprawdę nie zaszkodzi :)
Mogę ostrzec jedynie przed stosowaniem kwasów z tego względu że mamy duże ryzyko powstania trwałych przebarwień, które będą utrapieniem do końca życia.

W trakcie ciąży wszystko w naszych ciałach się zmienia. Tak samo reaguje skóra. Zawsze tłumaczyłam moim klientkom, że skórę trzeba traktować jak organ typu wątroba, żołądek, mózg- chronimy i zapobiegamy a nie czekamy aż się zepsuje i dopiero naprawiamy. Słuchajcie swojej intuicji. Jeśli jakiś składnik was nie pokoi- po ptostu nie używajcie :)

//www.suwaczki.com/tickers/3jgxgzu3b3j2gka0.png

Odnośnik do komentarza

Madziq bardzo jest mi przykro, myślę, że tylko osoby, którym już się to przytrafiło w przeszłości wiedzą, jaki to jest ból. Bądź silna, ale jednocześnie pozwól sobie przeżywać to na swój sposób, nie daj sobie wmówić, że nic się nie stało, tak jak mi wmawiano rok temu. Minie trochę czasu i poczujesz się lepiej.
Myślami jestem z Tobą :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...