Skocz do zawartości
Forum

Marcòweczki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

A ja jakoś jeszcze nie wymyśliłam dla chłopca, ale tyle chłopięcych imion mi się podoba, że nie będzie problemu: Filip, Paweł, Jakub, Oskar, gorzej z dziewczynkami, ale tutaj gdzieś widziałam imię Natalia i bardzo mi się spodobało. Podobało mi się kiedyś Julia, ale wiem, że bardzo dużo jest teraz Julii, więc dam z tym ślicznym imieniem niestety spokój.

Odnośnik do komentarza

Wadera super, że wyniki takie dobre :) Mam nadzieję, że teraz będziesz spokojniejsza!.

Wadera28
Tesciowie szaleją ze szczęścia z powodu fasoli i udanych wyników badań :) Oczywiście jestem zasypywana "dobrymi radami" mamusi typu mam trzeć suty żeby je hartować do karmienia, kombinować cesarskie cięcie choć ja wolę naturalnie, mam jeść coś tam a czegoś tam nie wolno itp itd. ..... wrrrr

Pierwszy tekst mojej teściowej kiedy piłam Fantę "gazowanego, to chyba nie powinnaś pić" wrrr... tym większe wrrr, że wtedy myślałam, że zniosę jajo z powodu dolegliwości żołądkowych i marzyłam o tym żeby bekać. :)
Generalnie bardzo ją lubię, ale każda mamusia ma jakąś irytująca dobrą radę.

Wadera28
Omineło mnie całe lato :/

Mnie też.:( A teraz jeszcze wrzesień mnie ominie i grzyby. Rozpacz to dla mnie ogromna.
Do pracy już nie wrócę na pewno. :-/ Lekarz zarządził.

Wspominacie o badaniach na toxo i kotach. Błagam nie popularyzujcie zabobonu, że koty są główną przyczyną toxo. Od kota jest zaledwie 2% zarażeń. Cały syf siedzi w surowym i niedogotowanym mięsie i brudzie, np. piachu. Jak masz zadbanego kota w domu i nie karmisz go surowizną, no chyba, że przemrożoną, to się nie zarazisz. Pewnie, że kuwetę w czasie ciąży lepiej sprzątać w jednorazowych rękawiczkach albo zlecić to zajęcie partnerowi, ale to po prostu profilaktyka. Błagam nie demonizujmy kotów.
Jestem szczególnie uczulona na ten temat, bo działam w fundacji pro zwierzęcej. Głównie zajmujemy się kotami właśnie i to przerażające ile ludzi chce oddać kota przez ciążę czy urodzenie dziecka. Dla mnie zwierzak to członek rodziny i pozbywanie się go ze względu na własną ignorancję i zwykły brak wiedzy to bestialstwo.

A ja dziś zaczynam 14 tydzień, więc witaj II trymestrze. :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg656zfgdg.png

Odnośnik do komentarza

Raisin
Wadera super, że wyniki takie dobre :) Mam nadzieję, że teraz będziesz spokojniejsza!.

Wadera28
Tesciowie szaleją ze szczęścia z powodu fasoli i udanych wyników badań :) Oczywiście jestem zasypywana "dobrymi radami" mamusi typu mam trzeć suty żeby je hartować do karmienia, kombinować cesarskie cięcie choć ja wolę naturalnie, mam jeść coś tam a czegoś tam nie wolno itp itd. ..... wrrrr

Pierwszy tekst mojej teściowej kiedy piłam Fantę "gazowanego, to chyba nie powinnaś pić" wrrr... tym większe wrrr, że wtedy myślałam, że zniosę jajo z powodu dolegliwości żołądkowych i marzyłam o tym żeby bekać. :)
Generalnie bardzo ją lubię, ale każda mamusia ma jakąś irytująca dobrą radę.

Wadera28
Omineło mnie całe lato :/

Mnie też.:( A teraz jeszcze wrzesień mnie ominie i grzyby. Rozpacz to dla mnie ogromna.
Do pracy już nie wrócę na pewno. :-/ Lekarz zarządził.

Wspominacie o badaniach na toxo i kotach. Błagam nie popularyzujcie zabobonu, że koty są główną przyczyną toxo. Od kota jest zaledwie 2% zarażeń. Cały syf siedzi w surowym i niedogotowanym mięsie i brudzie, np. piachu. Jak masz zadbanego kota w domu i nie karmisz go surowizną, no chyba, że przemrożoną, to się nie zarazisz. Pewnie, że kuwetę w czasie ciąży lepiej sprzątać w jednorazowych rękawiczkach albo zlecić to zajęcie partnerowi, ale to po prostu profilaktyka. Błagam nie demonizujmy kotów.
Jestem szczególnie uczulona na ten temat, bo działam w fundacji pro zwierzęcej. Głównie zajmujemy się kotami właśnie i to przerażające ile ludzi chce oddać kota przez ciążę czy urodzenie dziecka. Dla mnie zwierzak to członek rodziny i pozbywanie się go ze względu na własną ignorancję i zwykły brak wiedzy to bestialstwo.

A ja dziś zaczynam 14 tydzień, więc witaj II trymestrze. :)

nie wiem jak można oddać zwierzę jeżeli raz podjęło się jego opieki. zarówno kot jak i pies to "przybłędy". Kota uratowaliśmy przed utopieniem (jakiś psychol 4 miesiecznego chcial utopic), zaś pies jest schroniskowy.

http://www.suwaczek.pl/cache/77226d9017.png

http://www.suwaczek.pl/cache/c9d4087487.png

Odnośnik do komentarza

Pozbywanie się zwierząt, bo kobieta jest w ciąży jest bezsensowne, zwłaszcza że zwierzęta zazwyczaj bardzo dobrze tolerują przyjście na świat dzidziusia. Znam przypadki, gdzie pies pilnuje dzidziusia pod łóżeczkiem, a jak dziecko zaczyna płakać to biegnie szybko do swojej pani, żeby jej dodatkowo to oznajmić... Zwierzęta są wspaniałe w kontakcie z dzieciakami, tylko trzeba je odpowiednio do tego przygotować.

Odnośnik do komentarza

TopsyTurvy

Nam dokładnie dziś mija 7 lat od sakramentalnego "tak", zaś 24 listopada 9 lat razem.:)

Wow! To wszystkiego najlepszego i gratulacje! :)

TopsyTurvy
nie wiem jak można oddać zwierzę jeżeli raz podjęło się jego opieki. zarówno kot jak i pies to "przybłędy". Kota uratowaliśmy przed utopieniem (jakiś psychol 4 miesiecznego chcial utopic), zaś pies jest schroniskowy.

To szacunowo. :)
My mamy kota fundacyjnego, a psy jednego z hodowli, a drugiego z adopcji (bidulka całe życie była w klatce jako maszynka do do robienia kasy :( A kiedy pękła jej macica i skończyła się jej przydatność pseuduch oddał ją do fundacji. Teraz jest już nasza - bezpieczna i kochana. )
Oto moje leniuchy :)

monthly_2014_08/marcoweczki-2015_15179.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg656zfgdg.png

Odnośnik do komentarza

Mamax2, nie zazdrość nic a nic, ciesz się, że wszystko u Ciebie si. Ja się tak strasznie boję po tym ostatnim krwotoku... Wierz mi, że pomimo tego żeby mi się nie chciało, to bilion razy wolałabym żeby było wszystko dobrze i żebym mogła do roboty zasuwać.
Swoją drogą chyba nie jest u Ciebie w robocie tak źle, skoro playera możesz oglądać, hihihi. Git. :)
A od kiedy planujesz L4?

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg656zfgdg.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...