Skocz do zawartości
Forum

Marcòweczki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Tesciowie szaleją ze szczęścia z powodu fasoli i udanych wyników badań :) Oczywiście jestem zasypywana "dobrymi radami" mamusi typu mam trzeć suty żeby je hartować do karmienia, kombinować cesarskie cięcie choć ja wolę naturalnie, mam jeść coś tam a czegoś tam nie wolno itp itd. ..... wrrrr
już widzę jak się będzie mądrzyć przy opiece nad maluszkiem. Wiem, że to z dobroci serca, więc mężowi się nie skarżę ;) od tego są koleżanki z forum hihihi.
Dziś bylam na zakupach. pierwszy raz od czerwca wyszłam z domu nie licząc wizyt w przychodni!!!! Kondycja makabraczyna- jak wróciłam do domu musialam się położyć do łóżka, ale humor i nastawienie do życia przynajmniej skoczył z 10 do 75 :) Czuć już jesienią. Omineło mnie całe lato :/

//www.suwaczki.com/tickers/3jgxgzu3b3j2gka0.png

Odnośnik do komentarza

ja jutro zaczynam 10tydzien iiiii? dzis peirwszy dzień mam mini mdlosci ufff.... zimno na dworze w pracy musialam grzejnik wyciagnac i wlaczyc bo normalnie mam gesia skorke a chodze juz w plaszczu jesiennym :)))

pocieszeniem jest ze jeszcze tylko miesiac i odpoczywac bede ;)))
i ze 20.09 zobacze mojego dzidziola :) tak dokladnie ;)

Odnośnik do komentarza

Ja tez juz po badaniach w koncu, nie bardzo rozumiem te wyniki ale chyba jest ok. Hiv nie mam :) tyle zrozumialam. W czwartek mam wizyte u gin to mi powie. A juz jutro usg, zabralabym narzeczonego ale nie wiem czy badanie bedzie przez brzuch?
Nasz slub juz za 3 tyg I powoli zaczynam sie stresować... juz nie pracuje I sama w domu bzikuje :/

Odnośnik do komentarza

Wadera28
Wszystkie parametry w normie :D
Przezierność karkowa 1,7 mm
CRL 6,65 cm
ryzyko trisomii 1:14000

Ma mózg czaszkę, 4 kończyny, zdrowy kręgosłup, narządy wewnętrzne w normie, jelitka już zeszły z pępowiny, łożsko tylne, naczynia i tętnice ok :D
tętno 167/ min

Mam torbiel w jajniku niestety :/ ale to się domyślałam, bo bolał od paru dni.

Prześliczny bobas! A torbielą się nie martw, ja w 7tc miałam stwierdzone, że jest 4,4cm na 3,6 cm a na ostatniej kontroli okazało się, że się wchłania i jest o połowę (prawie) mniejsza.:)

Wadera28

Zgadza się. Nie chorujesz na toxo ale nie masz przeciwciał- musisz bardzo uważać, żeby nie złapać.

Ja mam kota i psa, jutro idę na badania w związku z toxo. Mam nadzieję, że będzie ok.

ashley0301
• 25.08.2014, 08:12
Wadera dobre rady to chyba kazda z nas slyszy na okraglo jedz ,nie denerwuj sie itp.
Ja czuje ze bedzie dziewczynka albo tak mocno w to wierze ;-)
A do wizyty jeszcze tydzien bo mam 1 wrzesnia licze na to ze szybko zleci bo od jutro zaczynamy dni adaptacyjne w przedsxkolu z corcia

Trudno się nie denerwować, gdy nie zależnie od tego co się zje to się zaraz oddaje... schudłam 1,5 kg od początku ciąży i powiem szczerze troszkę się martwię...

A my zaś 1 września wkraczamy z Pierworodnym w progi szkolne. Streesik..:)

Synek mówi, że na pewno będzie brat (heheh:D) ja zaś mam odmienne przeczucie, zupełnie inaczej znosiłam też poprzednią ciążę i miałam inne smaki. Poza tym podświadomie jakoś czuję, że będzie dziewczynka.

Jak Wam idzie wymyślanie imion dla maluchów?

U nas chłopczyk (póki co:D) Filip a dziewczynka Anielka lub Julka.

http://www.suwaczek.pl/cache/77226d9017.png

http://www.suwaczek.pl/cache/c9d4087487.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...