Skocz do zawartości
Forum

Marcòweczki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Wadera28
jeszcze znalazłam w necie z zakazanych:
jałowiec
gałka muszkatołowa
tymianek !!!
dziurawiec i szałwia
majeranek też - napar jest genialny na zbicie goraczki ale w ciąży zakazany.

Przepraszam ale byłam w domu tylko po
walizkę bo przyjechałam do rodziców.

Na usg wyszło brak wad. Ciąża w wieku 12+5
I na lekarza oko to raczej dziewczyna choć dokładniej powie po 16 tyg ale jak ujął w tej chwili widzi "muszelke"

Odebralam wyniki HIV mimo że laboratorium było zamknięte pani zrobiła mi grupę krwi i kosztowala tylko 26zl ufffff

L4 nie mam. Wystawi mi w poniedzialek. A szefowa nalega bym w poniedzialek była w pracy muszę coś wykombinować zresztą od rana będzie biegać po lekarzach bo chyba mam zapalenie zatok. Gorączka i nieustający ból głowy mnie wykończa.
Spróbuję wrzucić fote dzidziusia.

http://www.suwaczki.com/tickers/relguay3vocefj8j.png

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3kw6ykdy3q.png

Odnośnik do komentarza

Racuszku super! Bardzo się cieszę, że wszystko ok. My dwie już jesteśmy po tym stresie. Fajnie. Teraz wiksa będzie z badaniem połówkowym. Tak to już jest - matka o swoje dziecko martwi się całe życie. Widać zaczyna się już wtedy, kiedy maluch jest jeszcze w brzuchu.

mamax2
racuszku super wiesci :) oby takich wiecej :*
dziewczyny nie schizujcie wszytsko bedzie ok bo mnie sie przez was udziela :))) a mnie do genetycznego daleka droga bo jeszcze miesiac :)

no chyba ze nie wytrzym am i umowie sie wczesniej

Nie ma sensu wcześniej, bo to genetyczne musi być zrobione w konkretnym czasie - chyba 13 tydzień. Wtedy najlepiej widać przezierność karkową.
Będzie dobrze. Ja jakoś przed badaniem, aż tak nie schizowałam. Najgorzej było w trakcie, ale generalnie miałam w sobie taki spokój, silne przekonanie, że będzie dobrze.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg656zfgdg.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny.
Ufff, dałam radę wszystko nadrobić :-)
Już po ślubie siostry, muszę powiedzieć, że czułam się nadzwyczaj dobrze. Na szczęście, była to raczej weselna kolacja i już po 1. byliśmy w domu.

Niestety i do mnie i do córy wczoraj przyplątało się jakieś zakażenie układu moczowego... Ona dużo gorzej je znosi :-(

Aha- ja już dawno widziałam taki chiński kalendarz- w innym miejscu- ale z obu wychodzą mi inne płcie ;-) Kalendarz chiński a płeć

Viola Wow, świetnie muszą wyglądać Wasze spotkania rodzinne :-) U nas niestety bliźniaków nie ma po żadnej ze stron.

Racuszek Cudne wieści :-) Moja córa też baardzo chce iść na USG. Czy lekarz starał się tłumaczyć Amelce co widać na ekranie?

Wadera Powodzenia- będę trzymać kciuki. A Ty, zaraz po, odezwij się :-)

U mnie prenatalne też kosztuje 200 (+50 za nagranie)
Za mną już 1/4 ciąży- ale ten czas pędzi :-) Zaraz połówka, poród, szkoła i ślub ;-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...