Skocz do zawartości
Forum

Marcòweczki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Ja z kolei urodziłam miesiąc przed terminem, ale na szczęście wszystko było ok.

Dziś dostałam dowód, że mój brzuszek naprawdę rośnie, a nie tylko tak mi się wydaje... Moja siostra za 10 dni bierze ślub, sukienkę kupiłam miesiąc temu, a dziś... w zasadzie nie mogę w niej odetchnąć i ciśnie... A ja naprawdę nienawidzę zakupów, szczególnie ubrań dla siebie. Trzymajcie kciuki, żebym szybko coś znalazła :-)

Odnośnik do komentarza

Czytam tak sobie was Kochane i uśmiecham sie sama do siebie . Takie wspaniałe to przeżywanie ciazy i świadomość tego ze malutkie serduszko rośnie sobie bezpiecznie :)
Dzisiaj odebrałam wyniki badań - tarczyca, toksoplazmoza itp . wszystko ok , teraz jeszcze tylko wizyta u lekarza . Po pierwszym usg termin mam na 26.03 , zobaczymy co bedzie na drugim ;)
Czytam o waszych apetytach i powiem wam ze ja to w ciagu dnia moge nic nie jesc ale jak mi sie włączy mały głód ok 18 to jestem w szoku :/ staram sie nie jesc jak dziki bak ale czasem jest cieżko :) i mam wrażenie ze brzuszek jednak juz urósł ( nie wiem czy nie za bardzo )

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3qqmz5om3gp2j.png

Odnośnik do komentarza
Gość sznuroffka

Blonde_girl mamy taki sam termin :P
ja mam na 25-26.03.15 :)
wizyte mam jutro,ide z badaniami i mam nadzieję zobaczyć ,że wszystko dobrze u mojego lokatora :)
dziewczyny wy też dzis takie wzdęte? U mnie masakra,co zjem to zaraz wywala mi brzuch jakbym,co najmniej w 6 miesiącu była,do tego ciśnienie wariuje bo senna dziś jestem bardziej niż zwykle.

Odnośnik do komentarza

Blonde u mnie tez cycki pierwsze, potem dlugo nic, brzuch i reszta :) w 1 ciazy brzuch wyprzedzil piersi dopiero w 9 mc :)

Wzdecia i ja mam, poza tym szybciej mi wybija, i tez juz spodnie mnie cisna a na ciazowe troche za wczesnie :/

Malwa u mnie poprzedni lekarz wypraszal partnera za drzwi podczas usg dopochwowego. Z reszta i tak mialam zamiar go wyprosic sama :) teraz nie wchodze z nim do gabinetu, po 12tyg jak najbardziej bedziemy razem wchodzic ;-)

http://www.suwaczki.com/tickers/k0kdjw4zxur1e498.png

http://www.suwaczki.com/tickers/cd9bflw1rm52830h.png

Odnośnik do komentarza

Hej Kochane!! Ale produkujecie:) Ja ciągle w biegu - wiele spraw do ogarnięcia i ciągle goście, na długi weekand też się rodzina zjeżdża więc mam ręce pełne roboty. Dziś byłam na wizycie kontrolnej po szpitalu i na usg widziałam mojego Małego Ludka.:) Doktor mówi, że nie potrzebnie mnie straszył lekarz ze szpitala bo z rozwojem dzidziusia jest wszystko książkowo. Ma w tej chwili 44mm, rączki, nóżki i serduszko, które bije jak dzwon:) Jutro postaram się wkleić zdjęcia z usg mojej fasolki.
Pierworodny był bardzo zafascynowany wyglądem swojego rodzeństwa i stwierdził, że to na pewno brat:D

Ugotowałam te pulpety co tak za mną chodziły ale... po przejrzeniu blogów kulinarnych naszych forumowiczek to po prostu padłam z wrażenia.:)

http://www.suwaczek.pl/cache/77226d9017.png

http://www.suwaczek.pl/cache/c9d4087487.png

Odnośnik do komentarza

Uliczka

Tak się zastanawiam gdzie podziała się reszta dziewczyn, m.in.: Ashley, Braki, Raisin, Liliana, Topsy, co u Was?

Ja się melduję :) Nie odzywam się, bo skupiam się na swoim żołądku. Od 2 dni chyba wychodzę na prostą. Zaczęłam wczoraj 12 tydzień, więc mam nadzieję, że rzyganie żółcią i rzyganie w ogóle w końcu pójdzie w niepamięć.

racuszek
Miałyście jakiś problem ze zwolnieniem lekarskim ? U mnie lekarz napisał pismo do pracodawcy o przeniesienie na inne stanowisko teraz szefostwo musi mu odpisać że nie ma stanowiska bezpiecznego dla ciężarnych i dopiero dostane L 4

Żadnego. Jak zaczęły mi się plamienia, to od razy dostałam, z przykazaniem leżenia. Ale mam wrażenie, że moja Pani doktor, gdybym poprosiła, to dałaby mi L4 nawet bez moich kłopotów.
A fota maluszka cudna. Bardzo podobne Twoje dziecko do mojego. :D

~sznuroffka

dziewczyny wy też dzis takie wzdęte? U mnie masakra,co zjem to zaraz wywala mi brzuch jakbym,co najmniej w 6 miesiącu była,do tego ciśnienie wariuje bo senna dziś jestem bardziej niż zwykle.

Teraz trochę mniej, ale na samym początku ciąży to był dramat. Chociaż wczoraj też mi bęben straaasznie wywaliło.

malwa 85
Hey dziewczyny za tydzień mam wizytę u swojego gin(będę w 9 tygodniu ciąży). Zastanawiam się czy byliście na badaniach same czy z partnerami/ mężami ?

Ja z mężem chodzę od początku. USG nie jest krępujące, bo moja gin robi na kozetce, a nie na tym obrzydłym foteliku. Sesese...

brakiii
Dziewczyny ogarniacie wyniki toxo i cyto?? Lekarz kazal przymiesc stare wyniki i jesli mam przecowciala to mam nie robic juz badan. Ja mam i igg i igm ujemne w obu badaniach, czyli chyba nie nabylam tych przeciwcial?

Nie nabyłaś. Musisz uważać. Pamiętaj, że cytomegalię ma podobno 50% małych dzieci. Im to nie szkodzi, ale ciężarna nie może za bardzo malud całować, jeść wspólną łyżeczką, etc.
No a toxo głównie w surowym/wędzonym mięsie siedzi i w brudnym piachu, więc ku mojej rozpaczy mój lekarz zabronił truskawek jeść. Mówił, że z nich się do końca piachu nie da wypłukać. No, ale sezon się kończy, więc nie masz problemu. :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg656zfgdg.png

Odnośnik do komentarza

Raisin, Braki, Topsy/i] Miło Was "zobaczyć" ;-) Raisin- trzymam kciuki za szybki koniec Twoich przygód!

Mamax Oj, ja już pisałam, że u mnie tragedia. I tak mam cerę tłustą/trądzikową, a teraz to już w ogóle masakra, bo prawie nic nie można stosować... Ale lekarz rodzinna dała mi (w razie czego) receptę na Zineryt.

Co do wzdęć- u mnie masakra... w zasadzie nie ma znaczenia, co jem.

Wczoraj czułam się po prostu wspaniale i odwiedziliśmy trochę rodziny, ale za to dziś bolą mnie kolana i biodro... Naprawdę ciąża ciąży nierówna- w poprzedniej buźkę miałam jak u niemowlaka ;-) i stawy nie bolały mnie zupełenie, a teraz...

A jak u Was?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...