Skocz do zawartości
Forum

Marcòweczki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Wadera28 ale się uśmiałam o tym śnie z tabletkami, tymbardziej, że biorę teraz Luteinę dopochwowo i wyobraźnia zadziałała :)

Co do snów, to mojej koleżance jak dowiedziała się, że jestem w ciąży to przyśniło się że miała bardzo duży brzuch i była w 6 miesiącu ciąży, wtedy się zorientowała i poszła do lekarza. A on pyta: dlaczego Pani nie przyszła wcześniej? A ona: Bo nie wiedziałam, że jestem w ciąży. On spojrzał na jej brzuch z politowaniem (typu: jak można nie zauważyć???) i się obudziła :D

Ja mam dzisiaj taki dzień "z dupy", nie wiem już co zjeść i jak się zachować żeby mi było dobrze. I jęczę i płaczę od rana.

Odnośnik do komentarza

Tak zrezygnowałam z tego bo po pierwsze koszty- 600 zł to naprawdę oburzajace no i przede wszystkim jakjjuż zdążyłyscie mnie trochę poznać jestem histeryczka i panikara- to nie służy fasolce. Samo usg genetyczne też określi mniej więcej czy jako tako jest ok. I tak ze względu na mój wiek i 4 poronienia oraz niską płodność w rodzinie mam wysokie ryzyko. Zdrowe czy chore- będę kochać najbardziej na świecie.

P.s. Dziś na obiad naleśniki z serem, borowkami i śmietaną :p

//www.suwaczki.com/tickers/3jgxgzu3b3j2gka0.png

Odnośnik do komentarza

kochane mamusie dzisiaj mam dzień spokoju, nic mnie nie boli, nie mam mdlosci, tylko ciagle bym jadla i spała. Normalnie wakacje pod grusza...
plamienie bylo malutkie i jednorazowe,ale caly czas mam dziwne przeczucia. Mialam ochote dzisiaj na rosolek wiec upedzilam nawet dobry, a jutro chyba placki zieminiaczane zrobie bo tak sie o nich naczytalam,ze az mnie ochota naszła;)

Dziekuje Waderze:)

href = "http://lilypie.com/">

Odnośnik do komentarza

Wadera Bardzo fajny blog! Nawet głodniałam po jego obejrzeniu :-) Mam podobny przepis na to ciasto "Amerykaniec" i któregoś dnia dodałam do niego orzechy włoskie, smakuje jeszcze lepiej. Rozchodzi się ekspresowo i w zasadzie cała moja bliższa i dalssza rodzinka zajada się nim :-)

Mam nadzieję, że jutro będę się czuć ok i w końcu ogarnę trochę dom.
Spokojnej nocy :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...