Skocz do zawartości
Forum

Marcòweczki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Linka ja jestem z warszawy i chodzę niestety prywatnie. Chciałam się dostać do gin na NFZ niestety w okolicznych przychodniach nie ma miejsc do końca roku!!! Nie chcę jeździć po dalszych dzielnicach. Chodzę do babka medica- jestem zadowolona, bo są tam specjaliści na wysokim poziomie. Badania są mega drogie mnie ciążowa morfologia wyszła ok 400 zł u nich ale można znaleźć taniej np w rejonowej przychodni ale odpłatnie. Wyszło mi 90 zł mniej.
Podobno oplaca się kupić pakiet w Lux Medzie bo wtedy masz wszystkio w cenie pakietu łącznie z wizytami i usg plus badania ale js ta byłam przez 3 lata i kilkunastu lekarzy gin nie ogarnęło moich nowotworów, poronien, obciążenia chorob serca w rodzinie więc niestety muszę płacić i przynajmniej wiem że nic nie zostało pominięte w moim przypadku.

Jeśli nie masz w historii poważnych zaburzeń zdrowotnych ani poronień to radzę ci pakiet w lux Medzie lub damianie

//www.suwaczki.com/tickers/3jgxgzu3b3j2gka0.png

Odnośnik do komentarza

No właśnie do badań i usg sie opłaca taki pakiet ale do prowadzenia ciąży lepiej chyba poszukać specjalisty gdzie indziej.
Ja mam ogromny żal do gin z lux medu. Nie chcieli mnie wysłuchać nawet po 3 poronieniach! Nie interesowali się przebytymi chorobami ani moimi ani kobiet w mojej rodzinie a było tego sporo.
Gdy trafilam do poleconego lekarza w Babka medica to moja wizyta trwała ponad godzinę! A nie 5 min. Ja byłam w szoku że się ktos w końcu zainteresowal moim przypadkiem a lekarz był w szoku, że nikt po 4 poronieniu nie zlecił mi nawet podstawowych badań typu poziom prolaktyny

//www.suwaczki.com/tickers/3jgxgzu3b3j2gka0.png

Odnośnik do komentarza

ja chodzę do Dantex Medu - nie polecam gin. Borakowskiej. Ja chodzę do p. Mirakowskiego, jest ok, ale chyba zmienię na p. dr. Kostro bo ma bardzo dobre opinie. tyle co mogę pomóc:) a nie polecam Instytutu Matki i Dziecka na NFZ tak jak już wcześniej pisałam. W ogóle jeśli macie możliwość to ja sie już naczytałam na przychodnei na NFZ i radzę omijać..

http://www.suwaczki.com/tickers/relgej28ph6kmm4a.png

Odnośnik do komentarza

Braki Bardzo Ci dziękuję za wyczerpującą info :-)
Raisin Piękne chłopięce imiona :) A może w ramach kompromisu Boromeusz to będzie drugie imię synka? ;-)
Babcia mojego męża miała na imię Hrypina. Na szczęscie nikomu nie przyszło ono do głowy ;-)))

Też chodzę prywatnie, na kilka badań dała mi skierowanie lekarz rodzinna, resztę zrobię odpłatnie
U nas w końcu pada. Od razu mi lżej.

Odnośnik do komentarza

Mam jeszcze jeden problem... czy możliwe jest, że przez branie duphastonu obniżył mi sie popęd seksualny? Raz ze totalnie mi sie nie chce a dwa ze jak juz dochodzi do zblizenia to odczuwam dyskomfort a nie przyjemnosc I mecze sie strasznie.... nigdy wczesniej nie mialam takich problemów I tak sie zastanawiam co jest przyczyna, ciaza czy hormony a moze jedno I drugie?

Odnośnik do komentarza

Viola co do porodowki mysle dokladnie tak samo jak Ty. Moja siostra rodzila w Anglii panstwowo, to jakie miala warunki to szok.... duza sala, wielka wanna w woda, przyciemnione światło + elektryczne świeczki rozstawione po calej sali I do okoła wanny, osobna toaleta z prysznicem :) mi co chwile polozna proponowała kawke herbatke czy kanapeczke. W pl nie bylam na porodowce ale z opowiadan kolezanek roznie bywa... lepeij nie trafic do przypadkowego szpitala!

Odnośnik do komentarza

mam prośbę dziewczyny z Warszawy, chodzące prywatnie. Robiłyście w końcu tą różyczkę, cytomegalię i toxo? ile razem zapłaciłyście, ja znalazłam taniej niż w Dantexie (300zł), w Babka medica (240zł) i w http://www.polskiepunktypobran.pl/ za 218zł - ale to ostatnie to nie wiem co to jest ;)
fajnie by było jakby cena była niższa niz 200zł i Panie od pobioru były milutkie i cierpliwe:)
--

http://www.suwaczki.com/tickers/relgej28ph6kmm4a.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, a dlaczego nie pójdziecie przez nfz i prywatnie? Badania w nfz a prywatnie z wynikami.

Ja te wszystkie badania mam przepisywane za darmo, może rzeczywiście nie ma szału w NFZ bo wizyta trwa 4-5minut, ale nie wyobrażam sobie płacić za to wszystko jak tyle lat płacimy składki.

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio zrobiłam te badania 360 zł mi wyszło.

Na NFZ nie mogę się dostać do gin- brak miejsc do końca roku w mojej okolicy. Kazali mi się dowiadywać za 3 miesiące.
Ja tam mogę sobie czekać ale moja fasola nie bardzo...
I tak mnie moja gin ochrzaniła, że tak późno robię toxo itp.

byłam u internisty, żeby mi przepisał skierowanie z prywatnej przychodni na państwową ale odmówił, bo tylko ginekolog może mi zlecać badania ciążowe.

//www.suwaczki.com/tickers/3jgxgzu3b3j2gka0.png

Odnośnik do komentarza

brakii - dzięki :) tak za te 3 (po obydwa antyciała)
madejka - byłam na nfz w instytucie matki i dziecka, dali mi TYLKO skierowanie na toxo.. pomimo,że mówiłam, że chcę na te 3.. ale powiem ci , ze po tym jak mnie potraktowano nie chcę tam wracać :( zaoszczędzę 80-100zł a będzie mnie to kosztowało ok. 2-3h straconych na pobranie krwi plus tyle samo na odebranie wyników, i jeszcze nie mam pewności, ze mi je dadzą do ręki.. a ja się boję pobierania i jak mi baba się będzie wkłuwać 3 razy to ja tam 3 razy zemdleje.. poza tym na NFZ nie było ani potem terminów na wizytę obowiązkową za miesiąc ani na USG obowiązkowe. miło nie?

http://www.suwaczki.com/tickers/relgej28ph6kmm4a.png

Odnośnik do komentarza

Wadera - kurde jestem troche pozniej niż ty i się zaczynam stresowac, że tego jeszcze nie mam..
no właśnie u mnie to samo z terminami. a jak są to do bardzo złych lekarzy - straszne opinie...
mi też ktoś tak radził, ale ja pracuję i nie mogę co chwila się zwalniać albo brać wolnego.. a jeszcze jest śmiesznie bo sam NFZ mi powiedział, że oni nie wiedzą które placówki mają te badania za darmo, bo to lekarze mają jakieś umowy i coś tam .. porąbane...

http://www.suwaczki.com/tickers/relgej28ph6kmm4a.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...