Skocz do zawartości
Forum

Marcòweczki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Wadera28
Linka a to oby na pewno możliwe? :)

Jestem załamana przybieraniem na wadze :/ jestem juz 5 kg do przodu a moje uda... nie mogę na nie patrzeć!! Co będzie dalej? Wcale się nie obzeram i unikam słodkości i zbędnych tłuszczów. To pewnie przez brak ruchu. Brzuch wystający nawet jak leżę na wznak :/ opona nie z tej ziemi.


JA przytyłam 20kg i musze jeszcze zejsc dobre 5 kg , najgorzej przybralam na wadze pod koniec ciazy. Tak wiec nie odchudzaj sie ale uwazaj ze slodyczami:)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny zgarnę wszystkie wasze nadprogramowe kilogramy :) U mnie taki niedosyt, że się mogę się doczekać przyrostów. Niestety przy obecnych mdłościach i wymiotach staram się chociaż utrzymywać wagę.

Odnośnik do komentarza

Ja bym jednak wolała być jamochłonem :) niż tak rzygać niemiłosiernie. Jestem już strasznie zmęczona tymi wiecznymi mdłościami i wiszeniem nad toaletą. W środę idę do gina, może coś na to poradzi...
Jak sobie radzicie z tym problemem? Ja jem głównie suche bułki i zaczęłam pić herbatę z imbirem i wodę z cytryną. Nie wiem jak jeszcze mogłabym sobie pomóc.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg656zfgdg.png

Odnośnik do komentarza

Ja też gdybym miała wybór to bez namysłu wzięłabym opcję jamochłona. Zawsze byłam bardzo szczupła i teraz wszyscy tylko czekają aż przybiorę na wadzę a ja jem porcję wróbla i cieszę się gdy je przyswajam.

Moimi sposobami na mdłości, które czasem kończą się wymiotami jest odrobina pepsi (cii..:) a jak jest czas to rumianek. Poza tym nie jem tego na co od razu mam zwrot.
Ale generalnie jak mam odruch wymiotny to już nie powstrzymuje i żadne wąchanie imbiru/cytryny nie zdąży pomóc. Potem przez 15 minut czuje się jak młody bóg, po czym zabawa od nowa :)

Odnośnik do komentarza

Wspolczuje tych wymiotow, mnie tez mdli ale tylko to, co chwila gadam mezowi ze zaraz sie pozygam :) ale tylko strasze, mi pomaga częste jedzenie tak zeby glodu nie czuć, ale rozumiem jak jedzenie moze odpychac, ja na szczescie mam tak tylko na pizze, jak bym ugryzla albo nawet powachala to gwarantuje wizyte w toalecie. Oby szybko minęło! Jeszcze tylko kilka tygodni i będzie piękne :D!!

Powiem Wam, ze najchetniej chodzilabym w staniku 24h na dobe, jak tylko go zdejmuje to jest taki ból ze masakra :((

Czu Was tez brzuch pobolewa? Czasem klucie czasem zwykly ból w dole albo ciagniecie? Kurde chyba taki moj urok, co pytam koleżanek to zadnej brzych nie bolal :/ a mnie i teraz i w poprzedniej ciąży tak samo, wtedy to do końca :/

http://www.suwaczki.com/tickers/k0kdjw4zxur1e498.png

http://www.suwaczki.com/tickers/cd9bflw1rm52830h.png

Odnośnik do komentarza

Ja jadlam duzo jablek (dobrze sie tym wymiotowalo -sorry ale taka prawda) nigdy w zyciu nie zjadlam tyle koreczkow sledziowych w oleju i slodyczy(nie lubilam ich)i wyszedl chlopiec wiec chyba cos jest w zabobonach. :) i jesli duzo wymiotujecie od gin dostaniecie tabletki. Powodzenia obyscie nie meczyly sie jak ja do 5/6miesiaca z wymiotami bo pozniej meczylam sie z bolami krzyzowymi ale i tak moglabym wrocic do tego okresu :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny :)

Prawie 3 tygodnie temu, test pokazal 2 kreseczki. Bardzo sie ciesze, jednak nie spodziewalam sie tego tak predko (zaszlam w ciaze w 1 miesiacu staran). Z moich obliczen wynika ze powinnam byc w 8tc, pierwsze usg mialam 24.07 i lekarz stwierdzil ze to dopiero 5tydz i 5 dzien :) serduszko bilo 92 razy na minute a fasolka miala 3 mm :) Prawdopodobnie przesunela mi sie owulacja, bylismy z mezem na pierwszych wakacjach w Polsce a mieszkamy w Australii :) Nasze kochane dzieciatko zostalo wiec poczete na matczynej ziemi!

Jak narazie czuje sie jedynie baaardzo zmeczona i senna, a.. i piersi urosly mi do niebotycznych rozmiarow! Zero nudnosci, wymiotow.. Jem wszystko..

Pozdrawiam wszystkie Marcoweczki! Wg. lekarza mam termin na 22 marca :) Wolalabym spedzic tych 9 miesiecy w PL.

xx

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny ale tu naskrobalyscie przez ten tydzien...
Ja juz wrocilam z urlopiku pogoda byla cudna slonce non stop
No to VIOLLA gratki jeny blizniaki superrrrr moje marzenie ale sie nie udalo wiec strasznie sie ciesze ze mamy tu ciebie z dwojeczka
Wszystkie nowe dziewczyny witam goraco
Doczytalam tez o tym oleju migdalowym napewno go kupie i sprawdze
ROBACZEK o ile dobrze pamietam mamy ten sam termin na 13
A co do nudnosci to i mnie trzymaja ale bez wymiotow malo jem bo mnie odpycha i wogole mieso mi nie podchodzi za to na owoce mam ochote wielka
Cycki mnie bola po zdjeciu stanika ze szkoda gadac
A bolacym brxuszkiem sie nie przejmujcie bo moze bolec troche oczywiscie bo sie rozciaga

Odnośnik do komentarza

Cieszę się, że jest nas coraz więcej :-)

My też na kilka dni wyjechaliśmy nad morze, bardzo dobrze mi to zrobiło.

Mnie mdli tylko trochę (tfu, tfu), ale na wiele rzeczy po prostu nie mam ochoty. Tak jak Ashley mogłabym ciągle jeść owoce.

Hwesta, Brakii- mnie też niestety brzuch kłuje... Ale gin mówiła, żeby się tym nie przejmować.
Miłego dnia :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...