Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego życie jest takie niesprawiedliwe?!


Rekomendowane odpowiedzi

dzien...niestety nie dla wszystkich dobry...dziewczynki:cry::cry:
dzis w nocy po ciezkich meczarniach odeszla moja ciocia...najwspanialsza dusza na ziemi...boze jak nam jej bedzie brakowalo...mowila w 2 dzien swiat mojej mamie, ze jeszcze tylko 3 dni....i tak tez bylo...wezwał ja Pan Bog...przepraszam, ze wam tu tak smuce, ale jest mi tak ciezko na sercu:Płacz::Płacz::Smutny::Smutny:
[*] za Marysie...badz gwiazdka na niebie co czuwa nad nami

Odnośnik do komentarza

Mój tata miał kolege ( współpracował z nim ) , w ciągu kilku dni okazało sie że ma on raka i przerzuty,powstał obrzęk muzgu... po 4 dniach odszedł zostawiając rodzine i dopiero co narodzoną wnuczkę. Ale dzieki temu przestał cierpieć a rodina bardziej się zespoliła.

Może i to jest powód takich przypadków - zespolenie ludzi którzy na codzień na siebie warczą i myślą tylko o zawiści

a w mojej rodzinie wprost przeciwnie... po śmierci brata wszystko zaczęło się sypać... ojciec zaczął pic i w tej chwili jest na etapie takim że przez ostatnie 3 miesiące był trzeźwy w sumie może ze 3 tygodnie... siostra ma ciągle wizyty u psychiatry w opolu... do tego prawdopodobnie rodzice się rozejdą... a ja chcę jaknajszybciej uciec od tego wszystkiego jak najdalej....

18 stycznia jest 3 rocznica jego śmierci :( miałby teraz 22 lata... ehhhh

http://www.suwaczki.com/tickers/9f7je6ydopwft2b3.png
http://www.suwaczki.com/tickers/km5se6yd9zs70fzs.png
jesteśmy ze sob

Odnośnik do komentarza

i w sumie to nawet i dobrze, ze nie odczuwamy tak bardzo ich nieobecnosci, jesli tylko sa w sercu....

ale wiecie, mnie przydarza sie jeszcze cos innego, az mi czasem wstyd.... mieszkajac od tak dawna tutaj i nie majac juz kontaktu z pewnymi osobami, nawet jesli w miedzyczasie dowiedzialam sie ze ktos zmarl, to czasem zapominam ze tej osoby juz nie ma... na szczescie nie popelnilam nigdy gafy pytajac o wiesci od tych osob ale moglo sie zdarzyc.... :duren:

Odnośnik do komentarza

Małgosia
dokładnie Moniq
a do tego ten czas tak szybko biegnie, że człowiekowi się zdaje, że to było wczoraj a już minęło x lat
to dlatego , że wiele z tych osób jest głęboko w naszych sercach i umyśle

dokladnie i dobrze, zawsze bedzie sie ich milo wspominac, nawet teraz niektore sytuacje kojarza mi sie z ciocia...ehhhhh....jade w niedziele na cmentarz zapalic znicz...pomodlic sie...choc moze bardziej porozmawiac...bo sie nie pozegnalysmy, i chyba mi tego brakuje

Odnośnik do komentarza

monikouette
czasem trzeba duzo czasu zeby do nas dotarlo ze ci, ktorzy odeszli, nigdy juz nie wroca.....

MONIK z tym się zgadzam w marcu będzie 15 rocznica śmierci mojego taty a Mi go dalej brakuje chodź wtedy byłam małą dziewczynką a On był taki młody nie wiem czy kiedyś się z tym pogodzę:Płacz::Płacz::Płacz:

Odnośnik do komentarza

patusia23
monikouette
czasem trzeba duzo czasu zeby do nas dotarlo ze ci, ktorzy odeszli, nigdy juz nie wroca.....

MONIK z tym się zgadzam w marcu będzie 15 rocznica śmierci mojego taty a Mi go dalej brakuje chodź wtedy byłam małą dziewczynką a On był taki młody nie wiem czy kiedyś się z tym pogodzę:Płacz::Płacz::Płacz:
zastanowilam sie chwile....sa takie osoby przy ktorych i czas nic nie pomoze...zawsze bedzie nam ich brakowac!!!:Płacz:

Odnośnik do komentarza

Sweethope
patusia23
monikouette
czasem trzeba duzo czasu zeby do nas dotarlo ze ci, ktorzy odeszli, nigdy juz nie wroca.....

MONIK z tym się zgadzam w marcu będzie 15 rocznica śmierci mojego taty a Mi go dalej brakuje chodź wtedy byłam małą dziewczynką a On był taki młody nie wiem czy kiedyś się z tym pogodzę:Płacz::Płacz::Płacz:
zastanowilam sie chwile....sa takie osoby przy ktorych i czas nic nie pomoze...zawsze bedzie nam ich brakowac!!!:Płacz:

widzę że też się zgadzasz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...