Skocz do zawartości
Forum

Modelowanie sylwetki


Rekomendowane odpowiedzi

jaki zabieg - bezinwazyjny najlepiej - możecie polecić któy będzie działał jak lifting - ujędrniał wybrane partie ciała? potrzebuję zdecydować się na coś ,ale im więcej ofert przeglądam to tym bardziej nie mogę się zdecydować....jest tego po prostu za dużo...

Odnośnik do komentarza

Efekt wymodelowania sylwetki uzyskasz dzięki masażowi próżniowemu. Zabieg wykonywany jest przy pomocy urządzenia wyposażonego w głowicę z rolkami masującymi, która zasysa fałd skóry. Po serii zabiegów wygładzone zostają kontury ciała, a cellulit staje się mniej widoczny. Oczywiście warto pamiętać o aktywności fizycznej i zdrowym odżywianiu ;)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ja również biorę pod uwagę jakiś zabieg tego typu. Mam problemy z grubym brzuchem po ciąży. Probowałam to zrzucić na siłowni. Zawsze miałam skłonności do tycia w tych okolicach ale teraz to jest jakaś masakra. Wygladam jakbym była w ciaży i co najgorsze raz mi gościo ustąpił miejsca w autobusie.Siadłam i normalnie mi się płakać chciało. Może polecicie coś w okolicach Trójmiasta?

Odnośnik do komentarza
Gość annakwiater

Ile jesteś po porodzie? Pytam się bo czasami organizm potrzebuje czasu na to aby dojść do siebie. Ciało kobiety nie wyglada tak jak w czasopismach. To jedynie modelki wracają na wybieg na tydzień po porodzie. Polecam rownież wprowadzenie lekkiej diety. Z zabiegów jest bardo fajna endermologia na brzuch. Jest to rodzaj masażu. Ponoć jeszcze fajna jest karboksyterapia chociaż ja akurat nie miałam ( wystarczyła mi endermologia). Gdansk Ci odpowiada? Bo ja tam robiłam zabiegi.

Odnośnik do komentarza

Już ro kpo porodzie :( Tak więc wszystko powinno się unormować. Tak jak pisalam mam ćwiczenia, śmigam sobie 3 razy w tygodniu na siłownię, wiecej nie mogę bo mam dzieci.Odżywiam się zdrowo. Jestem z Gdyni ale mam autko tak więc mogę się zapisać praktycznie wszędzie. Dojade.

Odnośnik do komentarza
Gość annakwiater

W takim razie karboksyterapia nie jest dla Ciebie. Równiez nie chciałam się na to zapisać, ale moja znajoma byla i mówila ,że efekty są bardzo fajne.Weź sie zattanów natomiast nad ta endermologią. Naprawdę fajne,efekty są bardzo dobre.

Odnośnik do komentarza

Do najbardziej nieinwazyjnych zabiegów należą endermologia oraz icoone. Pierwsze efekty widoczne są już po wykonaniu pierwszego zabiegu, jednakże ostateczne rezultaty będą widoczne po wykonaniu całej serii. W niektórych wypadkach po zakończeniu serii zaleca się wykonywanie jednego zabiegu miesięcznie dla podtrzymania efektów. W rezultacie przeprowadzenia całej serii zabiegów, uzyskać można redukcję cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej. Poprawia się krążenie krwi i limfy. Skóra staje się bardziej jędrna i lepiej dotleniona. Zredukowane zostają również blizny.

Odnośnik do komentarza

Witam, czy któraś z Was moze robiła jakiś zabieg modelujący? Słyszałam o kriolipolizie, pere opinii pozywtywnych czytałam, ale jeszcze szukam zeby się upenić. Chciałabym zrobić w takiej klinice w Gdańsku na aniołkach, bo mają fajne promocje. Z góry dzięki za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza

Kochane żadne kosmetyki nie dadzą Wam takiego efektu jak ćwiczenia. Warto zaplanować sobie domową siłownię. Wielu osobom wydaje się, że do ćwiczenia potrzebne jest wiele kosztownych przyrządów, które zajmują dużo miejsca. Nie jest to jednak cała prawda. Na dobry początek wystarczy sprawić sobie ławeczkę oraz stojak do sztangi. Potrzebna będzie też sztanga. Gryf i obciążenie nie są drogie, bez problemu można je więc nabyć za niewielką cenę.
[reklama usunięta]

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się. Chociaż powiem Ci, ze czasami i ćwiczenia nie pomagaja. Szczególnie jeśli ma się tendencję do tycia w określonych okolicach ciała. Polecam w takim przypadku zabieg karboksyterapię. Terapia przynosi bardzo dobre efekty, po zabiegu może wystąpić bardzo delikatne zaczerwienienie skóry. Na efekty należy poczekać około 3-4 tygodni.
Najlepiej wybrać się na cała serię.
[reklama usunięta]

Odnośnik do komentarza

Polecam zastanowić się nad zabiegiem karboksyterapii [reklama usunięta].
Zabieg może jakiś przyjemny nie jest ale daje bardzo dobre efekty jeśli chodzi o cellulit oraz o modelowanie sylwetki oraz jest dedykowany wszystkim kobietom, które mają problem z powrotem do dawnej sylwetki. Rozchodzący się pod skórą dwutlenek węgla aktywuje czynnik wzrostu naczyń VEGF. W miejscu, w które podany został dwutlenek węgla przyspiesza mikrokrążenie, tkanki stają się odżywione i trafia do nich więcej tlenu. Dwutlenek węgla sprawia, ze spalanie tłuszczu jest ułatwione.

Odnośnik do komentarza
W dniu 1/11/2016 o 6:22 PM, Gość annakwiater napisał:

Ile jesteś po porodzie? Pytam się bo czasami organizm potrzebuje czasu na to aby dojść do siebie. Ciało kobiety nie wyglada tak jak w czasopismach. To jedynie modelki wracają na wybieg na tydzień po porodzie. Polecam rownież wprowadzenie lekkiej diety. Z zabiegów jest bardo fajna endermologia na brzuch. Jest to rodzaj masażu. Ponoć jeszcze fajna jest karboksyterapia chociaż ja akurat nie miałam ( wystarczyła mi endermologia). Gdansk Ci odpowiada? Bo ja tam robiłam zabiegi.

ok, ale karboksyterapia jest bardziej inwazyjna

Edytowane przez adamlipinski
Odnośnik do komentarza
Gość Makinela

Tak i nie wiem czy sama bym się na nia zdecydowała. Czytałam o tym zabiegu i ponoć daje dobre rezultaty ale osobiście jestem totalnym cykorem jeśli chodzi o igły i nie chciałabym aby ktoś mi je wkłuwał w ciało. Za to na endermologie chodziłam oraz jestem zadowolona z rezultatów. Moze po jednym takim zabiegu wiele nie widać ale już po 3-4 widzialam znaczne zmniejszenie cellulitu. 

Ogolnie polecam wczytać się na czym to polega. Zabieg endermologii jest opisany na tej stronie

Odnośnik do komentarza

Warto się przyjrzeć zabiegom modelowania sylwetki, bo naprawdę przynoszą bardzo dobre efekty. Ja jestem tego doskonałym przykładem. Jednak wiadomo, że ogromną rolę odkrywa tutaj wyposażenie i renoma kliniki, w której zabieg będzie wykonywany. Ja miałam taki zabieg wykonany w Centrum Neonia, w Krakowie.

Odnośnik do komentarza

Nie uwazam, ze poddanie się zabiegowi powiększania biustu jest czymś złym... Bardzo wiele kobiet ma na punkcie swoich piersi kompleksy oraz takie zabieg pozwalają się pozbyć się im tych kompleksów.

https://www.dynasplint.com.pl/z-jakich-powodow-kobiety-powiekszaja-sobie-biust/ - na stronie jest to opisane. Sama zdecydowałam się na podniesienie biustu bo mój biust po urodzeniu dziecka oraz karmieniu wygladał nie za dobrze  . Nigdy nie małam jakiegoś małego ale po prostu stracił swoją objętość. 

Odnośnik do komentarza

Ale wiecie, jak to jest z tymi zabiegami. Wszystko tak naprawdę pod względem dalszych efektów zależy od konkretnej kobiety. Bo rezultaty będą, lecz tylko na chwilę. Przede wszystkim liczy się właśnie dobra dieta i zdrowe nawyki żywieniowe. No bo co z tego, że komuś wymodelują sylwetkę, jak ta osoba potem w ogóle nie będzie o siebie dbała? W takim położeniu znowu pojawią się problemy. Zabiegi upiększające dotyczące sylwetki są dobre wtedy, jeśli po zabiegach kobieta będzie się zdrowo odżywiać, oraz będzie ćwiczyła.

Edytowane przez zenuaja
Odnośnik do komentarza
Gość Siłaczka

Ja bardzo polecam lifting ciała w klinice Esteticomfort w Malborku - sama z niego korzystam, bo niestety mimo przejścia na zbilansowaną dietę i w miarę regularnych treningów, moje ciało miało problem z odzyskaniem dawnej jędrności. Sam zabieg jest bezinwazyjny, nie jest też zbyt bolesny, jest poprzedzony szczegółowy wywiadem przeprowadzonym przez lekarza, więc można wtedy o wszystko dopytać, lekarz wszystko wytłumaczy i rozwieje wszelkie wątpliwości. Moim zdaniem zdecydowanie warto poddać się takiemu liftingowi - efekty są świetne, skóra bardziej się napina, ujędrnia, ciało wygląda po prostu o wiele lepiej, młodziej i zdrowiej. Sama klinika korzysta z najnowszych technologii, więc tym bardziej warto się do nich wybrać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...