Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Noc muzykę gra"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
próbujemy i my swoich sił w tym konkursie, moja Julia b.lubi śpiewać, tańczyć a że ostatnio mamy duuuuży problem z zasypianiem o przyzwoitej porze dlatego może te kołysanki pomogły by w szybszym, sprawniejszym pójściu spać :)

Moja Julia (2latka i 6miesięcy) spytana z czym kojarzy jej się noc powiedziała że ze światełkami i uśmiechniętym księżycem (raczej pokazała i troszkę powiedziała), bo jak wracaliśmy wieczorową porą do domu to z okna samochodu widziała właśnie takie światełka no i "uśmiechnięty" księżyc.
Więc tak sobie pomyślałam jak to moje dziecko które skończyło 2latka i 6miesięcy może samodzielnie namalować te światełka nocą.... i udało się!
Julia do namalowania swojej pracy użyła folii bąbelkowej, do jej zadania należało namalowanie różnymi wybranymi przez siebie kolorami farki, na tejże folii by następnie odcisnąć ją na czarnej kartce papieru. Tak oto powstała nasza praca. Pod koniec córcia moja zażyczyła sobie abym domalowała ten "uśmiechnięty" księżyc, co mama uczyniła (przyznaję się bez bicia), resztę dzieła wykonała moja córcia. W załączniku etapy powstawania pracy i sama praca

monthly_2014_07/konkurs-noc-muzyke-gra_12864.jpg

monthly_2014_07/konkurs-noc-muzyke-gra_12865.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn20mmu0okh9gs.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9o2zvhpgkhvwrq18.png

Odnośnik do komentarza

Patrycja narysowała siebie w łóżku jak śni. Noc kojarzy jej się również z bajkami które słucha przed zaśnięciem. Najpierw my jej czytamy a później słucha bajek z płyty. W pokoju narysowała, że jest dość jasno ponieważ Patrycja zasypia przy małej lampce. Patrycji noc kojarzy się jeszcze z księżycem, gwiazdami, meteorytami i planetami które narysowała za oknem. (Patrycja 7 lat)

monthly_2014_07/konkurs-noc-muzyke-gra_12873.jpg

Odnośnik do komentarza

Kochani,
dziękuję bardzo za tak duży odzew (troszkę wprowadziłam Was w błąd z datą zakończenia, ale czujni użytkownicy szybko zareagowali, za co dziękuję :-)

Mamy już wyniki konkursu! Oto szczęśliwi zwycięzcy:
bizusek
eika
joasia85
elapolo
Ela30

Serdecznie gratulujemy! Prosimy o przesłanie danych adresowych na maila: konkursy@parenting.pl. W temacie wiadomości należy wpisać swój nick z forum oraz nazwę konkursu.

Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy do kolejnych konkursów na forum i na profilu Facebook.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...