Skocz do zawartości
Forum

Jakie imię dla chłopca?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej Monic-rozumiem, ze Twoje Dzieciaczki już są na świecie?;)
My po usg połówkowym-Chłopak potwierdzony;)I wreszcie wybraliśmy imię...będzie jednak Franek-podoba się całej naszej trójce,więc kończymy poszukiwania;)Pewnie najdą mnie jeszcze jakieś wątpliwości,ale myślę, ze zostanie już Franio, Franuś, w naszym otoczeniu tylko jeden mały Franek,mam wrażenie, ze kilka lat temu było to bardziej popularne imię teraz jakoś nie widuję tak dużo małych Franków,wiec jest szansa,ze nie będzie jednym z wielu:p Antek i Alek dalej mi się podobają,ale jakoś sporo się pojawiło w ostatnim czasie w okolicy. No i ciesze się, że wreszcie nasz Synuś ma imię,bo męczyło mnie to bardzo;)Dziś już zaczęłam mówić do Niego Franuś i fajnie się z tym czuje,a Córcia nawet wymyśliła już dla Niego własne zdrobnienie: Franulek:) Wiec teraz już tylko czekamy na Naszego Frania:)

Odnośnik do komentarza

Ninusiia z tych dwóch dla mnie zdecydowanie Miłosz:) My zostaniemy już przy Franiu,tak do Niego już mówimy wszyscy i tak zostanie - czasami tylko nieświadomie pomyślę o nim jeszcze Maksio;)Ale coraz rzadziej, generalnie przyzwyczaiłam się już do myśli, ze to mój Franek,Franulek:)

Odnośnik do komentarza

Drogie Panie!
Bardzo proszę o poświęcenie mi chwilę czasu i pomoc w staniu się Magistrem :):):)

Jestem studentką fizjoterapii i prowadzę badania ankietowe mające na celu sprawdzić wpływ aktywności fizycznej oraz zajęć Szkoły Rodzenia, jeśli brała Pani w nich udział na poziom stresu u ciężarnych. Ankieta jest anonimowa i rozwiązanie jej zajmuje około 10 min. Jeżeli w aktualnej ciąży nie uczestniczyła Pani w zajęciach SR, nie musi Pani odpowiadać na pytania od 15 do 24, będzie krócej:)

Link do ankiety: http://www.ankietaplus.pl/s/70814ATM

Pozdrawiam i życzę dużo radości z maluchów!

Odnośnik do komentarza

My z mężem ciągle się wahamy chociaż termin tuż tuż :P.
Podoba nam się imię Andrzej
i Wojciech. Mąż wolał by Andrzejka
a ja Wojtusia no i oczywiście pozostaje kwestia rodzinna :P bo nikomu ze strony męża imię Andrzej się nie podoba :P. Moi na szczęście nie ingerują w to za bardzo i dają nam prawo wyboru :D. Istnieje jeszcze opcja chociaż mało prawdopodobna że jak urodzi się w terminie czyli 4.06 to nazwiemy go Franek bo tego dnia przypadają imieniny Franciszka.

Odnośnik do komentarza

Cześć :) mam nadzieje ze ktoś tu jeszcze zagląda. Tez mamy problem z imieniem dla synka... do porodu mamy jeszcze 4 mce, ale ja juz bym chciala jakos sie do niego zwracać po imieniu :) mąż chce dać imię Alex, ja Patryk lub Eryk. I nie ukrywam ze nie możemy się w tej kwestii dogadać WCALE :) nie uważacie że Alex to takie imię 'nowobogackie' w stylu Brajanka...?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...