Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Redakcja

Pyszne i zdrowe przepisy do pobrania

Rekomendowane odpowiedzi

ja wam moge polecić super łososia.

Filet z łososia kładziemy na sreberko, dodajemy troche masła, miód, pieprz sytrynowy i dajemy do piekarnika na 20 min na 180 stopni.
Jest na prawdę pyszny.
Częśto dodaje do niego salse mango z czerwoną cebulą na zimno i przyozdabiam miodem z migadałami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość eustania

ze zdrowych dan polecam vege kotleciki z kaszy jaglanej tartej machwi praz słonecznika i dyni. Niebo w gębie! Pycha! Do tego można np zrobic sałatkę z brokułem bądź podawac w formie hamburegrów. [reklamę usunięto] Nie mniej kotelty uwielbia i moze jesc codziennie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość baretka

A ja zaproponuję przepisy dla mam dzieci chorych na celiakie. Są na stronie firmy Helio (helio.pl ) Przepisy z dodatkami produktów tejże firmy, czyli zdrowych i bez konserwantów bakalii, suszonych owoców, orzechów, a nawet popcornu. Proponuję, ponieważ dzieci z takimi dolegliwościami mamy dużo i wiem jaki to jest problem, ile starań wymaga przygotowanie odpowiednich posiłków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Stoveria

Dziewczyny podbijam. Dawajcie miejsca skąd bierzecie przepisy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość nomkera

Dwa miejsca, które lubię i z których często biorę przepisy kulinarne

Jadłonomia - jest to blog wegański ale absolutnie nie są to jedynie przepisy dla wegan. Możesz znaleźć tam bardzo wiele fajnych warzywnych propozycji zarówno na śniadania, jak równiez i na obiadki.

Blog Netto
https://netto.pl/teraz-w-netto/blog/

Również i na nim znajdziesz propozycje na latwe potrawy. Podoba mi się to, ze są tam przepisy ze składników, ktore są do dostania w polskich sklepach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość KasiaG77

Apropo zdrowego odżywiania. U mnie super sprawdza sie apka Skanerka. Robię z nią zdrowe zakupy. Sprawdzam skład skanując kod produktu. Czytam recenzje innych użytkowników. Jest ma prawdę pomocna zwłaszcza przy diecie na której obecnie jestem:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...