Skocz do zawartości
Forum

Pyszne i zdrowe przepisy do pobrania


Rekomendowane odpowiedzi

ze zdrowych dan polecam vege kotleciki z kaszy jaglanej tartej machwi praz słonecznika i dyni. Niebo w gębie! Pycha! Do tego można np zrobic sałatkę z brokułem bądź podawac w formie hamburegrów. [reklamę usunięto] Nie mniej kotelty uwielbia i moze jesc codziennie

Odnośnik do komentarza

A ja zaproponuję przepisy dla mam dzieci chorych na celiakie. Są na stronie firmy Helio (helio.pl ) Przepisy z dodatkami produktów tejże firmy, czyli zdrowych i bez konserwantów bakalii, suszonych owoców, orzechów, a nawet popcornu. Proponuję, ponieważ dzieci z takimi dolegliwościami mamy dużo i wiem jaki to jest problem, ile starań wymaga przygotowanie odpowiednich posiłków.

Odnośnik do komentarza

Dwa miejsca, które lubię i z których często biorę przepisy kulinarne

Jadłonomia - jest to blog wegański ale absolutnie nie są to jedynie przepisy dla wegan. Możesz znaleźć tam bardzo wiele fajnych warzywnych propozycji zarówno na śniadania, jak równiez i na obiadki.

Blog Netto
https://netto.pl/teraz-w-netto/blog/

Również i na nim znajdziesz propozycje na latwe potrawy. Podoba mi się to, ze są tam przepisy ze składników, ktore są do dostania w polskich sklepach.

Odnośnik do komentarza

Apropo zdrowego odżywiania. U mnie super sprawdza sie apka Skanerka. Robię z nią zdrowe zakupy. Sprawdzam skład skanując kod produktu. Czytam recenzje innych użytkowników. Jest ma prawdę pomocna zwłaszcza przy diecie na której obecnie jestem:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...