Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Redakcja

Konkurs "Jazzoclasski"

Rekomendowane odpowiedzi

Muzyka łączy pokolenia, a małe dzieci uwielbiają piosenki, tańce, dźwięki i instrumenty. Zapraszamy więc do udziału w konkursie!

Do wygrania 5 opakowań z 3 płytami CD "Jazzoclasski" od Wydawcy Mini Muza:

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/jazzoclasski.jpg

Zadanie konkursowe:
Wklej w wątek konkursowy zdjęcie swojego dziecka, które będzie wpisywało się w temat "Moje dziecko i muzyka". We wpisie zaznacz imię dziecka i jego wiek.

Konkurs trwa do 22 czerwca 2014 roku do północy! Wyniki ogłosimy w ciągu kolejnych dwóch dni roboczych.

Biorąc udział w konkursie, akceptujesz jego regulamin.

Zapraszamy!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mraczek80

Jaś na zdjęciu 9 miesięcy teraz ma 11 ale bardzo uwielbia muzyke wprost przepada i słucha jej od życia płodowego. Co mnie bardzo cieszy że jednak muzyka rozwija i wspomaga rozwój gdyż radzi sobie świetnie z mową i nie tylko. Słuchamy Bacha, Mozarta, i kołysanek i piosenek dla dzieci :)

monthly_2014_06/konkurs-jazzoclasski_12252.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A oto muzyczne dzieci :Weronika lat 6 i Kamilek w wieku 2,5 roku :)zgrany duet

Na zdjęciu drugim Kamilek ( fotka teraźniejsza)już 4 letni w roli czarnoskórego rapującego rapera :)

monthly_2014_06/konkurs-jazzoclasski_12266.jpg

monthly_2014_06/konkurs-jazzoclasski_12267.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam na imię Hania (lat 2, 5) - muzykę słyszałam na pewno już w brzuszku mamy, bo wywijałam nóżkami z wigorem, potem swoje ruchy prezentowałam wszystkim przed spaniem (zdjęcie 1), nie wspominając o wokalu..., a gdy u kuzynki znalazłam cymbałki (zdjęcie 2) - to tak się zdziwiłam nutkami i dźwiękami, że kuzykna cymbałki mi ofiarowała :). Gdy przyszły święta, to otrzymałam wspaniałą nagrodę od parenting (za listopadową minkę miesiąca) zwierzakowy keybord - wtedy, to moja radość nie miała końca (zdjęcie 3 i 4) :-), a dziś gram wszędzie - nawet przy praniu i kąpaniu musi być muzyczka (zdjęcie 5) :-) Całuski!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...