Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Jazzoclasski"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Moja Julia (2latka i 6mc)bardzo lubi śpiewać i tańczyć, ostatnio przyłapałam ją na b.śmiesznej sytuacji, gdy podczas słuchania piosenki złapała mikrofon i z takim wczuciem zaczeła nucić po swojemu piosenkę Whiteny Huston "I will always love you"
zamknęła oczy i tak fajnie wyciągała tzw. górki wraz z Whitney w załączniku zdjęcie tego momentu

monthly_2014_06/konkurs-jazzoclasski_12398.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn20mmu0okh9gs.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9o2zvhpgkhvwrq18.png

Odnośnik do komentarza

Gdy zapytałam córci (Kinina - 2 latka i 9 miesięcy), czy chce wziąść udział w konkursie i pokazać jak gra i śpiewa od razu pomysł jej się bardzo spodobał. :) Na samym początku stwierdziła, że nauczy pieska grać na różnych swoich instrumentach. Potem zaangażowała w zabawę więcej maskotek i stworzyła orkiestrę. Założyła też różową czapeczkę, gdyż stwierdziła, że w teledyskach często mają takie nakrycia głowy. :) Na samym końcu poprosiła o dodatkowe instrumenty w postaci misek i wiadereczka, a za dodatkową pałeczkę posłużyła jej łyżeczka. :) W końcu przecież nie ważne na czym się gra, bo muzykę się po prostu czuje. Tym bardziej, że córcia w swojej orkiestrze nie tylko grała, ale i śpiewała. :)

monthly_2014_06/konkurs-jazzoclasski_12539.jpg

monthly_2014_06/konkurs-jazzoclasski_12540.jpg

monthly_2014_06/konkurs-jazzoclasski_12541.jpg

monthly_2014_06/konkurs-jazzoclasski_12542.jpg

monthly_2014_06/konkurs-jazzoclasski_12543.jpg

monthly_2014_06/konkurs-jazzoclasski_12544.jpg

Mama-AsiaLM - blog parentingowy. Znajdziecie tutaj opisy/recenzje książek, gier i zabawek dla dzieci. Czasami trafia się jakaś recenzja książki dla mamy, oraz twórczość mamy i córki - czyli propozycje zabaw, oraz różności tworzone z filcu rękami mamy. :)

Odnośnik do komentarza

Nistety zdjęcia, które dodałam nie zacowały swojego pierwotnego rozmiaru i strasznie są zmniejszone na forum. :( Dodaję zatem jeszcze jedną fotkę. :)

monthly_2014_06/konkurs-jazzoclasski_12545.jpg

Mama-AsiaLM - blog parentingowy. Znajdziecie tutaj opisy/recenzje książek, gier i zabawek dla dzieci. Czasami trafia się jakaś recenzja książki dla mamy, oraz twórczość mamy i córki - czyli propozycje zabaw, oraz różności tworzone z filcu rękami mamy. :)

Odnośnik do komentarza

Moim dzieciom muzyczną przygodę rozpoczęłam gdy byli jeszcze u mnie w brzuchu, myślę że bicie mojego serca na pewno były pierwszymi rytmami, dużo słuchałam muzyki klasycznej, no i oczywiście zakładałam słuchawki na mój brzuch I nie wiem czy to miało jakiś wpływ, ale mój prawie 8 letni syn do tej pory bardzo lubi ten rodzaj muzyki. Lubi Mozarta, Bethovena i Chopina. Zresztą jako 5 latek nauczył się grania Ody do radości na małym zabawkowym pianinku i od tamtej pory rozpoczęła się jego przygoda z graniem. Na keyboardzie gra już ponad 3 lata.
Gdy dzieci pojawiły się na świecie bardzo często włączaliśmy i nadal włączamy muzykę z lat mojego dzieciństwa Fasolki, Natalka, Akademia Pana Kleksa, Radiowe Nutki czy Piosenki z Dobranocek oraz te najnowsze: czyli Hity Mini Mini, Arka Noego, Dzieci lubią Jezz itp. Oczywiście jest Chopin dzieciom, Muzyka dla ucha Malucha itp. Dzieciaki bardzo często urządzają koncerty, Bartek gra na zabawkowej gitarze albo na keyboardzie a Ola śpiewa przez mikrofon, my siedzimy na kanapie, gasimy światła zapalamy świeczki no i jesteśmy na super koncertach

na zdjęciach:
Ola lat prawie 5 (oczywiście śpiewająca piosenkarka, musi też być image)
oraz Bartek lat 8 (gra na keyboardzie oraz na gitarze, którą sam wykonała z klocków)

monthly_2014_06/konkurs-jazzoclasski_12548.jpg

monthly_2014_06/konkurs-jazzoclasski_12549.jpg

monthly_2014_06/konkurs-jazzoclasski_12550.jpg

monthly_2014_06/konkurs-jazzoclasski_12551.jpg

http://www.suwaczek.pl/cache/c26b8b8a35.png

http://www.suwaczek.pl/cache/7883a985c6.png

Odnośnik do komentarza

Muzyka łączy pokolenia a dzieci ją uwielbiają! Widać to również po zdjęciach, które przysłaliście :-)

Komisja wybrała 5 zwycięzców:
mamajanka
magdalena_perkowska
Marta00
Rene_1980
monabarga

Gratulujemy!

Prosimy o przesyłanie adresów do wysyłki na maila: konkursy@parenting.pl. W temacie wiadomości należy wpisać nazwę konkursu oraz swój nick z forum. Czekamy na Wasze maile!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...