Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Jazzoclasski"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Muzyka łączy pokolenia, a małe dzieci uwielbiają piosenki, tańce, dźwięki i instrumenty. Zapraszamy więc do udziału w konkursie!

Do wygrania 5 opakowań z 3 płytami CD "Jazzoclasski" od Wydawcy Mini Muza:

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/jazzoclasski.jpg

Zadanie konkursowe:
Wklej w wątek konkursowy zdjęcie swojego dziecka, które będzie wpisywało się w temat "Moje dziecko i muzyka". We wpisie zaznacz imię dziecka i jego wiek.

Konkurs trwa do 22 czerwca 2014 roku do północy! Wyniki ogłosimy w ciągu kolejnych dwóch dni roboczych.

Biorąc udział w konkursie, akceptujesz jego regulamin.

Zapraszamy!

Odnośnik do komentarza
Gość mraczek80

Jaś na zdjęciu 9 miesięcy teraz ma 11 ale bardzo uwielbia muzyke wprost przepada i słucha jej od życia płodowego. Co mnie bardzo cieszy że jednak muzyka rozwija i wspomaga rozwój gdyż radzi sobie świetnie z mową i nie tylko. Słuchamy Bacha, Mozarta, i kołysanek i piosenek dla dzieci :)

monthly_2014_06/konkurs-jazzoclasski_12252.jpg

Odnośnik do komentarza

Mam na imię Hania (lat 2, 5) - muzykę słyszałam na pewno już w brzuszku mamy, bo wywijałam nóżkami z wigorem, potem swoje ruchy prezentowałam wszystkim przed spaniem (zdjęcie 1), nie wspominając o wokalu..., a gdy u kuzynki znalazłam cymbałki (zdjęcie 2) - to tak się zdziwiłam nutkami i dźwiękami, że kuzykna cymbałki mi ofiarowała :). Gdy przyszły święta, to otrzymałam wspaniałą nagrodę od parenting (za listopadową minkę miesiąca) zwierzakowy keybord - wtedy, to moja radość nie miała końca (zdjęcie 3 i 4) :-), a dziś gram wszędzie - nawet przy praniu i kąpaniu musi być muzyczka (zdjęcie 5) :-) Całuski!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...