Skocz do zawartości
Forum

Lutówki 2015 :)


Rekomendowane odpowiedzi

Werka86 Ja piorę wszysto w 40 stopniach w Białym Jeleniu, i w nim też płuczę. Ale daję tylko połowę zalecanej ilości płynu. No i podwójne płukanie. Nie pachną jakoś rewelacyjnie potem ale wiadomo że zapach to dodatkowy czynnik uczulający w takich produktach.
AAAA i trzeba koniecznie umyć szufladkę na proszek w pralce żeby nie był oblepiony w proszku normalnym.
Ręczniki kupione specjalnie dla małej z kapturkiem są od nowości dość szorstkie i nawet płyn do płukania nie pomógł dlatego kupiłam zwykłe proste ręczniki z tym że grubaśne i milusie.

http://www.suwaczki.com/tickers/relg82c3aoalf01f.png

Odnośnik do komentarza

hej brzuchatki: przepraszam ze tak sie tu wtryniam do Was..ale tez mam byc lutowka(1-4 luty)..ale cos czuje ze bedzie to duzo szybciej..i teraz moje pytanie...czy ktoras z Was ma juz skurcze macicy?jakies bóle? plamienia?bole krzyza?Ja juz bym tak chciala urodzic:P co prawda mam miec cc ale lekarz chce mi zrobic ja dopiero 26-28 stycznia..ale ja od 4 dni wlasnie mam plamienia bole brzucha jak na okres..i generalnie czuje ze to bedzie szybciej:P

Odnośnik do komentarza

a i jeszcze jedno pytanko jak wagowo stoja wasze maluszki??bo moj jest bardzo duzy mimo tego, ze brzuch mam dosc maly ale kilka dni temu lekarz stwierdzil ze dziecko moze wazyc 4kg po urodzeniu...chociaz ja do konca nie ufam tym wyliczeniom z usg...w 32tc mialam prywatne usg to lekarz powiedzial ze 1,600kg a dzien pozniej pojechalam na bezplatne usg na ktore juz bylam od dawna zapisana.. a tam wyliczyli mi wage 2kg..no to kurcze prawie 500g pomylki...a jak to jest u Was?

Odnośnik do komentarza

zarra USG często się myli o 0,3-0,5 kg, byłam kilka dni na patologii, więc się nasłuchałam o róźnicach w pomiarach

jak krwawisz to może czop Ci odchodzi?
plamienia pod koniec to raczej niezaciekawie, chyba trzeba natychmiast do szpitala, jeśli to nie krew z czopu, nie sądzisz?

ja mam silne bóle takie jak przed okresem od kilku dni, sprawdziłam i wyszło na USG że szyjka z 29 do 18 mm się skróciła i tyle..

czas porodu zbliża się u mnie, lecz powoli..

ten tydzień spokojny lekarze mi przepowiadają

Odnośnik do komentarza

esemelka a nie boisz się reakcji alergicznej u dzidziusia?

zarra222 ja nie mam żadnych bóli,plamień,skurczy itd...może dlatego,że mój termin to dopiero 23 luty.
Z tym plamieniem to też udałabym się do lekarza choć podobno pod koniec macica jest bardziej ukrwiona i może się tak zdarzać,ale sprawdziłabym to.
Z tą wagą to też dziwnie,ja w 32 tyg miałam 1715 kg i mi powiedzieli,że mała będzie ok 3300-3500 więc się nie sugeruj tym co mówią.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgmg7yjjjtdveo.png

Odnośnik do komentarza

esemellka
zarra USG często się myli o 0,3-0,5 kg, byłam kilka dni na patologii, więc się nasłuchałam o róźnicach w pomiarach

jak krwawisz to może czop Ci odchodzi?
plamienia pod koniec to raczej niezaciekawie, chyba trzeba natychmiast do szpitala, jeśli to nie krew z czopu, nie sądzisz?

ja mam silne bóle takie jak przed okresem od kilku dni, sprawdziłam i wyszło na USG że szyjka z 29 do 18 mm się skróciła i tyle..

czas porodu zbliża się u mnie, lecz powoli..

ten tydzień spokojny lekarze mi przepowiadają

Ja oczywiscie bylam u lekarza z tym plamieniem...to nie jest zywa krew tylko plamienie..i lekraz powiedzial, ze powoli czop sluzowy odchodzi..moze odejsc w ciagu jednego dnia a moze do 2 tygodni..wiec sie tym nie martwie:)

Odnośnik do komentarza

no a co do tej wagi to wlasnie takie mylące to wszytsko..no ale tez troche sie boje zeby dziecko ponad 4kg sie nie urodzilo...wiadomo wazne zeby bylo zdrowe..ale kurcze skąd takie prognozy..skoro ja az tak duzo nie przyylam bo 13kg..brzucha nie mam duzego bardzo: obwód 102 cm.. sama mam 168, maz tez jess dosc szczuply i ma 182.. no a na usg w czwartek pani dr mowi ze juz z 3800 dziecko wazy i moze sie urodzic z waga ponad 4kg:/

Odnośnik do komentarza

Beata jak się alergia zacznie to będę na gwałt wszystko pułkała i w proszkach dziecięcych prała, ale to kosztuje sporo..

te proszki, a w brzuchu bliźniaki, więc chce ich od małego do tych naszych proszków przyzwyczaić

zobaczymy czy się uda

zarra cukrzycy ciężąrnych nie miałaś?
może od witamin brania taka duża dzidzia?
za dobrze się odżywiasz ;)

Odnośnik do komentarza

no nie mam cukrzycy..a nawet w pewnym momencie wyszlo, ze mam troche podwyzszone proby watrobowe i przeszlam na taka bardzo lekka diete...ogolnie nie przybralam duzo na wadze bo 13 kg..wiec nie wiem..mam nadzieje ze lekarz sie pomyli i dzidzia nie bedzie wieksza niz 3800:P

Odnośnik do komentarza

esemellka
ja mam 9 na plusie przy bliźniakach, ale dopiero 35 t c skończony, więc jeszcze pewnie przytyjemy..

czop odchodzi zatem, ale on może kilka tyg przed porodem, liczę że jeszcze 2 tyg wytrzymamy


o kurcze to faktycznie malo bardzo:) to ja przy Tobie to grubas:P

Odnośnik do komentarza

Zarra super ze masz juz ukończone 37tyg, teraz możesz rodzic spokojnie. Mi jeszcze 2 tyg pozostały do tego bezpiecznego okresu ale juz nie mogę sie doczekać:)
Badania usg często sie myla, z reszta widać jak lekarze mierzą te parametry, zaznaczenie 3 mm w jedna lub druga stronę powoduje duża różnice. Ale niewykluczone ze Twoje maleństwo dobije do tych 4 kg;)

Jersey, trzymamy kciuki zeby wszystko było dobrze!

Esemellka, 9 kg na plusie to super wynik! A Twoi chłopcy ładnie rosną, wiec po porodzie od razu wskoczysz w jeansy sprzed ciazy;) u mnie 8 kg na plusie, ale zobaczymy jak bedzie w ten ostatni miesiąc.

Dziewczyny jak wyglada to odchodzenie czopu? Myślałam ze to raczej stałej konsystencji i w jednym kawałku???

http://www.suwaczki.com/tickers/m3sxrjjghhi05tm0.png

Odnośnik do komentarza

PaniWalewska
hej zarra, wczoraj myslala o Tobie co tam u Ciebie i czy juz torbe spakowalas :) moj Bartek w 33 tyg. 2380g wiec to dopiero kawal chlopaka...no ale moj maz mowi ze "nie zalowal materialu" na niego i dlatego :D

JA tez myslalam o Tobie i mialam pisac ale juz za pozno bylo:P no to obie bedziemy mialy galantych chlopakow:P a ja mam kilka ciuszkow na 50 i 56 tez troche heheh:P ale cos czuje ze nie bede miala szans zalozyc..
A Ty kochana jak sie czujesz??

Odnośnik do komentarza

Emka1306
Zarra super ze masz juz ukończone 37tyg, teraz możesz rodzic spokojnie. Mi jeszcze 2 tyg pozostały do tego bezpiecznego okresu ale juz nie mogę sie doczekać:)
Badania usg często sie myla, z reszta widać jak lekarze mierzą te parametry, zaznaczenie 3 mm w jedna lub druga stronę powoduje duża różnice. Ale niewykluczone ze Twoje maleństwo dobije do tych 4 kg;)

Jersey, trzymamy kciuki zeby wszystko było dobrze!

Esemellka, 9 kg na plusie to super wynik! A Twoi chłopcy ładnie rosną, wiec po porodzie od razu wskoczysz w jeansy sprzed ciazy;) u mnie 8 kg na plusie, ale zobaczymy jak bedzie w ten ostatni miesiąc.

Dziewczyny jak wyglada to odchodzenie czopu? Myślałam ze to raczej stałej konsystencji i w jednym kawałku???


Juz bym bardzo chciala do konca tego tygodnia:P noa le zobaczymy:)
A te Twoje 8kg to naprawde malo:) pozazdroscic

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...