Skocz do zawartości
Forum

Lutówki 2015 :)


Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz to,ze powstało nowe "zamknięte" forum to było poniekąd wymuszone.
Od jakiegoś czasu zaczęli pisać ludzie, których kompletnie nie obchodziło, że tu się widują przyszłe matki, które chcą podyskutować w swoim gronie. To były reklamy, nagabywanie na ankiety, spam i zwyczajnie ludzie, którzy się nudzą w internecie.
Nie miej do nas pretensji. Chronimy się w ten sposób.

http://s7.suwaczek.com/201502061765.png

Odnośnik do komentarza

Dziękuję Majka za te słowa i rozumiem to.
Ale naprawdę liczyłam na dyskusję oraz opinie innych matek, żebym mogła obiektywnie spojrzeć na problem, lub rozwiać wątpliwości, bądź też niektórym pokazać że jednak istnieje taki problem, obok którego nie potrafię przejść obojętnie odkąd mam świadomość że powikłania jednak istnieją.
Dobrej nocy życzę.

Odnośnik do komentarza

Jak to kur*a o Szani zapomnialysmy :d NO NIE MOZE BYC. Zaraz sie tym zajme!

Anki - temat szczepionek nie dotyczy tylko Lutowek, ale kazdej z mam. Wiecej dyskusji znalazlabys w osobnym watku, ktory specialnie mozesz utworzyc. Bo tutaj odezwie sie max 20 mamusiek, a tam juz cale forum ma dostep i widzi temat. Nie tylko matki, ktore sie zastanawiaja co zrobic - jak my. Ale takie, ktore cos postanowily, zrobily i jest dobrze lub zle:) takze polecam

http://www.suwaczki.com/tickers/dxom3e5e9146gook.png

Odnośnik do komentarza

co do wózków to ja mam x-landera do sprzedania w bardzo dobrym stanie, wyprany, naoliwiony, tylko rysy ma gdzie nie gdzie bo używany przez jedno dziecko (fotelik, gondolka, spacerówka)
prowadzi się lekko i sprawnie, do obejrzenia w Warszawie na Sadach Żoliborskich
tylko nam się adaptery zawieruszyły więc trzeba dokupić chyba zanim do sprzedania go wystawię, chyba że któraś z Was go chce bo bliźniaków w niego nie wsadzę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...