Skocz do zawartości
Forum

Lutówki 2015 :)


Rekomendowane odpowiedzi

Halo! Nowe forum już hula, zaproszenia poszły, jeśli ktoś nie dostał proszę o kontakt. Moderatorów zrobiłam na razie 4 - ja, Pasiok, Monia, Anulka i ktoś jeszcze (w cholerę zapomniałam kto, jeśli komuś się nie podoba funkcja to proszę pisać i zdejmę :))
Dodać się do forum można pisząc do którejś z nas, wydaje mi się, że wszystkie stałe niki zaprosiłam, jeśli kogoś pominęłam proszę o sygnał - nie specjalnie.

Odnośnik do komentarza

Spragniona widzę, że Twój wózek ma amortyzowane koła, co osobiście mnie bardzo interesuje ;)
Powiedz mi czy wystarczy lekko nacisnąć rączkę żeby wózek się "bujał" czy raczej trzeba w to włożyć więcej siły?
czyli w zasadzie moje pytanie brzmi czy miękko się ugina na tych sprężynach ;)
My celujemy w tako moonlight ale ostatnio zauważyłam że porównywalnie miękki jest Bebetto Luca a cena mniejsza prawie o 500 zł

http://fajnamama.pl/suwaczki/lpmhy3z.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/lzx81x3.png

Odnośnik do komentarza

ehh... dziewczyny, fajnie się Was czyta i robi to anonimowo bez dialogu naprawdę bardzo dużo przyszłych mam, te same problemy ze zgagą, dylematy jaki laktator kupić, zachwyty nad pięknymi kocykami, problemy z bólem kręgosłupa - o czym też od siebie pisałam. Niektóre z Was nie czytają chyba ze zrozumieniem, albo wszystkiego. Zapytałam Was o opinię na temat szczepień ponieważ to jest jeszcze jeden temat, który mnie od niedawna nurtuje i uważam że bardzo istotny bo przecież chodzi o zdrowie naszych jeszcze nienarodzonych dzieci i jako przyszła matka zwyczajnie mam dylemat, dlatego też podzieliłam się tym z Wami oraz dwoma linkami, w jednym mówią żeby szczepić w drugim żeby jednak przemyśleć niektóre szczepienia. Liczyłam na dyskusję żeby łatwiej było mi i może innym rodzicom podjąć decyzję, od tego chyba też jest to forum. A tymczasem rozpętałam akcję "nie wpuszczać tu nikogo nowego, to nasze podwórko, wynocha!" i bach - nowe forum powstało dla wybranych. Trochę przykro...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...