Skocz do zawartości
Forum

Lutówki 2015 :)


Rekomendowane odpowiedzi

Ja wrocilam wlasnie z rossmana i nie wydalam ani zlotowki...w sumie ciesze sie bo bym tam przepuscila ze 2stowy. Makijazu nie robie,wiec kosmetykow nie potrzebuje,z kosmetykami poczekam do stycznia-tudziez lutego. Pasiok,Andzia-dopoki nie pouzywacie na dziecku chusteczek to i tak sie nie dowiecie czy uczulaja czy nie. A jesli nawet to przydaja die bardzo w domu-do kurzy,do wytarcia stolika po jedzonku,czy rozlanego mleka-zuzyjecie. Ale ten Hipp rzeczywiscie jest chyba z najwyzszej polki bo najdrozszy. Ja w rosmanie biore chusteczki huggies 3 paczki za 13 zl z karta albo czasem maja pampersa w promocji.

http://www.suwaczki.com/tickers/l22n8iikxjgyj6za.png

Odnośnik do komentarza

Tez mam dwie czy trzy pielucho ceratki :) i mysle ze na nich przewijac bede, bo puszcze ten dom z torbami!

Ja wlasnie powrocilam z lowow rossmanowych, nie zakupilam tych chusteczek z Hipp bo juz niestety nie bylo..beda w srode. Wystawili 4-5 opakowan i nie ma. Bezsensu, bo promocja ppolega tez na tym, ze drugie masz 50% taniej i to zlecialo szybko :( no szkoda.. Chyba Bede w srode z rana tam :D

Kupilam za to herbatke dla karmiacych matek :D tusz do rzes, blyszczyk, eyeliner i kredke rozswietlajaca do oczu,mozna tych kosmetykow brac i brac, bo limitow nie ma...zaluje, ze nie wzielam lakierow do paznokci. Oplaca sie bardzo, cholera:/ Na szczescie za duzo nie wydalam,bo jestem juz zaopatrzona w co nieco ;)

Wzielam oliwke babydream, zobaczymy. Fajnie miec rozne firmy i testowac. A oliwka w promocji byla za 5,50zl (z 7zlotych chyba :D jest! niecale dwa zlote w kieszni! ) jak to Babydream, cena nie straszy :) szkoda ze w rossmanie nie ma pieluszek happy :/ bo sie na nie zdecydowalam jako drugie opakowanie dla noworodka mojego.

Martapt - jak cos to mozna zapraszac Pat Patisson jestem :)

Olla - to na obsikanym potem bedzie za kare! niech sie uczy :D

Co do plci, na jednej wizycie lekarz powiedzial 100% chlopak i na tym sie skonczylo :) jak ostatnio dopytywalam a czy na pewno, bo roznie bywa to byla krotka pilka:
- A co Pani ostatnio powiedzialem, ze chlopak czy dziewczynka?
- No, ze chlopak
- A powiedzialem, ze na 100% bedzie ten chlopak czy ze jeszcze nie na pewniaka?
- No, ze na 100%
- No to bedzie chlopak Pani Patrycjo, prosze imie juz wymyslac, bo bedziemy teraz po imieniu sie do niego zwracac, tak?
- Taaaak!

pogadane :D facet taki konkret, ze tu nie ma co dyskutowac.

http://www.suwaczki.com/tickers/dxom3e5e9146gook.png

Odnośnik do komentarza

Ja dlugo nie mialam przewijaka, uzywalismy wlasnie jakies podklady czasami pieluszki i bylo ok, ale kiedy zakupilismy okazyjnie uzywany przewijak taki stojacy z ikei to mozna powiedziec ze nasze zycie sie zmienilo hehe. Nie jest to rzecz niezbedna to fakt ale bardzo wygodna. Moj maz ma prawie 2m i na poczatku komicznie wygladal schylajac sie na lozku do zmiany pieluchy, a i nie raz mowil ze go plecy bola :P
Pamietam ze jak bylam w pierwszej ciazy to dada wypuscila serie takich rzeczy dla mam i maluchow. Obkupilam sie wtedy we wkladki laktacyjne, podklady wlasnie itp. Byly rewelacyjne i bardzo tanie. Po cichu licze ze moze powtorza cos takiego...

Są dwa sposoby na rozbawienie Pana Boga.
Pierwszy to opowiedzieć mu o swoich planach na przyszłość.
Drugi...powiedzieć mu, że coś jest niemożliwe.

Odnośnik do komentarza

Uuu Pasiok zmartwiłaś mnie że chusteczek u Ciebie nie było bo właśnie wybywam do Rossmana, może w moim coś się uchowało.
A przewijak ja planuję ten na łóżeczko kupić, u znajomych sie sprawdzał. Niby to kolejny wydatek ale jak takie małe dziecko przewija sie nawet po dziesięć razy dziennie to przynajmniej będzie to wygodniej robić bo dziecko jest dość wysoko i nie trzeba się schylać.

http://www.suwaczki.com/tickers/0d1yhqvk2i7ngr5d.png

Odnośnik do komentarza

Cześć!

Ksifir, dobrze, że wszystko oki. Kurczę, Twoja córa w 26 i 5dniu waży mniej, niż moja w 25 :( Tak sobie myślę, żeby nie wyrósł z niej wielkoludek po tatusiu. Moja w 25 i 6 dniu ważyła 985 gram! A ja tak bym chciała mieć małą kopię siebie :) nawet z najgorszymi wadami :) może być wredna, kłótliwa, uparta i z płaskim tyłkiem :) A tu po wadze widzę, że to może być mały tatuś :)

MadreA, żołądek czuję już w gardle! Apetyt mam, więc żrę bez opamiętania, a potem ani się położyć, bo zaraz wszystko podchodzi do gardła i to ze straszną zgagą, bleee.

Aaa, nie pochwaliłam się :) Pomalowaliśmy pokój dla Młodej :) Oczywiście bez przygód się nie obyło. Adam się uparł, że sam to zrobi, pomimo, że remonty zaczynamy w środę, więc fachowiec mógł to robić. No, ale tatuś chciał sam :) Wybraliśmy farbę w kolorze jaśniutkiego wrzosu (kwiat rozmarynu) z duluxa, a na ścianie wyszła chamska jagoda! Pokój zmalał, stał się jeszcze ciemniejszy, porażka normalnie. To my za farbę i do Leroy'a z reklamacją. Oczywiście fotki porobiłam, żeby pokazać, że kolor się nie zgadza. W końcu kupiliśmy nową farbę i pokój zamiast jasnego wrzosu jest w kolorze jaśniutkiego, pudrowego różu. Nie byłam przekonana do różu, nawet tak jasnego, bo nie lubię tego koloru, ale pokoik dla dziewczynki wygląda słodziutko :)

Wy piszecie o promocjach, o zakupach, a ja nadal dla Młodej nic nie mam. Mam nadzieję, że grudzień, mimo, że święta, ale finansowo będzie luźniejszy i w końcu zrobimy córci zakupy :) Jak na razie ciągle do pierwszego brakuje i dopożyczamy :/ Urządzimy się i może wtedy się odbijemy trochę.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgvcqgvjw6gfpw.png

Odnośnik do komentarza

emilia - a juz myslalam, ze tylko ja tak mam. Chyba pierwszy raz w zyciu doswiadczam zgagi. Jak tylko sie poloze na lewym boku (taki zbawienny bok, wszyscy chwala) to co? Wszystko sie cofa, zaczyna mnie piec w gardle (to ta zgaga nie?), odbija mi sie. Okropienstwo :(
Jak to nic nie masz dla dziecka, pokoj odwalony! To niemalo :D
Jak ja uwielbiam takie kolorki, taki wrzos... Tak pieknie z szarym bialym czy zielenia sie komponuje. Za rozem tez nie przepadam, akceptuje wlasnie tylko pudrowy, czy brudny roz:) na pewno masz tam pieknie

http://www.suwaczki.com/tickers/dxom3e5e9146gook.png

Odnośnik do komentarza

Matule kochane ja też już wróciłam, chyba wszystkie dzisiaj byłyśmy na szale zakupowym w rossmanie, a w moim to w ogóle ludzi tyle, że szkoda gadać :-/ Chusteczki hipp kupione, podkłady też kupiłam za jedną sztukę wychodzi 1zł to chyba nie tak źle a przydać się zawsze mogą, nawet jak to jednorazówki :) Kosmetyków szał, a kobitek przy nich aż czarno,a le się dopchałam i sobie co nieco wybrałam też :D Także zakupy udane i kasy w portfelu ubyło to najgorszy minus :(
Matko Pasiokowa przez Twoje nakręcanie i ja też tą herbatkę dla matek karmiących kupiłam, miałam jeszcze dla dzidzi na kolke kupić ale się powstrzymałam :D

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1cniiyzbo.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...