Skocz do zawartości
Forum

Lutówki 2015 :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witojcie mateńki!
Olla gratuluje córuniu! Dzisiaj wyrwałam sie na 3 godzinny spacer + galeria handlowa. Droga powrotna była już ciężka, jeszcze miałam 10 minut pod górkę, myślałam, że płuca po drodze zostawie na krzaczku. Jest tyle piknych ciuszków dla dziewczynek, że gdybym miała córeczkę, to chyba zbankrutowałabym. Dla chłopców zdecydowanie mniej. W Cubusie widziałam śliczne kombinezony do wózeczka, cudo, ale akurat ja nie potrzebuje, bo mam po moich siostrzeńcach aż 3 :D
Spacer mnie tak wykończył, że od razu chce mi sie spać.
Czytałam, że większość z Was już czuła ruchy, ja nie jestem pewna czy to to, co myślę, czasami coś mi sie przelewa, , albo takie trzepotanie, ale nie czuję tego tak xzęsto, zdecydowanie stwierdzam, że musi mnie kopnać z całęj pary, to wtedy będę pewna, że to TO!
Część z Was na L4, a ja od początku nie pracowałam, ale teraz odezwali sie do mnie ze szkoły, ze szukają nauczyciela języka ojczystego i pomocy do nauki norweskiego dla polskich dzieci. Dobre i to, tylko jestem w szoku, że im w ogóle nie przeszkadza, ze jestem w ciazy. W Polsce to od razu skreślają! Czekam od nich na kontakt, ciekawe co z tego będzie, ale stresiorka już czuję :D Miłego piątku!

http://www.suwaczek.pl/cache/396310f836.png

Odnośnik do komentarza

ja mam dziś strasznego doła, za 4 dni mam egzamin w ministerstwie na doradcę podatkowego a mój mózg w ogóle nie pracuje, non stop przemęczona jestem, nie wiem co czytam i masakra ogólnie

niby ciąża to nie choroba ale człowiek taki do dupy jest

heh.. chciałam być doradcą podatkowym, a po urodzeniu bliźniaków bezrobotną kurą domową z 3 dzieci zostanę.. masakra jakaś

Odnośnik do komentarza

To prawda w ciazy pracuje mozg chyba tylko w 10 proc i to wystaracza tylko aby nie zapomniec zjesc, podetrzec sie i nie zapomniec ze w ciazy sie jest. Ja w tam tej ciazy pisalam magist, to bylo pieklo i zdawalam egzaminy. Alae powiem wam ze dzieci matek uczacych sie w trakcie ciazy maja lepsza pamiec. Wiec franek jest bardzo bystry, zas tego ktorego urodze teraz bedzie chyba mniej ;p bo nic nie czytam

http://www.suwaczki.com/tickers/oar8dqk3eq7w2be6.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...