Skocz do zawartości
Forum

Jakie butelki do karmienia polecacie?


Gość elamala

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przy córce testowałam kilka firm, ogólnie tylko dr Brown mi podpadł - jeśli chodzi o czyszczenie ;)
A teraz przy synku chciałam mieć coś dobrego jakościowo, więc postawiłam na szklane butelki. Nie ma wielu takich na rynku, a to przecież super sprawa! Nie odbarwiają się, zupełnie nie pachną, są sterylne, no i nie jest to ten wszechobecny plastik... Wbrew temu, co myślałam - nie są ciężkie. My mamy dokładnie szklaną wersję Chicco NaturalFeeling. Polecam :)

monthly_2017_09/jakie-butelki-do-karmienia-polecacie_61288.jpg

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry,
Nazywam się Magdalena Chrzan-Dętkoś, jestem pracownikiem Instytutu Psychologii UG. Chciałabym zaprosić chętne mamy dzieci do 4 miesiąca życia do udziału w badaniu dotyczącego sposobu karmienia Pań dzieci oraz Pań samopoczucia. Badanie jest wykonywane telefonicznie, trwa około 10-15 minut, za poświęcony nam czas przelewamy na konto honorarium - 10 zł za udział w badaniu. Po miesiącu zadzwonimy znowu zapytać ponownie o sposób karmienia.
Numer telefonu gdzie można zgłaszać się na badanie: 502 642 608.
Badanie jest częścią projektu "Macierzyńwto krok po kroku" - więcej informacji: https://www.facebook.com/MacierzynstwoKrokPoKroku/?fref=ts
Zapraszam do udziału w badaniu i z góry dziękuję za podzielenie się Pań refleksjami dotyczącymi karmienia niemowląt
dr Magdalena Chrzan-Dętkoś

Odnośnik do komentarza

Nasza 6 miesięczna panna często dostaje wodę do obiadu właśnie w butelkach, chociaż z kubeczka też już powoli próbuje, ale jeszcze się zalewa przy tym mocno. To co mnie zdziwiło to, że gdy dałam jej pierwszy raz butelkę Chicco Natural Feeling (miała wtedy ok. 3-4 mies.) to instynktownie chwyciła ją oburącz w najwęższym miejscu obejmując górną część i przechylała łapiąc ustami smoczek. Wydaje mi się, że to dlatego, ponieważ kształt smoczka mocno przypomina pierś: jest duży, miękki i sutek jest wyżej, tak jak na piersi. Czasem mała bawi się piersią gładząc ją i dotykając dlatego mogła zaakceptować tą butelkę jeśli przypominała jej coś co zna. To jest zdjęcie z września, czyli mała miała wtedy 4,5 mies.

monthly_2017_11/jakie-butelki-do-karmienia-polecacie_62741.jpg

Odnośnik do komentarza
W dniu 2/11/2021 o 9:50 AM, Gość Lilia napisał:

Pytanie do mam, czy butelka dla niemowlaka antykolkowa faktycznie się sprawdza? Mam na oku taką mom's breast z https://titikoko.pl/butelki-do-karmienia - podobno w 100% naśladuje karmienie piersią. Czytałam, że maluszki lepiej akceptują takie butelki, niż tradycyjne.

https://leo-world.pl/pl/p/COMOTOMO-antykolkowa-butelka-silikonowa-MOMS-BREAST-250-ml-Green-BABY/2009   polecam bardziej tą 😉  Ale to według uznania każdemu będzie służyć co innego ale spróbować warto  😉

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...