Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Hity Mother&Baby"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość owczarnia

Kolorowa otulinka bambusowa od Maylily!
Przytulaśna, przesłodka, mięciutka, kolorowa, bambusowa, sówkowa, idealna na ciepłe dni!

W kategorii dla mam stawiam na Benbat Lusterko Aktywne Do Samochodu - Kidrepublic. Nie wyobrażam sobie dlaszych kursów sam na sam z dzieckiem bez tego wspomagacza!

Odnośnik do komentarza

1. Otulinka bambusowa Maylily! Używamy jej dosłownie każdego dnia. Otula (tak, otula, nie przykrywa) gdy chłodno, osłania przed słońcem gdy gorąco, idealna gdy nie do końca wiadomo jak ubrać dziecko na dwór lub na drzemkę w domu. Uwaga! Posiada przedziwne moce! Mała Lidi naciąga ją na głowę (tak właściwie to głównie oczy zakrywa) i znika!
2. Benbat lusterko aktywne do samochodu. Nie mam, ale mieć będę. Póki co wyginam śmiało ciało ;)

Zakupy są dla mnie sposobem na zdobycie różnych różności. Lubię te szybkie i owocne. Nie znoszę gdy pochłaniają zbyt dużo czasu, który przy małych dzieciach jest towarem zdecydowanie deficytowym.

Odnośnik do komentarza

Produkt przyjazny dziecku: Rożek niemowlęcy z Alg Morskich - Camphora
Produkt przyjazny mamie Chusta mama bear.

Zakupy są dla mnie połączeniem:
- logistyki, gdy muszę określić które sklepy odwiedzić najpierw, by wystarczyło czasu też na inne;
- matematyki, by zrobić je tak by w portfel jeszcze coś zostało;
- fitnessu - nie na darmo kobiety z zakupami nazywają "polskimi siatkarkami"
A tak naprawdę to zakupy są dla mnie codziennością.

Odnośnik do komentarza
Gość Rafał M.

Zdecydowanie w kategorii "produkt przyjazny dziecku" wygrywa Rożek z Alg morskich Camphora. Produkt sprawdzony. Produkt nowoczesny. Produkt naturalny. Moje dziecko jest w nim bezpieczne, nie ma alergii, podrażnień itp.
W kategorii "produkt przyjazny mamie" głosuję na krem przeciw rozstępom Mustella. Moja żona go stosuje i jest absolutnie zachwycona, a jej zachwyty to mój spokój :)
"Zakupy są dla mnie ... zaskoczeniem, zwłaszcza jak idę na nie z żoną :)"

Odnośnik do komentarza

Wysłałam odpowiedź niezalogowana na swoje konto. Poprawka :)

~mary pi
1. Otulinka bambusowa Maylily! Używamy jej dosłownie każdego dnia. Otula (tak, otula, nie przykrywa) gdy chłodno, osłania przed słońcem gdy gorąco, idealna gdy nie do końca wiadomo jak ubrać dziecko na dwór lub na drzemkę w domu. Uwaga! Posiada przedziwne moce! Mała Lidi naciąga ją na głowę (tak właściwie to głównie oczy zakrywa) i znika!
2. Benbat lusterko aktywne do samochodu. Nie mam, ale mieć będę. Póki co wyginam śmiało ciało ;)

Zakupy są dla mnie sposobem na zdobycie różnych różności. Lubię te szybkie i owocne. Nie znoszę gdy pochłaniają zbyt dużo czasu, który przy małych dzieciach jest towarem zdecydowanie deficytowym.

Odnośnik do komentarza

W kategorii dla dzieci glosuje na otulinke bambusowa May Lily natomiast w kategorii dla mamy wybieram krem przeciw rozstępom Mustella. Otulinkę mamy, jest super, natomiast krem jest rewelacyjny, mi bardzo przypadł do gustu, rozstępy są ale malutkie, bo codziennie używałąm tego kremu, strach pomyśleć co by było gdybym go nie zakupiła...:)

Zakupy są dla mnie formą zabawy, pociechy i odprężenia po ciężkim dniu. Jest to dla mnie nierzadko powód do frustracji, ponieważ ze względu na moje kształty i rozmiar buta nie zawsze mogę sobie kupować to co bym chciała. No i oczywiście to również podwód do kłótni z mężem, bo On ciągle nie potrafi zrozumieć, że kobiety NIGDY nie będzie miała za dużo butów, bluzeczek czy sukienek

Odnośnik do komentarza

W kategorii produkt przyjazny dziecku chciałabym oddać głos na rożek z alg morskich, bo lubię nowości.
W kategorii produkt przyjazny mamie - lusterko Benbat Lusterko Aktywne Do Samochodu - Kidrepublic. Że też nie znalazłam takiego produktu wcześniej. Długie podróże z dzieckiem nie byłyby takie nerwowe.
Zakupy są dla mnie... chwilą przyjemności, szaleństwa, i braku opamietania ;-) Ale często niestety po porstu złem koniecznym.

Odnośnik do komentarza

Kochani! Bardzo Wam dziękujemy razem z Mother&Baby oraz wszystkimi producentami produktów, na które głosowaliście za udział w konkursie.

Obliczyliśmy, że wysłaliście aż 57 zgłoszeń! Do wybrania produktu przyjaznego dziecku i matce zliczyliśmy wszystkie głosy - nawet te niepełne (czyli zgłoszenia z jednym produktem i bez odpowiedzi na zadanie konkursowe), jednak zwycięzcami mogli zostać tylko ci, którzy udzielili pełnej odpowiedzi (2 głosy - jeden na produkt przyjazny mamie, drugi dziecku oraz dokończenie i uzasadnienie zdania).

Oto i wyniki konkursu!

Nagrodę główną otrzymuje....
gusia_84!
Serdecznie gratulujemy!

Darmowe wejściówki na Targi Mother & Baby w Warszawie 14-15 czerwca otrzymają:
emabe
dorciap
Kinga Sołtys
Dżidżej

Gratulujemy i poprosimy o Wasze dane - imię, nazwisko, adres i numer telefonu od gusia_84, a od pozostałych tylko imię, nazwisko i miejscowość. Dane należy przysyłać na mail: konkursy@parenting.pl, w temacie wpisując swój nick z forum oraz nazwę konkursu.

Dziękujemy i serdecznie gratulujemy!

Ps. Wyniki z głosowania na produkty ogłosimy w najbliższy wtorek.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...