Skocz do zawartości
Forum

Z czego się utrzymać?


Gość martocha

Rekomendowane odpowiedzi

witaj, bardzo mi przykro, że jesteście w takiej sytuacji, jeśli Twój chłopak pracował, a obecnie nie pracuje, to może się ubiegać o zasiłek dla bezrobotnych, macie też prawo do zasiłku rodzinnego, a jeśli jesteś samotną matką, to przysługuje Ci zasiłek na dziecko dla samotnej matki i dodatek do zasiłku, tu sobie poczytaj www.ofeminin.pl/wychowanie-dziecka/zasilek-dla-samotnej-matki-2013-2014-d53005c608620.html

Odnośnik do komentarza

Zasiłek dla bezrobotnych przysługuje komus kto przepracował 12 miesiecy na umowe o prace....

Co ci się należy po porodzie... zasiłek rodzinny niecałe 100zł miesiecznie.Dodatku do rodzinnego nie dostaniesz, bo na wychowawczym nie będziesz, bo nie pracowałaś. Jedynie spróbuj w opiece społecznej. Chłopak powinien jak najszybciej znaleźć pracę to chyb a najlepsze wyjście.Może masz kogoś kto przyjmie cie do pracy , bo po 30 dniach bierzesz L4 i resztę płaci Zus.Kombinuj masz jeszcze trochę czasu.

powodzenia, mam nadzieję, że wyjdziecie na prostą, a chłopaka wykop do pracy

Odnośnik do komentarza
Gość martocha

dzięki Wam dziewczyny bardzo, szczegolnie za pomysł z l4.. jestem dopiero w 10 tygodniu, więc mam trochę czasu, ale muszę się streszczać poki jeszcze niewiele widać, bo potem wątpie, że mnie gdzieś zatrudnią

Odnośnik do komentarza

No akurat w badaniach do pracy to się bada wzrok, słuch, neurolog, cukier i inne bzdety, nie ma badań sprawdzających ciążę :) Zresztą jak pytają czy kobieta jest w ciąży to może powiedzieć że nie jest, bo przecież nie musi wiedzieć o tym, że jest w ciąży.

"Jeżeli wiesz wszystko, to znaczy, że zostałeś źle poinformowany" - przysłowie chińskie.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sjw4ztyz9vlop.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...