Skocz do zawartości
Forum

Wierzchniactwo


Gość bobomama

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bobomama

Jestem mamą 2,5-letniego Kacperka , który ma zdiagnozowane wierzchniactwo i nurtuje mnie także ta sfera jego przyszłego życia. Oczywiście moim zdaniem o wiele ważniejsza jest walka o to, by nerki funkcjonowały prawidłowo, o trzymanie moczu, ale dla facetów również sfera seksu jest strasznie ważna, przywiązują do niej nieco więcej wagi niż kobiety. Takie jest moje zdanie. Stąd moje pytanie, czy są tutaj jakieś mamy chłopców z wierzchniactwem. Tutaj artykuł o wierzchniactwie.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Jestem (na ten dzień) 19 latkiem, który posiada stosunkowo ciężki przypadek wierzchniactwa. Jeśli jest ktoś, kto przechodzi to samo, lub jest rodzicem dziecka, które przechodzi przez to i chciałby się czegoś więcej dowiedzieć, zasięgnąć opinii, itp. proszę pisać na maila: lama377@interia.pl
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość mojSzymek

Witam,

Poszukuję kontaktu z rodzicami dzieci z całej Polski, którzy borykają się z takim samym problemem co ja a mianowicie wadą wrodzoną jakim jest WIERZCHNIACTWO. Mój synek Szymek w 2014 r. przeszedł operację rekonstrukcji prącia, cewki moczowej, przeszczepu moczowodów i rekonstrukcji szyi pęcherza moczowego wraz z utworzeniem zwieraczy w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Mam kilka pytań i wątpliwości, które może udałoby mi się rozwiać po rozmowie z kimś kto ma ten sam problem. Proszę o kontakt wszystkich rodziców oraz osoby, którzy chcieliby się podzielić swoim doświadczeń w tej trudnej wadzie.

Proszę pisać na maila: dagmranalewajek@wp.pl

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość Patrycja

Witam serdecznie :) nie wiem czy ktoś jeszcze odwiedza ta stronę.... Ale mój synek Oskar ma obecnie 3latka i również ma ta wadę z którą mi ciężko się pogodzić... Proszę o kontakt kogoś kto również Przez to przechodzi... Mój email :patrycjagajewska616@gmail.com 

Odnośnik do komentarza

Drodzy Rodzice dzieci z wierzchniactwem. Mój syn jest już po operacji, ma 10 lat. Jedynym czlowiekiem lekarzem, któremu zaufalam po przejsciach z CZD jest Prof. Wojciech Perdzyński. Niestety leczenie jest prywatne, ale warto to niesamowity człowiek, dzieki któremu odzyskalam spokój. Jest to Profesor, który zdobywal doswiadczenie na calym Świecie, ma ogromna wiedze. Wielu moim znajomym juz pomógł. On dobrze wie co robi, nie testuje..wszystko ma przemyslane w najmniejszym szczególe. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Paulina

Witam moja córeczka ma 4 latka i też zmaga się z wada wierzniactwa. Jeśli jest tu ktoś kto chciałby nawiązać kontakt w związku z tą wada proszę się odezwać. Jestem ciekawa jak funkcjonują dzieci które są już po operacji. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...