Skocz do zawartości
Forum

Co na prezent dla córeczki na roczek?


Rekomendowane odpowiedzi

Właściwie, to zależy co ja najbardziej interesuje. Takie maluszki czasami już mają swoje ulubione zabawki. Moja lubiła swoje kaczuszki, więc każdy kto do ans przychodził przynosił jej jakąś kaczkę, co oczywiście po 2 tygodnia zamieniło się na pieska, kotka i konika, wiadomo:) Kupując prezent czy dla swojego dziecka, czy dla dziecka znajomych zazwyczaj stawiam na zabawki edukacyjne- kubeczki z pokrywą z wyciętymi otworami na klocki w różnych kształtach, jeździki albo u mnie furorę robiła fontanna z playschol z piłeczkami:) sama nie wiem kto miał większa radochę z tego, dziecko czy rodzice:)

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem super sprawdza się jakiś rowerek , jeździk, wiem to z własnego doświadczenia. Mój synek dostał taki jeździk - motorek na swoje pierwsze urodzinki. Fakt, że musiał jeszcze troszkę podrosnąć, ale potem śmigał wszędzie :) Taki jeździk zakupiłam przez internet - http://skrzatonline.pl/126-big-motor-jezdzik-racing-bikezielony.html. Według mnie taki motorek to wcale nie drogo a jakość naprawdę okej.

Odnośnik do komentarza

Ja się bardzo ucieszyłam, gdy syn dostał grający pchacz, chyba nie na urodziny ale na święta, już nawet nie pamiętam ;) ale duuuużo czasu przy nim spędził, a jak uczył się chodzić to też był pomocny :) Nasz był taki że jak jechał to grał i gdy się stanęło to przestawał, więc syn dużo chodził przy nim bo chciał żeby grało :D miał kształt Pingwinka i był z Chicco jeśli dobrze pamiętam :) polecam go serdecznie :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...