Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Dziecko na medal"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

I my też mamy swój medal. Ola wykonała go z talerzyka papierowego, który pomalowała farbami, na brzegach przykleiła płatki, bo cały medal jest w kształcie kwiatka. W środku jest stara płyta cd, którą Ola pomalowała kolorami tęczy, w samych środku jest nakrętka po butelce z cyferką 1. Na koniec przykleiłyśmy taśmą dwie wstążki, błękitną i czerwoną i medal- kwiat gotowy!!!!
Ola 4 i 11 m-cy.

monthly_2014_05/konkurs-dziecko-na-medal_11397.jpg

http://www.suwaczek.pl/cache/c26b8b8a35.png

http://www.suwaczek.pl/cache/7883a985c6.png

Odnośnik do komentarza

Ola, 4 latka,zrobiła smaczny medal,który niestety zniknął w mgnieniu oka.Medal powstał z wafla ryżowego posmarowanego Nutellą,oczka i nos to M&M's,uśmiech to gumisie,dookoła medalu-uśmiechu córka poukładała białe groszki i cały medal posypała wiórkami kokosowymi.Jest to medal za jej piękny uśmiech,który widzę każdego dnia.

monthly_2014_05/konkurs-dziecko-na-medal_11408.jpg

monthly_2014_05/konkurs-dziecko-na-medal_11409.jpg

monthly_2014_05/konkurs-dziecko-na-medal_11410.jpg

monthly_2014_05/konkurs-dziecko-na-medal_11411.jpg

monthly_2014_05/konkurs-dziecko-na-medal_11412.jpg

Odnośnik do komentarza

tua79
25 maja 2014 mój synek brał udział w zawodach rowerowych.Były to jego pierwsze zawody w życiu. Bieg wygrał, w nagrodę otrzymał piękny dyplom oraz upominki. Zabrakło tylko medalu więc medal stworzyliśmy sami w domu !!Okazja przecież była niebywała!!
Do zrobienia medalu użyliśmy naszych rączek, które odrysowaliśmy i pomalowaliśmy ,następnie udekorowaliśmy z synkiem medal i zawisł on na szyi mojego małego sportowca!!Brawo synku!!
JANEK , lat 3

tua79, myślałam w pierwszej chwili, że masz zdjęcie mojego Janka lat 3. Dzień wcześniej też braliśmy udział w wyścigach i mamy też takie fotki. :)

Odnośnik do komentarza

Synek (2 lata i 10 miesięcy) do końca nie mógł się zdecydować czym ozdobić swój medal dlatego użył chyba wszystkich znanych mu materiałów :) Wymalował farbami, powycinał i przykleił bibułę, nakleił cyferkę i kropeczki z filcu, wymalował brokatem a na koniec stwierdził, że jeszcze zrobi kropeczki z plasteliny bo jest ich za mało :)

monthly_2014_05/konkurs-dziecko-na-medal_11429.jpg

monthly_2014_05/konkurs-dziecko-na-medal_11430.jpg

monthly_2014_05/konkurs-dziecko-na-medal_11431.jpg

monthly_2014_05/konkurs-dziecko-na-medal_11432.jpg

monthly_2014_05/konkurs-dziecko-na-medal_11433.jpg

monthly_2014_05/konkurs-dziecko-na-medal_11434.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość Lukierek

Podczas liczenia pieniążków wpadliśmy na pomysł z Oskarem że medal będzie miedziany :)
Oskarek obklejał wycięty przeze mnie styropianowy krążek najpierw 1 i 2 groszami a miejsce pierwsze 10 -groszowym paskiem Wokół obtoczone jest wycięte przez syna kawałki z papieru dekoracyjnego i zawieszony sznurek -czerwona wstążeczka
Oskar -4,5 lat

monthly_2014_05/konkurs-dziecko-na-medal_11458.jpg

Odnośnik do komentarza

Nasz medal jest prosty, smaczny i zdrowy.
Powstał z plasterka soczystego jabłuszka, w którym zrobiliśmy (zatyczką od mazaka i maleńką foremką w kształcie serduszka) ozdobne otworki. Na koniec doczepiliśmy sznureczek.
Medal przez nas wymyślony może nie jest zbyt trwały (trzeba go zjeść zaraz po ceremonii odznaczenia ponieważ jabłuszko po dłuższym czasie zmienia kolor na mało apetyczny) ale za to błyskawiczny w przygotowaniu. Dlatego można odznaczać nim swoje wspaniałe pociechy bardzo często. I to z pożytkiem dla zdrowia.
Tak podanym witaminkom nie oprze się żaden maluch.
Moje córeczka, która otrzymała medal, z zapałem pomagała przy jego tworzeniu. Nie pozwoliła przy tym zmarnować się żadnej witamince zjadając wycięte serduszka i kółeczka. Na koniec schrupała przygotowane medale.
A wszystko to trwało(przygotowanie, tworzenie i jedzenie) nie dłużej jak... 10 minut;)

monthly_2014_05/konkurs-dziecko-na-medal_11459.jpg

monthly_2014_05/konkurs-dziecko-na-medal_11460.jpg

monthly_2014_05/konkurs-dziecko-na-medal_11461.jpg

monthly_2014_05/konkurs-dziecko-na-medal_11462.jpg

Odnośnik do komentarza

justyna.sanko
tua79
25 maja 2014 mój synek brał udział w zawodach rowerowych.Były to jego pierwsze zawody w życiu. Bieg wygrał, w nagrodę otrzymał piękny dyplom oraz upominki. Zabrakło tylko medalu więc medal stworzyliśmy sami w domu !!Okazja przecież była niebywała!!
Do zrobienia medalu użyliśmy naszych rączek, które odrysowaliśmy i pomalowaliśmy ,następnie udekorowaliśmy z synkiem medal i zawisł on na szyi mojego małego sportowca!!Brawo synku!!
JANEK , lat 3

tua79, myślałam w pierwszej chwili, że masz zdjęcie mojego Janka lat 3. Dzień wcześniej też braliśmy udział w wyścigach i mamy też takie fotki. :)


Pewnie wielu Janków startowało , mój Janek też , stąd takie a nie inne zdjęcie bo ono przedstawiam mojego Janka!!pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Iga (już niedługo, bo za ponad miesiąc 4 latka) wraz z mamą wykonała 2 medale :).
1) MEDAL NA 4-LATKA: Środek zakrętki od słoika córka wykleiła różnokolorową plasteliną , mama naszkicowała na plastelinie liczbę 4 a córa wykleiła czwórkę oraz obwódkę małymi kuleczkami z foli aluminiowej.
2) MEDAL MIŁOŚNIKA PRZYRODY: Medal zrobiony z otwieracza do butelek taty :), obklejony został plasteliną, a później córeczka poprzyklejała do niego różne cekiny tak aby powstał obrazek (księżyc, gwiazdy, a na trawce drzewko i kwiatuszek).
Zawieszkę na medal mama zrobiła z dużych spinaczy biurowych. Córka i ja jesteśmy bardzo zadowolone z wykonanych medali :)

monthly_2014_05/konkurs-dziecko-na-medal_11463.jpg

monthly_2014_05/konkurs-dziecko-na-medal_11464.jpg

monthly_2014_05/konkurs-dziecko-na-medal_11465.jpg

Odnośnik do komentarza

Zapomniałam podać wiek mojej córeczki .
Małgosia ma 3 latka i 8 miesięcy.

duska11
Nasz medal jest prosty, smaczny i zdrowy.
Powstał z plasterka soczystego jabłuszka, w którym zrobiliśmy (zatyczką od mazaka i maleńką foremką w kształcie serduszka) ozdobne otworki. Na koniec doczepiliśmy sznureczek.
Medal przez nas wymyślony może nie jest zbyt trwały (trzeba go zjeść zaraz po ceremonii odznaczenia ponieważ jabłuszko po dłuższym czasie zmienia kolor na mało apetyczny) ale za to błyskawiczny w przygotowaniu. Dlatego można odznaczać nim swoje wspaniałe pociechy bardzo często. I to z pożytkiem dla zdrowia.
Tak podanym witaminkom nie oprze się żaden maluch.
Moje córeczka, która otrzymała medal, z zapałem pomagała przy jego tworzeniu. Nie pozwoliła przy tym zmarnować się żadnej witamince zjadając wycięte serduszka i kółeczka. Na koniec schrupała przygotowane medale.
A wszystko to trwało(przygotowanie, tworzenie i jedzenie) nie dłużej jak... 10 minut;)

Odnośnik do komentarza

Moje dzieci zrobiły medale na bazie kółek do rzucania. Nawinęły na niego pasy materiału (z dresików) oraz odpowiednio:
Piotruś ( 2 lata 9 m-cy) farbami namalował szlaczki i opony (to te okrągłe plamki)
Izabela (6 lat 9 m-cy) pomalowała farbami oraz naszyła (prawie samodzielnie - tylko pętelki robiłam na końcu nici) koraliki ze swojej bransoletki oraz ozdobę.

monthly_2014_05/konkurs-dziecko-na-medal_11470.jpg

monthly_2014_05/konkurs-dziecko-na-medal_11471.jpg

monthly_2014_05/konkurs-dziecko-na-medal_11472.jpg

monthly_2014_05/konkurs-dziecko-na-medal_11473.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...