Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Dziecko na medal"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani,
coraz bliżej do Dnia Dziecka :-) Każdy z nas z pewnością uważa, że jego dziecko jest najlepsze i najładniejsze, więc mamy dla Was konkurs, w którym razem ze swoją pociechą będziecie mogli zrobić medal właśnie dla niej!

Zapraszamy do udziału, szczególnie, że z okazji tego wyjątkowego święta mamy aż 10 nagród! Ich sponsorami są: Wydawnictwo Rebel, POLSAT JimJam oraz Wydawnictwo Pentliczek:

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/logo_wydawnictwo_pentliczek.jpg

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/polsatjimjam.png

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/rebel%20logo.jpeg

Tym razem nagrody będą różniły się w zależności od przyznanego miejsca:
I i II miejsce - nagrodą będzie kubek i puzzle od POLSAT JimJam, gra Dobble od Wydawnictwa Rebel, zestaw 10 książeczek "To ja ci mamo poczytam" i "Przygody z fizyką" od Wydawnictwa Pentliczek.
III miejsce - nagrodą będzie kubek i puzzle od POLSAT JimJam, gra Dobble od Wydawnictwa Rebel, "Przygody w fizyką" od Wydawnictwa Pentliczek.
IV-V miejsce - nagrodą będzie kubek i puzzle od POLSAT JimJam, gra Dobble od Wydawnictwa Rebel.
VI-X miejsce - nagrodą będzie kubek i puzzle od POLSAT JimJam.

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/Parenting-Frame-nagrody.png

Recenzja gry Dobble
POLSAT JimJam zaprasza w związku z konkursem do oglądania serialu "Strażnicy miasta" oraz czerwcowych nowości.

Zadanie konkursowe brzmi:
WYKONAJ RAZEM ZE SWOIM DZIECKIEM MEDAL PRZEZNACZONY WŁAŚNIE DLA NIEGO. TECHNIKA DOWOLNA.

Oczywiście zdjęcia prac należy wklejać w wątku konkursowym i podpisać je imieniem oraz wiekiem dziecka.

Konkurs trwa do 28 maja 2014 roku do północy, a wyniki ogłosimy 30 maja - tuż przed Dniem Dziecka!

Regulamin konkursu

Odnośnik do komentarza

Przyszła wiosna ma radosna,
każdy za nią strasznie tęsknił,
wiec gdy przyszło do konkursu,
to nam przyszedł pomysł taki,
aby wybrać się do naszej sąsiadki.
Ona pole ma nieduże ,
ale za to kwiatów kupę.
Taki piękny dzień dziś mamy,
że kwiatów nazbieramy.
Aby praca była wspólna,
ma córeczka wzięła torbę,
i kwiaty narwać poszła.
A Ja wzięłam się do pracy,
wyrzynarka poszła w ruch,
piękny medal wycięłam,
z"pleców" szafki.
Taśmę klejącą znalazłam,
i do córeczki poszłam.
Córeczka zebrane kwiatki podawała,
a Ja je starannie układałam.
Na koniec wszystko taśmą obkleiłam,
żeby na pamiątkę tej wiosny,
piękny medal nam pozostał.
Gdy już nadszedł koniec pracy,
po aparat zaraz gnałam,
i tak o to Wam przedstawiam,
jak nam robota wspólna poszła.
Duży medal wyszedł Nam,
taki chciała córka ma,
taki okrąg pokazała,
i go Ja zapamiętałam.
Śmiechu było co niemiara,
ale przecież o to chodzi,
by ma córka nie płakała,
a szczęśliwa co niemiara!
My talentów plastycznych,
nie mamy,więc mam nadzieję taką,
że medal z tych pięknych kwiatów spodoba się Wam!

monthly_2014_05/konkurs-dziecko-na-medal_11239.jpg

monthly_2014_05/konkurs-dziecko-na-medal_11240.jpg

Odnośnik do komentarza

Zgłaszam medal wykonany przeze mnie i przez córeczkę Hanię (13 miesięcy). Nadarzyła się okazja by po raz pierwszy pobawić się ciastoliną. Córeczka oniemiała z wrażenia. Dopiero po 20 minutach nastąpiła pierwsza próba spróbowania materiału plastycznego. Ale to chyba dlatego, że mama kazała wszystko układać na papierowym talerzyku ;) Też wymyśliła... ;)
Oto efekt wciskania ciastoliny w talerz w wyznaczonym przez mamę obszarze, a następnie układanie zielonych, papierowych słoneczek :)
Medal wręczyłyśmy bratu, który podczas tworzenia tegoż był w przedszkolu :)

monthly_2014_05/konkurs-dziecko-na-medal_11267.jpg

monthly_2014_05/konkurs-dziecko-na-medal_11268.jpg

Odnośnik do komentarza

Razem z moim synkiem Mikołajem z wielką ochotą zabraliśmy się za robienie medalu. Okazja była bo Mikołaj mimo że ma dopiero 3 latka właśnie nauczył się jeździć na rowerze bez bocznych kółek, więc duma go rozpierała ogromna i na medal zasłużył jak najbardziej :) Mikołaj wybrał kolory jakie lubi: czerwony i zielony i chciał żeby medal pokazywał że ma 1 miejsce w jeżdżeniu na rowerze :) Razem wycinaliśmy medal, kleiliśmy krepinę, naklejaliśmy numer 1 i przykleiliśmy sznurek. Na koniec Mikołaj założył swój medal cały dumny z niego co widać na zdjęciu :)
Mikołaj 3 lata z mamusią :)

monthly_2014_05/konkurs-dziecko-na-medal_11270.jpg

Odnośnik do komentarza

Kacper 3,5 lat.
Syn bardzo lubi pomagać w kuchni, dlatego wykonaliśmy wspólnie medal z ciasta. Kacper uczestniczył w wszystkich etapach powstawania medalu z wyjątkiem pieczenia.
Medal ozdobił kolorowym lukrem, napis wykonał straszy brat.
"Mały Mistrz Kuchni" został odznaczony na garnkowym podium, a po uroczystości medal został zjedzony:)

monthly_2014_05/konkurs-dziecko-na-medal_11322.jpg

monthly_2014_05/konkurs-dziecko-na-medal_11323.jpg

monthly_2014_05/konkurs-dziecko-na-medal_11324.jpg

monthly_2014_05/konkurs-dziecko-na-medal_11325.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/relgha00pg75am1j.png
http://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hp8osklq3k.png
http://www.suwaczki.com/tickers/relghdge7w947kii.png

Odnośnik do komentarza

Przesyłam zdjęcie medalu dla mojego SUPERSYNKA! :) Odznaczenie wykonał sam z drobną moją pomocą (zawiązanie tasiemki). Technika wykonania: mieszana – użyliśmy plasteliny jako spoiwa, nakrętki od słoika, koralików (po moich pękniętych koralach, ważne, że ZŁOTE!), cekiny, folię aluminiową... Najważniejszym zamysłem Krzysia (lat 5,5) było, by medal był wysadzany drogocennymi kamieniami (stąd te koraliki i cekiny) i by był złoty i srebrny. Jest więc bardzo cenny, Krzyś chodzi z nim po domu, prężąc dumnie pierś :)

monthly_2014_05/konkurs-dziecko-na-medal_11347.jpg

monthly_2014_05/konkurs-dziecko-na-medal_11348.jpg

monthly_2014_05/konkurs-dziecko-na-medal_11349.jpg

Odnośnik do komentarza

25 maja 2014 mój synek brał udział w zawodach rowerowych.Były to jego pierwsze zawody w życiu. Bieg wygrał, w nagrodę otrzymał piękny dyplom oraz upominki. Zabrakło tylko medalu więc medal stworzyliśmy sami w domu !!Okazja przecież była niebywała!!
Do zrobienia medalu użyliśmy naszych rączek, które odrysowaliśmy i pomalowaliśmy ,następnie udekorowaliśmy z synkiem medal i zawisł on na szyi mojego małego sportowca!!Brawo synku!!
JANEK , lat 3

monthly_2014_05/konkurs-dziecko-na-medal_11376.jpg

monthly_2014_05/konkurs-dziecko-na-medal_11377.jpg

Odnośnik do komentarza

Praca zbiorowa:
Kinga lat 8 postanowiła zrobić medal dla brata, a że braciszek jest miłośnikiem pojazdów, to i medal musiał być w tych klimatach. Włożyła w to sporo pracy, ale i Janek lat 3 pomagał i przede wszystkim decydował o kolorach.
Mama nie wiele miała do powiedzenia, poza tym,że pomagała organizować materiały i wykonała fotki.

monthly_2014_05/konkurs-dziecko-na-medal_11384.jpg

monthly_2014_05/konkurs-dziecko-na-medal_11385.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...