Skocz do zawartości
Forum

Zbytnie pocenie się


Rekomendowane odpowiedzi

Ulla
no i nic na mnie nie działa tak już mam niestety

Etiaxil też się nie sprawdził? To bardzo silny środek antyperspiracyjny. Jeżeli jednak nie jest skuteczny to możesz rozważyć zabieg z zakresu medycyny estetycznej, który polega na ostrzykiwaniu wybranego obszaru ciała toksyną botulinową. Efekty zabiegu są bardzo zadowalające, nadmierna potliwość zostaje zredukowana w dużym stopniu.

Odnośnik do komentarza

Właśnie podobno nie. One tak szczypią na początku, ale potem, jak się regularnie stosuje to już przestają. To jest chyba jak z płynami do jamy ustnej ;) Na początku jak zaczynasz stosować, to wypala wszystkie bakterie, a potem jak już nie ma ich tak wiele to już nie pali w buzi ;).
Ja z początku używałam codziennie, a teraz już raz na tydzień nawet, a codziennie tylko perfum. Znam kilka osób, które tego używają i każda mówi, że na początku szczypie. Kiedyś próbowałam perspi block czy jakoś tak, a znajoma z ziaji jakiś podobny kosmetyk niby tańszy i tak samo działający, ale nie działał.

Odnośnik do komentarza

Ulla[/b, ktoś tutaj polecał Ci już picie naparu z szałwii i pokrzywy. Wg. mnie warto je wypróbować. Na efekt trzeba czekać, ale pić trzeba więc zamiast zwykłej herbatki czy kolejnej kawy można popijać szałwię czy pokrzywę (albo na zmianę). Szybko wejdzie nam w nawyk parzenie takiej herbatki. Moja kuzynka też pracuje w szkole i miała straszny problem z poceniem, wystarczyło że się trochę zdenerwowała czy zmęczyła i zaraz miała mokre plamy na bluzce pod pachami. Nie pomagały jej żadne cud antyperspiranty, blokery itd. dopiero kuracja ziołami przyniosła efekty. Spróbuj i Ty.

Odnośnik do komentarza

Pewną opcją jest zastosowanie na nadpotliwość botoksu [reklama usunięta].
Po wstrzyknięciu odpowiedniej dawki toksyny botulinowej, co odbywa się w miejscowym znieczuleniu specjalnym kremem znieczulającym, można utrzymać efekt braku potliwości przez nawet 6-12 miesięcy. Pierwsze rezultaty można zauważyć już po około 24 godzinach.

Sama sie zdecydowałam i nie żałuję.Wcześniej próboałam wielu metod ale nic u mnie nie było skuteczne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...