Skocz do zawartości
Forum

Jak radzisz sobie, gdy starania nie przynoszą efektu?


Rekomendowane odpowiedzi

Codzienne uważanie na to co się spożywa. Nierzadko również wprowadzony trening. Do tego wszystkiego odmawianie sobie przyjemności słodkości. A po miesiącu waga nawet nie drgnie. Co w takiej sytuacji? Jak sobie radzić, by nie zniechęcić się? Może coś robi się źle? Jakie macie dziewczyny na to sposoby, przemyślenia?

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Odnośnik do komentarza

Ula najszybciej się chudnie z nożem na gardle, moja znajoma nie zamierzała sie odchudzać, ale musiała się odczulić i zrezygonwać z jedzenia wszytskiego co z pszenicą, mlekiem i cukrem, tak miało być przez dwa tygodnie, a zostało jej na dwa lata: chleb tylko żytni, kawa bez mleka cukru, żadnych cista słodkich, makaronów białych i dało efekt już po kilku tygodniach, teraz trochę urozmaica, słodycze na okazje itd, ale nie ma efektu jojo, trzyma się chleba żytniego, czyta składy produktów itd, mój brat także na diecie, bo lubi trzymać dobrą formę: chodzi na basen i je zdrowe rzeczy, mniej piewczywa i po 18 nic już nie i tak dłuższy czas, miesiąc to jeszcze nic nie znaczy, trzymaj się!

Odnośnik do komentarza

Idź do dietetyka. Naprawdę. Mnie też się wydawało, że wszystko robię, jak należy, a waga ani drgnie, a jeszcze potrafi rosnąć... okazało się, że mój metabolizm jest do kitu i wystarczy pić codziennie koktajl błonnikowy (z czasem przestało mi sie go chciec robić i po prostu biorę suplementy diety, działają tak samo), ograniczyć nabiał i nie łączyć pewnych produktów (np. jeśli mięso to tylko z warzywami, jeśli pieczywo to tylko z nabiałem, czyli nie jemy makaronu z kurczakiem i chleba z szynką). Jeśli się ograniczasz, a waga nie spada, to gdzieś popełniasz błąd...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...