Skocz do zawartości
Forum

Konkurs na Dzień Dziecka


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

kasik324
Kochana Redakcjo, a kiedy dotrze do mnie nagroda Bella Happy? Czekam i czekam a tu nic...miał być wysłany w zeszłą środę, potem w czwartek, a potem pisaliście,ze w piątek wysłany, no a dziś już nikt na @ nie odpisuje :-(

Prosimy o chwilę cierpliwości, niestety wybrany rozmiar pieluszek jeszcze do nas nie dotarł. Niedługo dostanie Pani odpowiedź na maila, chcemy tylko upewnić się, kiedy paczka będzie mogła być wysłana już na pewno.

Odnośnik do komentarza

Witajcie,

Poniżej moja opinia dotycząca Szczeniaczka Uczniaczka:
- zabawka jest trwała - jeśli moje maluchy nie dały jej rady to znaczy, że przechodzi wszelkie testy rzucania, fruwania itp ;)
-bardzo starannie wykonana - ciekawa kolorystycznie i dobrze uszyta
- ma starannie schowane baterie, co w przypadku małych dzieci jest niezmiernie istotne
- dźwięcznym i wyraźnym głosem śpiewa całe piosenki - co jest plusem w stosunku do siostry Szczeniaczka Uczniaczka, gdzie piosenki milkną w połowie (taką przynajmniej zabawką mój synek miał się okazję bawić)
- trafny dobór śpiewanych piosenek i rymowanek - zachęcają dziecko do zabawy i radosnego spędzania czasu (tu z kolei Szczeniaczek Uczniaczek zdobywa plus w stosunku do przytulanki do snu, która jedną piosenkę nuci taką smutną, że mój synek, który jest bardzo wrażliwy na muzykę, płakał)
- jedyny minusik, który Szczeniaczek Uczniaczek posiada to beżowy materiał, który zbiera wszelakie paproszki - jak wiadomo dzieciaczki lubią "ciągać" za sobą swoje misie, co oznacza, że mimo wszelkich starań zabawkę trzeba często przecierać - ale to taki drobiazg w stosunku do ogromu pozytywnych wrażeń

Jeszcze raz dziękujemy za taki wspaniały prezent i serdecznie pozdrawiamy!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...